Strona głównaCelebryciSarius - wiek, wzrost, waga, z dziewczyną, walka, Wikipedia

Sarius – wiek, wzrost, waga, z dziewczyną, walka, Wikipedia

Gala FAME MMA 15 coraz bliżej. Już 26 sierpnia, na łódzkiej Atlas Arenie, zmierzą się ze sobą gwiazdy znane między innymi z Social Mediów oraz polskiej sceny muzycznej. Do jednej z nich należy Sarius. Mariusz Golling (bo tak naprawdę, nazywa się Sarius), stanie do walki z Marcinem Wrzoskiem (Polish Zombie). Najprawdopodobniej, będą mieć numer dwa. Jeśli natomiast, zastanawiacie się, kim jest Sarius, jaki ma wzrost i wiek, jak wygląda jego żona, co oznaczają jego tatuaże, czy Wikipedia posiada o nim jakąś wzmiankę i jakie wydał albumy. Wszystkie te wiadomości, będą zawarte w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.

Sarius – wzrost, wiek, waga

Sarius to sceniczna ksywa chłopaka, którego imię i nazwisko brzmi tak naprawdę Mariusz Golling. Co o nim wiadomo? Przyszedł na świat 12 stycznia 1992 i pochodzi z Częstochowy. Na co dzień, jest natomiast raperem młodego pokolenia i często, reprezentuje swoje miasto na różnych pojedynkach hip – hopowych. Jaki jest jego wiek? Stosując proste obliczenia matematyczne, wychodzi, że w chwili obecnej ma ukończone równe 30 lat. Natomiast, szukając informacji, jaki jest jego wzrost, ciężko jest znaleźć dane, które dałyby szczegółową odpowiedź na to zagadnienie. Wiele osób, przypuszcza jednak, że mierzy on około 185 cm wzrostu.

Co wiadomo na temat jego kariery, czy wydał już jakieś albumy? Tak, z informacji, które można znaleźć na portalu Wikipedia, wynika, że posiada już dość zaawansowaną dyskografię. Pierwsze cztery albumy, wydał w latach: 2013, 2014, 2015 oraz 2016. Wszystkie przy współpracy z Asfalt Records. Jeśli chodzi o kolejne cztery albumy (tak, Sarius mimo swojego młodego wieku, ma już ich osiem na koncie), stworzył w wytwórni Antihype. 

Początki jego kariery to wspomniany już rok 2013. Wtedy też wydał swój pierwszy album pod tytułem „Blisko leży obraz końca”. Produkcja ta, dała mu bilet do wytwórni Astalf Records, której stał się członkiem. Jakie są najpopularniejsze utwory Sariusa? „Nie widać po mnie”, ,,Wiking” oraz ,,Dziecko wojny”. Wspomnieć należy również, że pomimo ukończenia dopiero 30 lat, ma on na koncie współpracę z raperami takimi jak: O.S.T.R., Hades, Emade. Natomiast wspomniana już wcześniej wytwórnia Antihype, jest jego własnością. Posiada on również sklep internetowy, który nazywa się tak samo. Wracając jednak do jego epizodu (chociaż całkiem długiego), z wytwórnią Asfalt Records, skończyła się ona w 2016 roku. Sytuacja ta, miała miejsce po wydaniu albumu „I żyli krótko i szczęśliwie”. Płyta „Antihype” przyniosła mu natomiast nagły wzrost sławy. Sarius zaprosił na nią do współpracy: 

 • rapera Kartky
 • Ten Typ Mes
 • Gibbs

Album ten, spotkał się z wieloma pozytywnymi recenzjami oraz bardzo dobrym odbiorem przez fanów muzyki hip – hopowej. Warto również dodać, że zajmował on topowe miejsca w zestawieniach polskiej muzyki za rok 2017. Sarius, ma również na swoim koncie trzy platynowe płyty. To jednak nie wszystkie jego sukcesy. ,,Antihype 2”, kontynuacja ,,Antihype” z 2017 roku przyniosła mu złotą płytę. Materiał tam zgromadzony, zadowoli nie jednego konesera nowoczesnych brzmień. Od muzyki klubowej poprzez sentymentalne aż na tych, skłaniających do refleksji kończąc. Sarius, postawił na tym albumie, na prawdziwą różnorodność dźwięków. Świadczyć mogą o tym również goście, którzy wzięli udział przy jego powstawaniu. Znaleźć można tam:

 • Mery Spolsky
 • Tymek
 • Szpaku
 • Kizo
 • TPS
 • Kaz Bałagane
 • Waldemar Kasta
 • HVZX

Mariusz Golling, chciał pokazać w ten sposób, że nawet najróżniejsze gatunki mogą ze sobą współgrać jeśli utwór jest dobrze napisany. 

Sarius z dziewczyną? Czy na dziewczynę?

Czy Wikipedia, powie nam coś sytuacji matrymonialnej Sariusa, czy widywany jest z dziewczyną? Mariusz Golling mocno pilnuje tej strefy swojego prywatnego życia, więc ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to zagadnienie. Kim jest jego żona? Jakie jest jej imię i nazwisko? Jeśli jesteście ciekawi tych aspektów z życia Sariusa, musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać na ewentualne oświadczenie w tej sprawie lub też wzmianki na te tematy, na przykład na jego Social Mediach lub też w utworach, które pisze.

Sarius – tatuaże, co przedstawiają? 

Wielu fanów Mariusza Gollinga, zastanawia się, co oznaczają jego tatuaże. Raper ma ich całkiem sporo na swoim ciele, co jest źródłem wielu pytań i ciekawskich spojrzeń wśród fanów. Często zadawanymi pytaniami są te, które dotyczą ich symboliki. Co na ten temat wiadomo? Z jednego wpisu na Instagramie, można dowiedzieć się, że jeden z nich nawiązuje do wytwórni Antihype. Można wywnioskować to na podstawie treści tego posta, w którym prosi on o wysłanie zdjęć tatuaży do wcześniej wspomnianej nawiązujących. Czy Wikipedia powie nam coś więcej na ich temat? Niestety, nie ma tam żadnych danych na ten temat. Wszystkie, które można znaleźć, odnoszą się do informacji na temat jego kariery. 

Sarius na famme mma obok wojtka goli

Sarius – walka na Fame MMA

Sarius to gwiazda nowego pokolenia polskiej sceny hip – hopowej. Okazuje się, że nie tylko. Kiedyś również, trenował boks. Co ciekawe jego pierwsza walka i debiut na Fame MMA, miały odbyć się już przy okazji 13 gali. Jego debiutancka walka przed kamerami, miała się odbyć z Kasjuszem Życińskim (Don Kasjo). W ostatniej chwili jednak złożył on rezygnację w związku z tym, pierwsza walka Sariusa, została odroczona w czasie.

Kto wie, może na najbliższej gali Sarius, pojawi się z dziewczyną. A może w końcu zobaczymy, jak wygląda jego żona. To już wie tylko sam Mariusz Golling.

Wiemy już, jakie jest imię i nazwisko Sariusa, a także, że przyszedł na świat w Częstochowie. Czego jeszcze nie powiedzieliśmy na jego temat to fakt, że aktualnie mieszka we Wrocławiu. Jeśli natomiast, zastanawiacie się, ile waży Mariusz Golling, nie mamy najlepszych wiadomości. Informacja ta do tej pory, nie została podana do publicznej wiadomości. Można tylko przypuszczać, że przed samą galą zostanie ona upubliczniona w momencie ważenia zawodników. 

Jeśli natomiast chcecie śledzić jego życie i poczynania, warto dać mu „follow” na portalu Instagram. Jak można go tam odnaleźć? Wpisując: mariuszsarius. Dodamy tylko, że w tym momencie, ma on około ćwierć miliona obserwujących jego życie. Dynamicznie rozwijająca się kariera oraz duże zainteresowanie artystą to niewątpliwie czynniki, które przyczyniły się do zaangażowania go do federacji Fame MMA. Trzymamy kciuki za debiut. Wierzymy jednak, że będzie on pomyślny, biorąc pod uwagę bokserskie przygotowanie Mariusza. Raczej nie ma się czego obawiać. A to jak dokładnie wypadnie, zobaczymy już niebawem.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne