Strona głównaCelebryciFranio z Twitcha - kim jest, wzrost, waga, dziewczyna

Franio z Twitcha – kim jest, wzrost, waga, dziewczyna

Tik Toka i Instagrama wszyscy raczej ogarniamy, z Twitchem jest trochę gorzej. Streamerzy są mniej znani i właściwie mało jest o nich informacji w sieci. Osoby, które oglądają ich live’y na bieżąco, wiedzą o nich najwięcej. Spokojnie, nie musisz nadrabiać wielu godzin transmisji, żeby dowiedzieć się, kim jest Franio z Twitcha, bo zrobiłam to za Ciebie. Z tego artykułu dowiesz się, czy Franio będzie na Famme MMA, kim jest jego dziewczyna, ile ma lat i co łączy go z Ukrainką Lizą, która znana jest z Tik Toka.

Franio z Twitcha – kim jest? Waga, wzrost, wiek, adres, gdzie mieszka? 

Nagłówek jest właściwie odpowiedzią na pytanie: Kim jest Franio? Chłopak jest Franiem z Twitcha – z działalności na tym portalu jest głównie znany. To kolejny influencer, który nie odznacza się niczym szczególnym, po prostu dzieli się on swoim życiem prywatnym w sieci. Ludzi interesują takie rzeczy i nie w tym nic złego, wszyscy mamy swoje guilty-pleasure – każdy z nas czasem podgląda życie innych ludzi, czy to na Instagramie, Tik Toku, Fejsie czy na Twitchu. 

Bycie influencerem staje się coraz popularniejszym sposobem na życie i trzeba się z tym pogodzić, nieważne czy nam się to podoba, czy nie. Świat idzie do przodu i to, co kiedyś było nie do pomyślenia, dzisiaj funkcjonuje na porządku dziennym. Jeśli Franio dobrze się czuje streamując i ma z tego pieniądze, które go satysfakcjonują, to super. Chłopak jest młody i prawdę mówiąc mało osób w jego wieku jest już w 100% niezależnych finansowo od swoich rodziców. Kto wie, kim Franio będzie w przyszłości – ma całe życie na próbowanie różnych ścieżek zawodowych. 

Gdzie mieszka Franio? Dokładnego adresu Franio oczywiście nigdy nie podał – byłoby to raczej nierozsądne i mało kto w sieci dzieli się adresem swojego domu. Franio pochodzi z Łomianek. Gdzie mieszka obecnie? W stolicy – to stamtąd streamuje. Ostatnio nagrywał z siłowni w Złotych Tarasach. 

Przed walką większość zawodników mówi o swojej wadze, wzroście i wieku. W mieszanych sztukach walki ma to znaczenie – zawodnicy są dopasowywani do danych kategorii wagowych. Ile waży Franio? Tydzień temu na jednym ze streamów wszedł na wagę – pokazała ona 82 kg. Do walki musi zjechać 8 kg – jeśli nie schudnie i nie zmieści się w danym przedziale, to nie będzie mógł walczyć. Ile ma lat i wzrostu? Wiek Franio nie jest tajemnicą, podzielił się nim w opisie swojego Twitcha – ile ma lat? Franio ma 21 lat. Swój wzrost również tam podał – ma 185 cm.

franio z lizą
Franio z Lizą

Franio na Fame MMA? 

Fame MMA – 15. gala już niedługo, bo 28.08.2022 roku. Czy Franio zawalczy na Fame MMA? Tak, jednak nie wiadomo, kto będzie jego rywalem. Federacja jeszcze nie ogłosiła przeciwnika streamera, jednak uważni fani Frania domyślili się już, kto nim będzie. Podobno w oktagonie zmierzy się on ze Szczurasem, czyli z Paramaxilem. Mężczyzna również jest streamerem – właściwie to był, bo na Twitchu otrzymał dożywotniego bana. Skąd to wiem? Franio na jednym z filmików powiedział, że już nie pije, bo motywacji dodał mu Szczuras, który na Instagramie pochwalił się na story tym, że biega. Franio po chwili zorientował się, że powiedział coś, czego nie powinien i zmienił temat. Jednak wszyscy wiemy jak jest – ustawione wpadki to nie nowość w świecie influencerów. Możliwe, że Franio specjalnie to powiedział – po co miałby to robić? Może ma jakiś układ z Paramaxilem, a może chciał specjalnie zmylić swoich fanów, żeby bardziej ich zaskoczyć. Jednak kto wie, Franio mógł naprawdę powiedzieć to przypadkiem – tego dowiemy się już całkiem niedługo. 

Tak na marginesie, na następnej gali zobaczymy nie tylko Frania, ale i królową Fame MMA, czyli Martę Linkiewicz – w oktagonie stanie z Lil Masti, z którą walczyła w 4. edycji w 2019 roku. Rewanżowy pojedynek jest walką wieczoru – influencerki będą się bić o pas królowej. Jak myślisz, która go zdobędzie? Daj znać w komentarzu, na kogo stawiasz: Lil Masti czy Linkiewicz?

Franio – dziewczyna, czy ma dziewczynę? 

Temat dziewczyny Frania to temat rzeka. Nie wiadomo czy jest w związku – niektóre jego zachowania i wypowiedzi sugerują, że jest, a niektóre, że nie. Ciężko wywnioskować, jak jest naprawdę. 

Franio z Twitcha i Ukrainka 

Na streamcah Frania na Twitchu pojawia się pewna Ukrainka – kto to? To Liza, która wcześniej znana była na Tik Toku – raczej poza Polską, ale mimo wszystko obserwowało ją tam sporo osób. To ona (podobno) jest dziewczyną Frania, jednak nikt nie wie, czy na pewno są oni parą i co ich tak naprawdę łączy. Poznali się na Malcie i umówili na kilka spotkań – od tamtego czasu było z nimi już sporo dram. Część fanów Frania oskarża Ukrainkę, że chciała się ona jedynie wybić dzięki związkowi z Franiem. Jednak jest też drugi obóz, który uważa, że Franio jest teraz tak popularny dzięki nagrywaniu z Lizą – znany na Tik Toku i Instagramie influencer skomentował zdjęcie Frania, które zamieściło Fame MMA – nie ma Lizy, nie ma like

Franio i jego Discord 

Franio ma Discorda – portal skupia fanów streamera. Mogą tam oni rozmawiać ze sobą na różne tematy. Na Discordzie Frania jest wiele kanałów – jakich na przykład? O gotowaniu, motoryzacji, muzyce, shotach z jego streamów, kryptowalutach. Jeśli jesteś ciekawy/a, o czym jeszcze piszą tam fani Frania, to dodaj się do jego społeczności. Kto może dołączyć do Discorda Frania? Właściwie to każdy – linki do swojego serwera zamieszcza on w opisach pod filmikami na YouTube.

Czy Franio ma zeza?

O co chodzi z pytaniem Czy Franio ma zeza? Skąd się to wzięło? W 2021 roku Franio przeprowadzał ankietę na ulicach Warszawy – pewnie domyślasz się, o co pytał ludzi. Streamer zaczepiał młode osoby i pytał, czy ma zeza. Jakie były odpowiedzi? Większość ludzi uważała, że Franio nie ma zeza. 

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne