Strona głównaCelebryciFreak FightyLudwiczek Top Top News – wzrost, waga, dziewczyna, kto to?

Ludwiczek Top Top News – wzrost, waga, dziewczyna, kto to?

Ludwiczek z kanału Top Top News niedawno szturmem podbił serca internautów i w bardzo krótkim czasie zdobył sporą popularność i uznanie. Teraz dowiedzieliśmy się, że zastąpi on Przemysława „Sequento” Skulskiego w walce z Dariuszem „Daro Lwem” Kaźmierczukiem na gali HIGH League 6. Dla Ludwiczka będzie to debiut w klatce. Postanowiliśmy zgromadzić garść informacji na temat tego sympatycznego dziennikarza. Kto to jest Ludwiczek? Co wie o nim Wikipedia? Ile ma wzrostu? Jaki jest jego wiek i waga? Czy ma dziewczynę? Skąd się wzięły plotki o tym, że nie żyje? Tego dowiecie się czytając nasz artykuł. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz: Lexy Chaplin – pochodzenie, wiek, chłopak, wzrost, waga, Wikipedia, ojciec, rodzice, imię i nazwisko

Ludwiczek z kanału Top Top News – kim jest? Sprawdzamy Wikipedię i inne portale

Ludwiczek, a właściwie Kacper Bociański, swój pseudonim zawdzięcza podobieństwu do głównego bohatera i zarazem twórcy serialu animowanego „Świat według Ludwiczka” – Ludwika Andersona.

Kto to jest Ludwiczek z kanału Top Top News? To dziennikarz, który zasłynął z przeprowadzania wywiadów z zawodnikami gal freak fightowych. Pierwszy raz w tym celu pojawił się na konferencji Fame MMA 11. Skąd pomysł na taką ścieżkę kariery? Okazuje się, pomysłodawcą wypromowania Ludwiczka był Wojtek „OjWojtek” Przeździecki, który zauważył w nim ogromny potencjał komediowy. Początkowo wywiady w ramach projektu miały być opublikowane na kanale Wojtka w serwisie YouTube, ale okazało się, że Ludwiczek jest świetny w tym, co robi i wywiady zostały wrzucone na osobny kanał o nazwie Ludwiczek – Top Top News. „OjWojtek” nie pomylił się co do chłopaka – ludzie szybko pokochali poczucie humoru Ludwiczka i niemal natychmiast zyskał on dużą popularność. Kanał zebrał 136 tysięcy subskrypcji, a najpopularniejsze filmiki mają kilkaset tysięcy wyświetleń. Pierwszy materiał na kanale dodany został 27 września 2021 roku, był to wywiad z Alanem Kwiecińskim. Ostatni natomiast wypuszczony był 5 czerwca 2022 roku i od tamtej pory na kanale Ludwiczka panuje cisza. Nie wiadomo czy jeszcze pojawią się tam kiedyś jakieś filmiki. Oprócz kanału Top Top News na YT, Ludwiczek prowadzi konto na Instagramie, znajdziemy go pod nickiem @ludwiczek_top.

Źródło: instagram.com/ludwiczek_top/

Ludwiczek nie posiada artykułu na swój temat na stronie Wikipedia, ale kto wie, może nabierająca rozpędu kariera, dzięki występowi na gali HIGH League 6, skłoni kogoś do stworzenia wpisu o Ludwiczku w Wikipedii.

Zobacz: Jarosław pasha Jarząbkowski – wiek, wzrost, gdzie mieszka, dzieci, żona

Ludwiczek z kanału Top Top News – wiek, wzrost, waga

Ile ma lat? Wiek Ludwiczka to 22 lata (rocznikowo 23).

Ile ma wzrostu? Jego wzrost to 163 cm.

A ile wynosi jego waga? Waga Ludwiczka to 99 kg.

18 marca 2023 roku Ludwiczek zawalczy na gali HIGH League 6 z Dariuszem „Daro Lwem” Kaźmierczukiem. Wydarzenie odbędzie się w Spodku w Katowicach. Początkowo przeciwnikiem „Daro Lwa” miał być Przemysław „Sequento” Skulski, ale wykluczyła go kontuzja. Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA w 3 rundach po 3 minuty. Internauci komentują owe zestawienie jako ciekawsze niż miało być pierwotnie. Zdaniem bukmacherów większe szanse na wygraną ma Kaźmierczuk, ale różnica w kursach nie jest duża. Przed nami jeszcze II konferencja HIGH League 6 (a pierwsza, w której wystąpi Ludwiczek), może wtedy dowiemy się, od kiedy przygotowuje się do walki i jak idą mu treningi. Między przeciwnikami jest duża różnica wieku, bowiem wiek „Daro Lwa” to 49 lat. Dodatkowo występuje również spora różnica wzrostu, ponieważ wzrost Kaźmierczuka wynosi 177 cm. Ludwiczek jeszcze nigdy nie walczył na gali freak fightowej, natomiast jego przeciwnik ma za sobą już 12 pojedynków w MMA – 11 z nich przegrał. Zwycięstwo odniósł tylko raz, kiedy jego przeciwnikiem w walce był Dawid „Harnaś” Haras. Było to podczas eventu MMA Cup 10 w 2018 roku.

Źródło: instagram.com/ludwiczek_top/

Ludwiczek z kanału Top Top News – nie żyje, o co chodzi?

Ludwiczek nie żyje? O co chodzi? Oczywiście Ludwiczek z kanału Top Top News żyje i ma się dobrze. Być może popularność wyszukiwania hasła „Ludwiczek nie żyje” przez internautów wzięła się z powodu przykrej informacji o śmierci Louiego Andersona, czyli twórcy serialu „Świat według Ludwiczka”. Komik zmarł bowiem 21 stycznia 2022 roku.

Ludwiczek z kanału Top Top News – dziewczyna

Czy Ludwiczek z kanału Top Top News ma dziewczynę? Na Instagramie nie znaleźliśmy żadnych zdjęć, które by o tym świadczyły, więc postanowiliśmy po prostu zapytać u samego źródła. Okazuje się, że Ludwiczek nie ma dziewczyny. Kiedyś na filmie u „OjWojtka” wspominał, że odkąd jest popularny sporo fanek do niego pisze, jednak jak widać żadna dziewczyna nie skradła jego serca na stałe.

Zobacz: Denis Labryga – wikipedia, wiek, waga, wzrost, gdzie mieszka, kto to

Sprawdź jeszcze

Popularne