Strona głównaCelebryciŁukasz Wawrzyniak Kamerzysta - kto to? Wiek, wzrost, waga, rodzice, dziewczyna,...

Łukasz Wawrzyniak Kamerzysta – kto to? Wiek, wzrost, waga, rodzice, dziewczyna, gdzie mieszka?

Jeśli nie wiesz, kto to jest Kamerzysta na polskim Youtubie, to masz naprawdę duże szczęście. Ominęło Cię bardzo dużo konfliktów, przekrętów i spraw, o których lepiej jest nie wiedzieć. Jednak na takie tematy nie można milczeć. Zwłaszcza że nadal są osoby, które bez namysłu wpatrują się w jego osobę. Są to zazwyczaj młode dziewczynki w wieku 10-14 lat, dla których słowo Kamerzysty ma ogromną wagę. Jeśli jesteś jego fanką, zostań na dłużej i chociaż rzuć okiem na informacje, które tu przytoczę. Sprawa jest poważna, a bezkarność trwa. 

Jeśli natomiast wyznajesz wiarę, że powinien on siedzieć za kratami i czekasz na nadchodzącą walkę na Prime MMA w nadziei, że zostanie znokautowany, to dla Ciebie również znajdę przydatne informacje o tym, ile ma lat, jaki jest jego wzrost i waga, a także, o której walczy na tym wydarzeniu. Bez dłuższych wstępów, dowiedzmy się więcej o Kamerzyści, kim jest jego dziewczyna, czy rodzice są dumni z osiągnięć syna, a także, gdzie mieszka. Za kratami, czy w domu za prawie 5 milionów złotych? Wikipedia Ci tego nie zdradzi, ale ja tak.

Łukasz Wawrzyniak Kamerzysta – kto to? Kim jest sławny kamerzysta?

Zacznijmy od wytłumaczenia, kto to jest Kamerzysta i co mówi o nim Wikipedia. Przede wszystkim ważne jest, ile ma lat, a także data urodzenia, bo w pewnym momencie jego kariery były to kwestie mocno sporne. Teraz jednak sprawa ta została wyjaśniona, a data urodzenia Łukasza to 25 listopada 1992 roku. Na tej podstawie można łatwo wyliczyć, ile ma lat – 30. Istnieje w przestrzeni internetowej od dawna i jego historia nie należy do tych przyjemnych do słuchania. Szczególny wzrost popularności zaliczył, promując Marka Kruszwila i będąc jego operatorem, ale też „mózgiem operacji”. To on wymyślał scenariusze na kuriozalne historie bogatego, snobistycznego dzieciaka, który brzydzi się biedą. To właśnie tam pojawił się Łukasz w roli operatora Marka. 

Zobacz: Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Mroczna historia Łukasza Wawrzyniaka

Jednak niewiele osób wie, że i przed kanałem Lord Kruszwil, Wawrzyniak był jednym z bardziej sławnych chłopaków na portalu askfm. Nie jest to wiedza zawarta na Wikipedii, ale z pewnością istotna dla zrozumienia Kamerzysty. Teraz niewielu o tym pamięta, ale wywodzą się stamtąd takie znane osobistości jak Marcin Dubiel. Platforma polegała na tym, że fani zadawali popularnym chłopakom różne pytania, a Ci próbowali oczarować publiczność humorem lub miłymi słowami. 

W tym czasie Kamerzysta rozpoczął swoją działalność naciągania i okłamywania ludzi. Na początku promował żele wybielające zęby, które, jak się później okazało, wcale nie miały właściwości wybielających. Następnie Wawrzyniak podjął się rozdawania swoim obserwującym darmowych kuponów do McDonald’s, co niestety wcale nie było miłym i życzliwym gestem, a zwykłym scamem. W rzeczywistości naciągnięte osoby dostawały SMS-a z kodem PIN, poprzez który, nieświadomie aktywowały usługę express. Za ową usługę operator pobierał aż 4,92 zł za każdy przychodzący SMS. W ten sposób nasz scamer szybko dorobił się ogromnych pieniędzy.

Waga sytuacji była tak duża, że chłopak zawinął interes i zniknął z Internetu.

Kamerzysta – kto to?

Wiedząc, że od razu zostałby rozpoznany, a wcześniejsze oszustwa nie ucichły, sprytny Łukasz wymyślił genialny plan. Wypromuje kogoś innego, samemu zostając w cieniu. Kreował się w całej historii na biednego chłopaka, który spędzał czas w szopie pod domem Kruszwila, gdzie mieszkał (według scenariusza) na czas prowadzenia kanału. 

Sprawdź: Krystian Wilczak Krycha UFC – wiek, wzrost, Wikipedia, wykształcenie, kto to?

Kiedy ludzie zaczęli się interesować operatorem Kruszwila, powstał pomysł na postać Kamerzysty. Jednak nadal wcześniejsze sytuacje nadal były zbyt świeże w pamięci wielu osób, dlatego nawiedził do sprytny pomysł. Worek na głowę i ukrywanie swojej tożsamości. Choć może to brzmieć dla osoby zupełnie niezaznajomionej z tematem co najmniej dziwnie, to jednak plan zadziałał. Co więcej, worek ten stał się jego znakiem rozpoznawczym na wiele lat. 

Z czasem na światło dzienne zaczęła wychodzić smutna prawda o tym, co Kamerzysta myśli o swoich wiernych fanach, a także jego zastanawiające relacje z młodymi dziewczynami. Przez jakiś czas kłamał o tym, ile ma lat, odmładzając się nieco i w obleśny sposób „flirtując” z różnymi dziewczynami. Na flirtach nie poprzestało. Są dowody na liczne romanse i zdrady Kariny Pochwały. Była ona wieloletnią dziewczyną Łukasza. Pieniądze i sława pogrzebały jakiekolwiek poczucie winy, jakie mógłby odczuwać. Jak sam twierdził „mógł mieć każdą, bo laski się do niego lepią”. 

A to nie wszystko. O pewnym skandalicznym zachowaniu, opowiem w osobnym artykule, gdyż wiążą się z nim ogromne konsekwencje. Waga tego zachowania sprawiła, że Kamerzysta zaliczył kolejny ogromny wzrost zainteresowania i zrobiło się o nim głośno nie tylko w przestrzeni internetowej, ale nawet w telewizji publicznej. 

Łukasz Wawrzyniak Kamerzysta – wiek, wzrost, waga

Cała historia Kamerzysty jest bardzo kontrowersyjna i nieprzyjemna, ale udało Ci się przez nią przebrnąć i już wiesz, kto to jest. W tym momencie masz już pewnie o nim jakieś zdanie, dlatego ochłońmy po tych emocjonujących akapitach i przejdźmy do wymiarów tego pana. Znasz już jego datę urodzenia, a co za tym idzie, ile ma lat, więc wiek nie jest dla Ciebie tajemnicą, ale dla przypomnienia, Łukasz ma 30 lat.

Jeśli chodzi o wzrost, to nie ma jeszcze pomiarów przed walką, możemy więc jedynie posiłkować się tym, co wiadomo do tej pory. Wikipedia tego, co prawda nie zdradzi, ale są informacje, że Kamerzysta ma 180 cm wzrostu.

Waga również nie jest jeszcze sprawdzona, ale z walki z Markiem Kruszwilem sprzed prawie roku możemy się dowiedzieć, że jego waga osiągnęła wtedy 72,9 kg. Czy coś się zmieniło, dowiemy się już niedługo.

Sprawdźmy teraz informację, o której walczy na najnowszym Prime MMA. 

Łukasz Wawrzyniak Kamerzysta – o której walczy? Z kim walczy?

Wiedząc, kto to jest Kamerzysta, a nawet znając jego przybliżone wymiary jak wzrost i waga, dowiedzmy się teraz z kim i o której walczy na następnym wydarzeniu. Jego przeciwnikiem będzie Jakub Lasik, a walka ma mieć miejsce w budce telefonicznej. O której walczyć będzie Kamerzysta? 

Jego walka jest 9. z kolei, ale nie da się jednoznacznie stwierdzić, o której walczyć będą kolejne pary, ponieważ wszystko zależy od przebiegu każdej z walk. Wiadomo jednak, że jest on prawie ostatni w kolejności, więc jeśli nie zdążysz wrócić do domu na 20.00 na rozpoczęcie Prime MMA, to spokojnie, nie ominie Cię pojedynek Wawrzyniaka. Czy chcesz mu kibicować, czy trzymasz kciuki, żeby przeciwnik rozkwasił mu nos, przypominam, że walka odbędzie się 1 października, w sobotę. 

Łukasz Wawrzyniak Kamerzysta – rodzice, dziewczyna, co o nim wiemy?

Wikipedia, choć ma trochę faktów na jego temat, to jednak nie powie nam wszystkiego. Pominie takie informacje, jak to gdzie mieszkał Kamerzysta, kim są jego rodzice, a także wiele innych informacji. Dowiemy się jednak stamtąd, jaka jest jego data urodzenia, ale to wiemy już z pierwszego fragmentu. W kwestii dziewczyny, to rozstał się on ze swoją stałą partnerką – Kariną Pochwałą – już w 2020 roku. Jak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji o kimś nowym w życiu Łukasza.

Najwięcej możemy się o nim dowiedzieć z kanałów na Youtubie, na których udostępniał swoje filmiki. Szczególnie dobrze można zrozumieć jego osobę poprzez jego relacje z Markiem Kruszwilem i postacią bogatego, rozpieszczonego chłopca. Patrząc na nagrania, można łatwo zauważyć manipulację, jaką stosował na swoich filmach, by zrobić z siebie ofiarę, a z Kruszwila swojego oprawcę. Tłumy fanów bez problemu uwierzyły, że taka jest rzeczywistość i w ten sposób zyskał on przychylność widzów. Coraz częściej to on był głównym bohaterem filmików, który tragicznie traktowany przez Kruszwila zyskiwał coraz większą sympatię. Oblewany wodą i innymi płynami, a także bity i wyrzucany do szopy, gdzie mieszkał podczas nagrań, grał na wrażliwości oglądających to widzów.

Nie wiadomo, kim są jego rodzice, choć na kanale pojawił się odcinek z rzekomego spotkania Kruszwila i ojca Kamerzysty. Wszystko to jednak było fikcją na potrzeby całego show, w które jednak wierzyło i wierzy wiele osób. Zanim młodzi ludzie nauczą się rozróżniać prawdę od fikcji w Internecie, mija trochę czasu i właśnie wtedy są oni podatni na tego typu zagrania. Niestety wiele widzów uznało ten filmik – jak i wiele innych – za prawdziwy, jednak warto pamiętać, że osoby przedstawione tam to nie są rodzice Łukasza. Jego prawdziwi rodzice nigdy nie zostali upublicznieni, ale można się zastanawiać, czy pochwalają kontrowersyjne i szkodliwe działania syna.

Z kanału można też dowiedzieć się, gdzie mieszkał (z wyjątkiem szopy) nasz Kamerzysta. Jego dom wart był prawie 5 milionów złotych, jednak teraz wiemy, że Kamerzysta już w nim nie mieszka. Wybrał on dla siebie zupełnie inne lokum. Z kratami.

Jak widzisz, postać Kamerzysty od zawsze była podejrzana. Ciężko znaleźć w jego osobie cokolwiek pozytywnego i trudno mi zrozumieć, dlaczego tak wiele osób nadal go podziwia. Dobrze jest natomiast uświadamiać wszystkich o tym, co robił na przestrzeni lat. Jego manipulacje ludźmi, faktami i emocjami są paskudne, natomiast on sam traktuje innych, jak niewartych uwagi. 

Można by sądzić, że kanał Lord Kruszwil opowiada o nim samym i tym jak gardzi innymi, bez zważania na ich uczucia. Jest egoistyczny i narcystyczny, ale przy tym posiada również swojego rodzaju siłę przyciągania, swoisty magnetyzm, który sprawia, że odbiorcy bardzo go lubią i szanują. Niezależnie od daty urodzenia, jest on w stanie manipulować setkami osób i naciągać ich na ogromne pieniądze. W równie bezduszny sposób zarabiał na niewinnych dzieciach, które lata temu zdecydowały się mu zaufać. Nie opłaciło się.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne