Strona głównaCelebryciFreak FightyArkadiusz Tańcula - wiek, dziewczyna, Wikipedia, żona, rodzina, rozwód

Arkadiusz Tańcula – wiek, dziewczyna, Wikipedia, żona, rodzina, rozwód

W ten piękny dzień, kiedy temperatura znów osiągnie 30 stopni, a my będziemy rozpływać się na ulicach i w swoich domach, pozwól, że podpalę Twoje serce niesamowitym tematem, od którego niejednemu fanowi Fame MMA, czy Lombardu (tak, wiem, dziwne połączenie) zaparło dech. 

W tym momencie pewnie cała krew wrze Ci w opuszkach palców, bo nie możesz doczekać się, aż dotrzesz do tak fascynujących ciekawostek o Arkadiuszu Tańculi, jak: ile ma lat?, wzrost, gdzie mieszka?, rodzice, rodzina, żona, była żona, dziewczyna, rozwód i wiele innych. Już z wymienionych przed chwilą rzeczy czuć swąd dramy. Życie miłosne naszego… Czekaj, a kim on w zasadzie jest? Co o nim mówi Wikipedia?

Spróbujmy rozgrzebać płonące gałęzie, które przysłaniają nam ten obraz.

Arkadiusz Tańcula – Wikipedia, co o nim wiemy?

Wikipedia to od wieków znane i kochane źródło informacji. W tym przypadku jednak prawie zupełnie wyschło. Nie dowiemy się tam nawet, ile ma lat ani kim jest z zawodu. Na całe szczęście Arkadiusz Tańcula ma niesamowite parcie na różnego rodzaju ogniste dyskusje, dzięki którym możemy się o nim dowiedzieć całkiem sporo informacji. Jednak już na wstępie zaznaczę, że zakres jego działalności jest tak szeroki, jak płonące lasy w Australii. 

Ten niepozorny człowiek, który, jak sam przyznał, zaczynał od zera, rozpalił serca widzów w serialu fabularnym “Lombard. Życie pod zastaw”. Brał on udział w takich programach jak Policjantki i Policjanci, a także gościnnie pojawił się w serialu “Szpital”. Iście gorący temat dla wszystkich fanów stacji TV Puls. Jednak na aktorstwie się nie skończyło. Prawdziwy wzrost rozpoznawalności przyniósł Tańculi występ na gali Fame MMA, gdzie niejednokrotnie staczał walki. Nasze na wpół wyschnięte źródło – Wikipedia – wspomina o tym bardzo skrótowo.

Arkadiusz Tańcula – wiek, wzrost, waga

Zapewne płoniesz chęcią dowiedzenia się wszystkich najdrobniejszych szczegółów dotyczących Tańculi. Wiek, wzrost i waga. Te hasła przyspieszają Twój puls i tylko czujesz, jak gorący pot spływa po Twoim karku. Koniecznie musisz poznać te tajemnice. Koniecznie musisz się dowiedzieć, ile ma lat ten aktor. Już spieszę z garścią informacji. 

Arkadiusz Tańcula rozpoczął swój byt na świecie w 1989 roku. Oznacza to, że jest w wieku 33 lat. Co ciekawe ma on również 183 cm wzrostu, co sprawia, że jest on dosyć wysokim mężczyzną. Waga, jaką osiągnął to aż 93 kg. Jeśli żar bijący z tych piekielnie ciekawych informacji jeszcze nie zwalił Cię z nóg, przejdźmy do kolejnego aspektu. O co chodzi z partnerkami Tańculi? Dziewczyna, żona, czy była żona? A może wszystko na raz. To dopiero płomienna historia.

Arkadiusz Tańcula – dziewczyna, żona, rozwód, była żona, o co chodzi?

W wieku 33 lat wiele osób przeszło już przez sporo etapów życia, a nawet zdążyło z nich zrezygnować. Niektórzy dopiero wzięli ślub, inny rozwód, jeszcze inni zmienili swój status na Facebooku na “zmęczeni, ale szczęśliwi rodzice”. Jak to jest w przypadku ogniska domowego Tańculi? Okazuje się, że zupełnie inaczej niż to sobie ludzie wyobrażają. Aktor mimo wieku, wcale nie zamierza się ustatkować. Co więcej, żartuje na swoim Instagramie, z bycia żonatym używając pewnego, trudnego do rozszyfrowania hasła “Bo dobra żona i obra-żona to różnica tylko jednej literki.”

Nie sposób nie przyznać finezji i płomienia, kryjącego się pod tą zabawą słowną. Jest to uczta dla zmysłów, a w połączeniu z gorącymi zdjęciami z wakacji, na pewno rozpala serca fanów. W ten oto sposób Arkadiusz przyznaje się, że nie jest żonaty. Jedyny rozwód, o jakim można napomknąć, to serialowe perypetie pary, z którą Tańcula występował w “Lombardzie”. “Była żona” to hasło, które nie ma nic wspólnego z tym aktorem, gdyż z radością przyznaje, że nie ma ani nie miał żony.

Jego dziewczyna za to, jest z nim już od ponad siedmiu lat. Ich związek przetrwał wiele mniejszych lub większych pożarów, jednak wyszedł z nich cały i zdrowy.  Dziewczyna Tańculi to Natalia, która jest bardzo dobrze znana na Instagramie, gdzie pokazuje innym, jak spalać zbędne kalorie. Była ona z początku podopieczną Arkadiusza, który w tamtych czasach był jej trenerem personalnym.  Dziewczyna Tańculi byłą jego wsparciem w trudnych chwilach i trwa u jego boku, jednocześnie realizując własne pasje i marzenia. 

Arkadiusz Tańcula – gdzie mieszka, rodzice, szpital, lombard

Być może zastanawiasz się “gdzie mieszka Arkadiusz Tańcula?”. Temat ten jest jednak nieodgadnioną zagadką. Możemy za to dowiedzieć się kilku innych rzeczy z prywatnego życia Tańculi. Rodzice aktora są tematem bardzo wrażliwym i atakujących ich, można się nieźle sparzyć, o czym dowiedziała się rodzina Murańskich. Wyciąganie brudów i szykanowanie jednego z rodziców Arkadiusza spotkało się z otwartym wypowiedzeniem wojny. Między przeciwnikami zawrzało, ale nawet walka na ringu podczas Fame MMA nie ostudziła ognia urazy.

Zahaczając temat walk, Tańcula przyznał się jakiś czas temu do pewnego wypadku. Po Fame MMA 10 aktor trafił w stanie krytycznym do szpitala. Na samą myśl wszystkich przechodzą dreszcze, a jak musieli zareagować na tę wieść rodzice aktora? Ta przerażająca sytuacja, wydarzyła się, kiedy nerki zawodnika przestały pracować. Arkadiusz przebywał w szpitalu, w gdzie “mieszkał” aż 11 dni. 

Waga tej sytuacji była na tyle duża, że uznał, że czas podzielić się z fanami pewnym sekretem. Brał doping. Zresztą nie on jeden, bo według aktora, każdy zawodnik korzysta z dopingu, ale w wystarczająco małych dawkach, by nie zostało to wykryte. Od tamtej pory Tańcula skupił się na swoim zdrowiu. Jego rodzina wspierała go w tej walce i z dumą mógł się pochwalić, że jest “czysty” od ponad roku.

Teraz już pewnie płoniesz, nie tylko przez temperaturę na zewnątrz, ale również na myśl o Arkadiuszu Tańculi. Wiesz, ile ma lat, kim jest, ile ma wzrostu i kim jest jego dziewczyna (nie żona). Niestety nie udało się wygrzebać spośród płomieni tego, gdzie mieszka, ale może to i lepiej. Aktor zasługuje jak każdy na prywatność i spokój, a nie fanów i hejterów stojących z pochodniami pod jego domem. Spróbuj teraz nieco ochłonąć po tym płomiennym artykule i ostudzić swój płonący umysł chłodnym prysznicem, zanim na nowo zapłoniesz, podczas nadchodzącej gali Fame MMA.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne