Strona głównaCelebryciFreak FightyHigh League 6 – reflinki. Pasha, Lexy Chaplin, Najman, Daro Lew, Tyburski,...

High League 6 – reflinki. Pasha, Lexy Chaplin, Najman, Daro Lew, Tyburski, Hornik, Dubiel

18 marca 2023 roku w katowickim Spodku odbędzie się gala High League 6. Aby obejrzeć to wydarzenie w domu, należy wykupić dostęp. Można zrobić to poprzez link polecający danego zawodnika. W artykule podrzucamy wam owe reflinki do zakupu gali.

Zobacz: Ludwiczek Top Top News – wzrost, waga, dziewczyna, kto to?

Jarosław „Pasha” Jarząbkowski – reflink

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski to polski esportowiec. Jego debiut we freak fightach nastąpił 5 lutego 2022 roku w Tauron Arenie w Krakowie na gali High League 2. Zmierzył się wówczas w boksie z Michałem „Owcą” Owczarzakiem, czyli członkiem popularnej grupy Warszawski Koks. Pojedynek wygrał Jarząbkowski przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Po ponad rocznej przerwie zobaczymy go w walce wieczoru na gali High League 6, gdzie zawalczy z youtuberem Marcinem Dubielem na zasadach MMA.

Jarosław „Pasha” Jarząbkowski reflink: https://highlive.tv/#/ref/pashabiceps

Marcin Dubiel – reflink

Influencer Marcin Dubiel już siódmy raz zawalczy na gali freak fightowej. Dotychczas w organizacji Fame MMA pokonał Cezarego Nykiela, Wojciecha Przeździeckiego, Kacpra Błońskiego w rewanżu i Mateusza Trąbkę, przegrał natomiast tylko w swoim debiucie z Kacprem Błońskim. Na High League stoczył do tej pory jeden pojedynek, gdzie jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Alberto Simao.

Marcin Dubiel reflink: https://highlive.tv/#/ref/dubiel

Lexy Chaplin – reflink

Influencerka Lexy Chaplin walczyła w federacji High League trzykrotnie i obecnie jest jej mistrzynią. Podczas swojego debiutu na przegrała z Natalią „Natsu” Kaczmarczyk, jednak później zwyciężyła pojedynek z Agatą „Fagatą” Fąk oraz rewanż z „Natsu”.

Źródło: instagram.com/lexychaplin/

Lexy Chaplin reflink: https://highlive.tv/#/ref/lexy

Paulina Hornik – reflink

Rywalka Lexy, czyli Paulina Hornik to uczestniczka projektu Natsu World. Ma za sobą jedno starcie w federacji Prime Show MMA. Debiutancką walkę zwyciężyła w 40 sekund. Jej rywalką była Martyna „Pysia” Zbirańska. Czy Paulinie Hornik uda się pokonać mistrzynię Lexy Chaplin?

Paulina Hornik reflink: https://highlive.tv/#/ref/hornik

Denis Załęcki – reflink

Denis Załęcki (pseudonim „Bad Boy”) interesował się sportem od dzieciństwa. Zdobył brązowy pas w karate, a potem zajął się sportami uderzanymi, co doprowadziło go do zdobycia mistrzostwa Polski w K1. Od 2020 roku walczy w popularnych organizacjach. Załęcki dotychczas stoczył 8 walk w różnych formułach – 2 w MMA, 1 w kickboxingu i 5 na zasadach specjalnych. Najbliższy pojedynek z Pawłem Tyburskim zostanie stoczony w formule boksu w małych rękawicach.

Źródło: instagram.com/bad_boy_denis_/

Denis Załęcki reflink: https://highlive.tv/#/ref/badboy

Paweł „Tybori” Tyburski – reflink

„Tybori” zyskał rozpoznawalność dzięki programowi „Love Island: Wyspa Miłości”, w którym wziął udział wraz z bratem bliźniakiem. Paweł Tyburski ma za sobą występy na Fame MMA, Prime Show MMA i High League. Pokonał już Arkadiusza Tańculę, Łukasza Lupę, Adama Soroko i Alberto Simao. Natomiast podczas Fame MMA 8 lepszy okazał się Gabriel „Arab” Al-Sulwi. Kto teraz okaże się górą?

Paweł „Tybori” Tyburski reflink: https://highlive.tv/#/ref/tybori

Konrad Karwat – reflink

Konrad Karwat to były strongman, który postanowił spróbować swoich sił jako zawodnik MMA. W federacji High League pokonał już Mateusza Leśniaka i Radosława Słodkiewicza. 18 marca zawalczy z Denisem Labrygą.

Źródło: instagram.com/konradkarwat/

Konrad Karwat reflink: https://highlive.tv/#/ref/karwat

Denis Labryga – reflink

Denis Labryga ma na swoim koncie sukcesy w kickboxingu. Niedawno mogliśmy oglądać jego występy w organizacji Wotore, gdzie dwukrotnie pokonał Piotra Więcławskiego.

Denis Labryga reflink: https://highlive.tv/#/ref/labryga

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – reflink

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn jest związany ze sportem od dziecka. To kick-bokser, bokser, a także strażak i ratownik medyczny. Może poszczycić się trzykrotnym mistrzostwem świata WAKO w amatorskim kickboxingu. Najbliższą walkę stoczy z Dawidem „Crazy” Załęckim.

Źródło: instagram.com/dondiego_kubiszyn/

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn reflink: https://highlive.tv/#/ref/dondiego

Zobacz: Lexy Chaplin – pochodzenie, wiek, chłopak, wzrost, waga, Wikipedia, ojciec, rodzice, imię i nazwisko

Dawid Załęcki – reflink

Dawid „Crazy” Załęcki to ojciec Denisa Załęckiego. Niedawno podpisał kontrakt z organizacją High League i stoczył tam dwie walki. Jego debiutancki pojedynek odbył się na gali High League 3, gdzie pokonał Alana Kwiecińskiego. Kolejna walka na gali High League 5 również okazała się dla niego zwycięska, a jego rywalem wówczas był Vaso Bakočević. Czy uda mu się pokonać „Don Diego”?

Dawid Załęcki reflink: https://highlive.tv/#/ref/crazy

Marcin Najman – reflink

Marcin „El Testosteron” Najman to pięściarz, kick-bokser i zawodnik federacji freak fightowych. Ostatnio mogliśmy oglądać go w organizacjach Fame MMA, MMA-Vip i Wotore.

Źródło: instagram.com/marcin.najman/

Marcin Najman reflink: https://highlive.tv/#/ref/najman

Paweł Jóźwiak – reflink

Jóźwiak to prezes zarządu jednej z największych organizacji MMA w Polsce, czyli Fight Exclusive Night. Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak 21 października 2022 roku stoczył walkę z Marcinem Najmanem i wygrał ją w 15 sekund. Czy tym razem będzie podobnie? Później walczył jeszcze na gali Fame MMA 17 z Michałem „Boxdelem” Baronem, pojedynek ten przegrał.

Paweł Jóźwiak reflink: https://highlive.tv/#/ref/prezesfen

Kacper „Ludwiczek” Bociański – reflink

Kacper Bociański to sympatyczny dziennikarz z kanału na YouTubie o nazwie Top Top News. Zastąpi on Przemysława „Sequento” Skulskiego w walce z Dariuszem „Daro Lwem” Kaźmierczukiem na gali High League 6. Będzie to jego debiut w klatce. Między mężczyznami czuć wyraźną niechęć do siebie, więc na pewno walka będzie zacięta.

Źródło: instagram.com/ludiwczek_top/

Kacper „Ludwiczek” Bociański reflink: https://highlive.tv/#/ref/ludwiczek

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk – reflink

„Daro Lew” to polski zawodnik MMA, jednak jego rekord nie zachwyca, bowiem przegrał 11 walk, a tylko jedną wygrał. Niedługo przekonamy się, jak mu pójdzie tym razem.

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk reflink: https://highlive.tv/#/ref/darolew

Zobacz: Jarosław pasha Jarząbkowski – wiek, wzrost, gdzie mieszka, dzieci, żona

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne