Strona głównaCelebryciFreak FightyMichał Cichy – wiek, wzrost, waga, kto to, Wikipedia, kim jest, żona,...

Michał Cichy – wiek, wzrost, waga, kto to, Wikipedia, kim jest, żona, dzieci

Gale freak fightowe w Polsce od kilku lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Internauci bardzo często szukają w internecie informacji na temat uczestników takich show. Michał Cichy wystąpi w roli zawodnika na gali HIGH League 6, która odbędzie się 18 marca 2023 roku w Spodku w Katowicach. Zmierzy się on z Tomaszem „Szalonym Reporterem” Matysiakiem. Kim jest Michał Cichy? Przedstawimy najważniejsze fakty na jego temat – kto to, wiek, wzrost, waga, żona, dzieci, Wikipedia. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Zobacz: Tamara Arciuch – dzieci, wiek, młoda, jako Anna German, ile ma lat, rodzice, wiek, rodzina

Michał Cichy – wiek, wzrost, waga, kto to?

Kto to jest Michał Cichy? Mężczyzna jest dziennikarzem w popularnym serwisie o tematyce sportowej MMA.pl. Dodatkowo mogliśmy zobaczyć go w roli konferansjera Prime Show MMA i THE WAR. W federacji Prime prowadził studio, konferencje i wywiady w klatce, ale wystąpił również jako zawodnik. Na gali Prime Show MMA 3 w dniu 1 października 2022 roku zawalczył z Adrianem Ciosem. Był to jego debiut w klatce. Mimo że od lat interesuje się sportami walki i jest to jego wielka pasja, sam nigdy wcześniej nie trenował. Cichy rozpoczął treningi na kilka tygodni przed pojedynkiem. Jego przeciwnik, Adrian Cios, od wielu lat zajmuje się sportami sylwetkowymi, regularnie ćwiczy na siłowni i miał również doświadczenie w walkach freak fightowych, ponieważ było to jego czwarte starcie w karierze. Jednak to mu nie pomogło i sędziowie jednogłośnie zdecydowali, że pojedynek wygrał Michał Cichy, mimo że przed walką nie był typowany na zwycięzcę przez bukmacherów i ekspertów.

Michał Cichy urodził się 3 maja 1990 roku, więc jego wiek to 32 lata. Wzrost dziennikarza to 175 cm, natomiast waga wynosi około 79 kg. Wiek przyszłego przeciwnika Cichego, czyli Tomasza „Szalonego Reportera” Matysiaka to 46 lat, czyli między zawodnikami jest duża różnica wieku. Czy to będzie miało wpływ na przebieg walki w klatce? O tym dowiemy się na gali HIGH League 6 w katowickim Spodku 18 marca 2023 roku. Zdaniem bukmacherów pojedynek raczej zwycięży Cichy. Szalony Reporter dopiero zadebiutuje i trudno powiedzieć, co potrafi.

Michał Cichy w 2014 roku ukończył studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Wybrany przez niego kierunek to politologia ze specjalizacją marketing polityczny.

Michał Cichy – kim jest? Sprawdzamy Wikipedię

Chcąc znaleźć odpowiedź na pytanie kim jest dana osoba, warto zajrzeć do Wikipedii. Jednak Michał Cichy nie posiada artykułu na Wikipedii, wobec tego w poszukiwaniu informacji na jego temat musimy przeszukać inne źródła.

Jakie informacje więc możemy odnaleźć w internecie o tym dziennikarzu sportowym? Michał Cichy prowadzi konto na Instagramie i możemy znaleźć go pod nazwą @michalcichymma. Zgromadził tam ponad 47 tysięcy obserwujących. Chętnie dzieli się z fanami różnymi momentami z życia prywatnego i zawodowego. Często do zdjęć dodaje długie opisy, w których zamieszcza swoje przemyślenia.

Źródło: instagram.com/michalcichymma/

Michał Cichy ma również kanał na YouTubie, który założył 4 stycznia 2019 roku, jednak zapowiedź tego, jakie filmiki będzie zamieszczał w serwisie wrzucił dopiero 8 października 2021 roku. Na kanale Cichego znajdziemy wywiady z celebrytami, głównie z tymi, którzy kojarzeni są ze sportami walki, ale nie tylko. Cichy rozmawia o życiu prywatnym i zawodowym z zaproszonymi gośćmi. Znane osoby, które do tej pory pojawiły się na kanale dziennikarza to: Dominik Abus, Krzysztof Radzikowski, Paweł Jóźwiak, Paweł Tyburski, Don Diego, Artur Szpilka, Robert Pasut, Monika Laskowska, Soroko, Wuwunio i inni. Cichy występuje również na popularnym kanale MMAPLtv, gdzie także przeprowadza wywiady.

Zobacz: Agnieszka Fitkau-Perepeczko – dzieci, romans, wiek, rodzice, wzrost, partner

Cichy prowadzi też konto na TikToku pod nazwą @michalcichymma. Filmiki zamieszczane na tej aplikacji zawierają głównie fragmenty wywiadów, które dostępne są na YouTubie. Wobec tego Cichy traktuje TikToka jako promocję swoich filmów w serwisie YouTube, co jest częstą i skuteczną praktyką wśród twórców internetowych.

27 lutego 2023 roku odbyła się pierwsza konferencja HIGH League 6. Cichy powiedział na niej, że nie podoba mu się działalność Szalonego Reportera w internecie. Zdaniem mężczyzny, jego przeciwnik robi wokół siebie za dużo szumu i nie liczy się dla niego, co ludzie o nim mówią, byle nie przekręcali ksywy.

Michał Cichy – żona, dzieci

Wiemy już kto to jest Michał Cichy, ale co możemy powiedzieć o życiu rodzinnym dziennikarza? Czy ma żonę i dzieci? Tak, Michał Cichy ma żonę, która chętnie pozuje z nim do zdjęć na Instagramie. 2 czerwca 2022 roku małżeństwo obchodziło 4. rocznicę ślubu, a w związku są już ponad 9 lat. Parze układa się bardzo dobrze, Cichy napisał pod wspólnym zdjęciem „W najciemniejszych momentach życia to dzięki niej nie poddałem się, bez jej pomocy nic by się nie udało. […] Za każdym spełnionym mężczyzną stoi równie silna kobieta i vice versa!”. Zakochani mają dwójkę dzieci. Córka Oliwia urodziła się 2 maja 2020 roku, w wigilię urodzin Michała Cichego. Syn Witold przyszedł na świat 1 marca 2022 roku. Przed świętami Bożego Narodzenia Michał Cichy ogłosił, że wraz z żoną spodziewają się dziecka, więc zawodnik HIGH League po raz trzeci zostanie ojcem. Serdecznie gratulujemy.

Zobacz: Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk – rekord, kto to, Fame MMA, Wikipedia

Sprawdź jeszcze

Popularne