Strona głównaCelebryciParamaxil - kto to? Imię, wiek, wzrost, waga, za co dostał bana?

Paramaxil – kto to? Imię, wiek, wzrost, waga, za co dostał bana?

Fame MMA nie zwalnia tempa. Już 26 sierpnia 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się 15 gala największej polskiej federacji organizującej walki freak fight, której włodarzami są Wojtek Gola i Boxdel. 

Wielu fanów Fame MMA snuło teorie na temat tego, kto tym razem pojawi się w oktagonie. 20 lipca 2022 roku odbyła się konferencja Fame MMA, na której poznaliśmy wszystkich uczestników wydarzenia. Jak już wiemy, walka wieczoru rozegra się pomiędzy dwoma kobietami – Marta Linkiewicz i Aniela „Lil Masti” Bogusz, to najlepsze zawodniczki dwóch konkurencyjnych federacji, czyli Fame MMA i High League. Duże zamieszanie wywołała też informacja na temat walki Marcina Dubiela i Kacpra Błońskiego, dawnych przyjaciół z Team X, którym obecnie bliżej do nienawiści. 

Głośno zrobiło się także o pojedynku Franiciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek. Influencerzy mają ze sobą konflikt, dlatego fani są pewni, że w oktagonie będzie się działo! Chcecie wiedzieć, o co chodzi? Franio zarzuca Paramaxilowi, że ten jest fałszywy i nie można mu ufać. Patoinfluencerzy bez przerwy wymieniają się nowymi wyzwiskami i nie ukrywają, że jest między nimi wyłącznie zła krew. Warto także wspomnieć, że Paramaxil zarzuca Franiowi, że jego związek z Lizą jest kreowany wyłącznie pod publikę i nie są oni tak naprawdę razem, a jedynie nakręcają swój ship dla wyświetleń.

Z tego artykułu dowiesz się kto to Paramaxil i dlaczego został zbanowany. Poznasz jego wiek i wzrost, dowiesz się, jaka jest jego waga oraz czy ma konto na Instagramie, czy został pobity i czy jest gejem. Ciekawi cię, kim jest Paramaxil?

Paramaxil – kto to? Kim jest gwiazda Fame MMA?

W sieci często pojawia się pytanie „kto to Paramaxil”, ludzie chcą się dowiedzieć, kim jest nowa gwiazda Fame MMA. Jego imię to Jakub, jednak zdecydowanie częściej posługuje się on swoim pseudonimem. Paramaxil jest jednym z najbardziej popularnych polskich streamerów na Twitchu.

Posiada on też konto na Instagramie, gdzie niedługo dobije 60 tysięcy obserwatorów. Instagram to miejsce, gdzie Paramaxil dodaje głównie prywatne zdjęcia ze swoimi znajomymi, jego ostatni post dotyczy jednak walki na Fame MMA. Opis do zdjęcia brzmi: „do boju, szczury lądowe”. Instagram nie jest jednak jedyną aplikacją, w której możemy śledzić poczynania Frączka – ma on także konto na TikToku, Twitterze i YouTubie.

Tak naprawdę w Internecie nie znajdziemy wielu informacji na temat Paramaxila, wiadomości na jego temat dotyczą głównie afer, w których brał udział. Wydawać by się mogło, że nie ma on zbyt wielu fanów, dlaczego więc wystąpi na Fame MMA? Pewnie powodem jest po prostu to, Paramaxil potrafi zrobić wokół siebie zamieszanie. Trzeba bowiem pamiętać, że na galach typu freak fight najważniejsze jest to, czy ludzie o tobie mówią. Może się to wydawać dziwne, ale włodarze Fame MMA świetnie zdają sobie sprawę z tego, że konflikt wytworzony wokół Frania i Paramaxila dobrze się klika, a gali zawsze potrzebny jest rozgłos i oglądalność. 

Zarówno Paramaxil, jak i Franio na ostatniej konferencji rozgrzali widownię do czerwoności, o co chodzi? Czy Paramaxil został pobity? Za skandaliczne zachowanie można uznać już to, że rywale od początku nie dawali sobie dojść do słowa, wymieniali się wyzwiskami i przezwiskami, trudno było zrozumieć, jaka jest geneza ich konfliktu i co sprawiło, że tak bardzo się nienawidzą. Miarka się przebrała, kiedy Franio pobił Paramaxila podczas prezentacji face to face. Franio poczuł się sprowokowany, kiedy Paramaxil wypowiedział w jego stronę słowa „do gały pało, do gały”. Nic dziwnego, że Rusiecki poczuł się urażony i doszło do rękoczynów. Paramaxil nie został jednak mocno pobity. Z pomocą przyszli ochroniarze, którzy rozdzielili rywali. Po tej sytuacji nie ma żadnych wątpliwości, że w oktagonie będzie się toczyć zacięta walka. 

Paramaxil – wiek, wzrost, waga

Interesuje was wiek Paramaxila? Niestety jego wiek nie jest znany – nie wiadomo, ile ma lat. Źródła podają jedynie, że urodził się on 28 stycznia. Wydaje się jednak, że jest on starszy od swojego rywala, z którym będzie walczył podczas Fame MMA 15. Wzrost i waga Kuby Frączka również nie są znane. Jest on jednak dość wysokim i szczupłym mężczyzną. 

Mamy nadzieję, że już niedługo podany zostanie wiek, wzrost i waga Paramaxila, ponieważ interesuje to osoby, które będą oglądać jego walkę na Fame MMA 15. 

Paramaxil skutecznie strzeże swojej prywatności, tak naprawdę wiemy jedynie, jak ma na imię. W jednym z ostatnich wywiadów mężczyzna przyznał, że lubi abstrakcyjny humor, jednak nie rozwinął, co to znaczy. Przyznał też, że jako debiutant stresował się udziałem w konferencji Fame MMA.

Paramaxil – zbanowany. Za co dostał bana?

Jakiś czas temu Internet obiegła informacja o tym, że Paramaxil został zbanowany, wiele osób zastanawia się więc, za co dostał bana. Też chcesz wiedzieć, o co chodzi? Paramaxil już kilka razy był zbanowany na Twitchu. Powodem ostatniego bana była groźnie wyglądająca kolizja. Sprawa ta wywołała też lawinę komentarzy na Reddicie – ludzie opowiadali się za tym, by Paramaxil poniósł karę za swoje nieodpowiedzialne zachowania. Podejrzewa się, że na jego kanał wpłynęło wiele zgłoszeń. Streamer dostał już przynajmniej 5 banów na Twitchu, jednak po tym incydencie został on dożywotnio zbanowany. Zanim Paramaxil został zbanowany, był on topowym streamerem w serwisie Twitch.

Paramaxil – czy jest gejem?

Wiele osób zastanawia się, czy Paramaxil jest gejem. Podejrzenia wzięły się między innymi z tego, że nie pokazał on nigdy publicznie swojej partnerki. Kolejnym powodem tych podejrzeń jest afera lodowa. Chcesz się dowiedzieć co to afera lodowa? W marcu 2022 w Internecie pojawiła się sekstaśma streamera. Na nagraniu widać, jak Paramaxil uprawia seks z innym mężczyzną. Twarz Jakuba była oczywiście zamazana, jednak internauci szybko doszli do wniosku, że do właśnie Paramaxil jest tym tajemniczym facetem.

Czy Paramaxil jest gejem? Mężczyzna mówi, że jest biseksualny, oznacza to, że atrakcyjna jest dla niego zarówno płeć męska, jak i żeńska. Przyznaje, że zdarzają się sytuacje, kiedy dziewczyny chcą z nim być wyłącznie dlatego, że jest sławny – takie zachowanie go odrzuca i sprawia, że nie jest nimi zainteresowany. Ważne jest dla niego, by ludzie lubili go za to, jaką jest osobą i docenili jego wnętrze. Paramaxil zdradził też, że woli poznawać ludzi spontanicznie, cieszy go, kiedy inni poznają go jako człowieka, a nie jako osobę popularną.

Jeśli zastanawiałeś się, czy Paramaxil jest gejem, znasz już odpowiedź.

Walka Paramaxil vs Franio jest ciekawym i szeroko komentowanym wydarzeniem. Panowie nie ukrywają, że sami nie mogą się doczekać pojedynku, który stoczy się już w sierpniu podczas gali Fame MMA.

Dzięki temu artykułowi wiesz już, kim jest Paramaxil, poznałeś jego imię, dowiedziałeś się, czy ma Instagrama, czy jest gejem, czy został pobity, za co dostał bana i o co chodzi w jego relacji z Franiem. Waga, wzrost i wiek patoinfluencera wciąż pozostają nieznane.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne