Strona głównaCelebryciFreak FightyFame MMA 15 - wyniki walk NA ŻYWO. Kto wygrał? Karta walk

Fame MMA 15 – wyniki walk NA ŻYWO. Kto wygrał? Karta walk

Fame MMA to jedno z większych wydarzeń w świecie influencerów. Jak wszyscy wiemy, na 15. gali Fame MMA doszło do ponownej walki Lil Masti z Martą Linkiewicz – na to starcie czekali wszyscy fani freak fight show. Ich pierwsze spotkanie w oktagonie odbyło się w 2018 roku – wtedy wygrała Lil Masti. Kto wygrał na Fame MMA 15? Jak w klatce rzymskiej poradził sobie Kacper Błoński i Marcin Dubiel? Jeśli jesteś ciekawy/a wyników walk Fame MMA 15, to zapraszam do lektury!

Fame MMA 15 – karta walk, jakie będą wyniki? Godziny walk

Jeśli nie do końca wiesz, kto z kim walczył na najnowszej gali Fame MMA, to poniżej prezentujemy kartę walk. Na końcu artykułu jest tabelka, w której przedstawiamy, kto wygrał na Fame MMA każdą z walk. 

Karta walka – Fame MMA 15

  1. Marta Linkiewicz vs Lil Masti / o której walczą? [WYGRANA LIL MASTI]
  2. Marcin Xayoo Majkut vs Mikołaj Konpskyy Tylko / o której walczą? [WYGRANA XAYOO NA PUNKTY]
  3. Kacper Błoński vs Marcin Dubiel / o której walczą? [WYGRANA DUBIELA PO 18 MINUTACH WALKI]
  4. Mariusz Sarius Golling vs Mariusz Polish Zombie Wrzosek / o której walczą? [MARIUSZ WRZOSEK WYGRANA PO PEŁNYM DYSTANSIE NA PUNKTY]
  5. Arkadiusz Tańcula vs Jacek Muran Murański / o której walczą? [WYGRANA TAŃULI – DECYZJA PO 5 RUNDACH]
  6. Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Muran Murański / o której walczą? [WYGRANA TAŃCULI – PODDANIE W 3 RUNDZIE]
  7. Tomasz Szalony Reporter Matysiak – Jacek Muran Murański / [NIE DOSZŁO DO WALKI – JACE MURAŃSKI NIEDOPUSZCZONY DO WALKI]
  8. Rafał Takefun Górniak vs Filip Zabielski / [WYGRANA FILIPA – DECYZJA PO 3 RUNDACH]
  9. Franciszek Franio Rusiecki vs Jakub Paramalix Frączek / o której walczą? [WYGRANA FRANIO – NOKAUT 1 RUNDA]
  10. Radosław Wariat Radek Kapis i Patryk Woźniak vs Jamil i Jamal Neffati // [WYGRANA BRACI]

Karta walk Fame MMA 15 oceniana była różnie – część osób była zadowolona, a część uważała, że jest ona dość nudna. Ludzi najbardziej ciekawiła oczywiście walka wieczoru, czyli Lil Masti kontra Linkiewicz. Dużym zainteresowaniem cieszył się również Arkadiusz Tańcula i Murańscy – Jacek i Mateusz. Na konferencjach dochodziło między nimi do ostrych spięć. Paramalix i Franio to kolejne osoby, o których w świecie Fame MMA mówi się dużo. Daj znać w komentarzu, co Ty uważasz o karcie walk Fame MMA 15 – podoba Ci się? Czyja walka najbardziej Cię interesowała? 

Fame MMA 15 – kto wygrał? Wyniki

Kto wygrał Fame MMA 15? Nie wszyscy oglądają galę – mimo że na przykład śledzą konferencję i wszystko co dzieje się wokół Fame MMA. Czasem jest to spowodowane tym, że mają już coś w ten dzień zaplanowane, a czasem najzwyczajniej w świecie szkoda im pieniędzy – wolą sprawdzić wyniki walk Fame MMA w Internecie, a później obejrzeć ich skróty. Wyniki walk Fame MMA cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Zwłaszcza, jeśli dochodzi na danej gali do ponownego starcia dwóch znanych osób – na Fame MMA 15 była to Marta Linkiewicz i Lil Masti. Kto wygrał tę walkę? Jak wypadli inni zawodnicy Fame MMA? Poniżej znajdziesz tabelę, w której kolorem zielonym zaznaczymy zwycięzcę, a czerwonym – przegranego.

Fame MMA 15 – kto wygrał? Wyniki
Marta LinkiewiczLil Masti
Marcin Xayoo MajkutMikołaj Konpskyy Tylko
Kacper Błoński Marcin Dubiel
Mariusz Sarius GollingMariusz Polish Zombie Wrzosek
Arkadiusz TańculaJacek Muran Murański
Tomasz Szalony Reporter Matysiak Jacek Muran Murański 
Arkadiusz TańculaMateusz Muran Murański
Rafał Takefun Górniak Filip Zabielski
Franciszek Franio RusieckiJakub Paramalix Frączek
Radosław Wariat Radek Kapis i Patryk WoźniakJamil i Jamal Neffati [WYGRANA NOKAUT/PODDANIE]

Fame MMA 15 – konferencje zwiastują wyniki?

Konferencje przed galami Fame MMA zawsze budzą największe kontrowersje. Na pierwszym spotkaniu Lil Masti i Marty Linkiewicz w 2018 roku leciały ostre słowa – Lil Masti skakała po plakietce Linkiewicz, podarowała jej słownik i cały czas ją obrażała. To po tym starciu Linkiewicz zaczęła swoją przemianę, którą oglądały tysiące osób na jej Instagramie. Ich najnowsza konferencja była dużo spokojniejsza, jednak i tym razem to Lil Masti była bardziej wrogo nastawiona. 

Co ciekawe, Tomek Szalony Reporter na 15 gali Fame MMA był zmiennikiem Arkadiusza Tańculi. Pojawił się on na jednej z konferencji, na której Mateusz Murański rzucił w niego mikrofonem. Na innym spotkaniu Tańcula i Szalony Reporter chcieli się zrewanżować i przebrali się za osoby, które przebywają w szpitalu psychiatrycznym – tym sposobem parodiowali Jacka Murańskiego i jego syna, Mateusza. Akcja wywołała wiele kontrowersji – Murańscy odnieśli się do wydarzenia. Według nich (i chyba większości ludzi) było ono niedopuszczalne – w wyśmiewaniu osób chorych psychicznie nie ma niczego zabawnego. 

Koniecznie daj znać, komu kibicowałeś/aś – jesteś zadowolony/a z wyników? Jakie wyniki Ty obstawiasz?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne