Strona głównaCelebryciFreak FightyKacper Błoński - ile ma lat, kiedy ma urodziny, czy jest z...

Kacper Błoński – ile ma lat, kiedy ma urodziny, czy jest z Julią Kosterą?

Kacper Błoński – kto to? Jest to jeden z bardziej znanych youtuberów – jego kawałek Eluwina ma ponad 42 miliony wyświetleń. Był członkiem Teamu X, a teraz walczy w Fame MMA. Co o nim wiemy? Ile ma lat? Czy Julia Kostera i Kacper Błoński są razem? Jaka jest data urodzenia youtubera – kiedy ma urodziny? W tym artykule rozwijamy wszystkie powyższe kwestie – zapraszamy do lektury!

Kacper Błoński – wiek, wzrost, waga

Kacper Błoński – kto to? Kacper Błoński obecnie najbardziej znany jest z Fame MMA, w którym odnosi niemałe sukcesy. Z kim walczył? Z Marcinem Dubielem, Wardęgą, Mateuszem Januszem – wszystkie starcia wygrał. Już 27 sierpnia odbędzie się kolejna gala Fame MMA, na której Kacper Błoński będzie po raz kolejny bić się z Marcinem Dubielem, jednak w innej formie. Youtuberzy staną w klatce rzymskiej, a walka nie będzie miała limitów czasowych. 

Dzięki temu, że Kacper Błoński jest zawodnikiem Fame MMA, znamy jego wzrost, wiek i wagę. Bardzo dużo osób jest zainteresowanych tym, ile ma lat Youtuber. Na forach internetowych jest mnóstwo wątków w stylu: Kacper Błoński – wiek, Kiedy ma urodziny Błoński?, Jaka jest dokładna data urodzenia Kacpra Błońskiego – ile ma lat? Postanowiliśmy sprawdzić, kiedy ma urodziny Kacper Błoński. Data urodzenia Kacpra Błońskiego to 22 października 1998. Ile ma lat w takim razie? Rocznikowo 24. Wiek Kacpra Błońskiego dla wielu jest zaskoczeniem – część uważa, że wygląda on znacznie młodziej, a część, że starzej. Daj znać w komentarzu, co Ty o tym myślisz – czy Kacper Błoński wygląda na swój wiek?

Czy znamy wzrost i wagę Kacpra Błońskiego? Tak, ponieważ walczy on w Fame MMA, w którym te informacje mają znaczenie. Jeśli chodzi o wzrost, to Kacper Błoński ma 185 cm. Wagę zawodnika znamy w przybliżeniu – 85 kg. Przed walkami zawsze odbywa się ważenie uczestników, dlatego jeśli jesteś ciekawy, ile Kacper Błoński waży dokładnie, to polecamy obejrzeć face to face i ważenie, które odbywają się przeważnie dzień przed galą. Youtuber ostro trenuje – w swoim najnowszym filmie powiedział, że na treningach jest 5-6 razy w tygodniu. Komu kibicujesz w najbliższej walce – Marcinowi Dubielowi czy Kacprowi Błońskiemu? Członkowie Teamu X są w konflikcie od dawna. Obecnie sytuacja jest napięta, ale już nie tak bardzo jak kiedyś. 

Kacper Błoński – czego nie dowiemy się na Wikipedii?

Imienia i nazwiska youtubera nie ma w bazie Wikipedii – nikt jeszcze nie stworzył tam o nim zakładki. Wikipedia nie jest jednak jedynym źródłem informacji, dlatego znamy kilka ciekawostek o influencerze. Oto kilka z nich:

 • Na YouTube jest aktywny od 11 roku życia – jego pierwsze filmiki wyglądały tak, że nagrywał on swój notatnik.
 • Kacper Błoński w ostatnim czasie nie był aktywny w swoich social mediach. Było to spowodowane wypalaniem, brakiem pomysłu na dalszy rozwój kanału oraz tym, że ma on stabilną sytuację finansową, dzięki której nie musi codziennie czegoś publikować. 
 • Pod koniec 2022 roku influencer wyleci do Ameryki, z której będzie nagrywał vlogi podróżnicze. Ma on zamiar odwiedzić wszystkich ludzi, których tam wcześniej poznał.
 • Swoją popularność częściowo zawdzięcza Stuu, z którym teraz jest w konflikcie. Youtuberzy byli członkami pierwszej edycji Team X, podczas której się pokłócili. Ich konflikt jest bardzo zawiły i nikt do końca nie wie, dlaczego przestali się oni lubić. Kacper wspomniał kiedyś, że Stuu niemiło się do niego odnosił w domu Team X, bo on nie chciał spełnić jakieś jego prośby. Stuu unika komentowania ich kłótni – napisał na InstaStory, że nie będzie nikomu niczego wypominał. 
 • Kacper Błoński w młodości tańczył w teatrze.
 • Jako młody chłopak pracował w sklepie swoich rodziców. 
 • Youtuber ma o 4 lata starszego brata.
 • Kiedyś ważył znacznie więcej – było to przyczyną złamania przez niego nogi.
 • Słowo eluwina, które jest tytułem jego piosenki, znalazło się na 3 miejscu w konkursie Młodzieżowego Słowa Roku w 2019 roku.
 • Kacper Błoński dla Julii Kostery nagrał piosenkę Tylko Ty, która na YouTube ma ponad 14 milionów wyświetleń. 
 • Youtuber urodził się w Sokołowie Podlaskim, a obecnie mieszka w Warszawie. 
 • Studiował na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku zarządzanie – nie ukończył studiów. 

Czy Julia Kostera i Kacper Błoński są razem? 

Ostatnio bardzo gorącym tematem jest to, czy Julia Kostera i Kacper Błoński są razem. Dla niewtajemniczonych – kto to jest Julia Kostera? Była ona uczestniczką projektu Team X. Kacper Błoński z Julią Kosterą poznał się właśnie tam – w 2019 roku ogłosili, że są w związku. Jednak ich relacja zakończyła się na początku kwietnia 2022 roku. Z live’a Julii Kostery wiemy, że była to wspólna i przemyślana decyzja. Kacper Błoński i Julia Kostera ogłosili ją na swoich Instagramach. Youtuber napisał, że ich związek już od jakiegoś czasu się psuł i że nie udało się im go uratować. Dodał również, że jest bardzo dumny z tego, że podeszli do tego jak dorośli i że na pewno nie będą za sobą palić mostów. Julia Kostera na swoim InstaStory podziękowała Kacprowi za wspólne ponad dwa lata i życzyła mu wszystkiego dobrego – poprosiła fanów, aby nie dopytywali o szczegóły rozstania. Obecnie influencerka jest z operatorem Marcina Dubiela – Filipem Tarasiukiem. 

Czy Kacper Błoński ma teraz jakąś dziewczynę? Nie wiadomo. Obecnie skupia się on raczej na walkach w Fame MMA – już 26 sierpnia stanie w oktagonie z Marcinem Dubielem, który był jego pierwszym rywalem. Dodatkowo youtuber nie planuje zostać w Polsce dłużej – już pod koniec tego roku wyrusza on na tripa po Ameryce, z którego relacje będziemy mogli oglądać na jego YouTube. Daj znać w komentarzu, komu kibicujesz na 15 gali Fame MMA – czekamy!

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne