Strona głównaCelebryciFreak FightyWiktoria Jaroniewska - wzrost, wiek, waga, chłopak, kim jest?

Wiktoria Jaroniewska – wzrost, wiek, waga, chłopak, kim jest?

Wiecie już, że Fame MMA lansuje wielu nowych influencerów i tak było też z naszą dzisiejszą bohaterką. Osoby niezainteresowane światem freak fightów, mogą nie wiedzieć kto to Wiktoria Jaroniewska, ale ci bardziej obeznani na pewno zdają sobie sprawę z tego, kim jest dziewczyna, która pokonała Lalunę.

O Wiktorii często mówi się w kontekście jej wyglądu i kobiecej figury, ale okazuje się, że ta dziewczyna to nie tylko ładna buzia. Wiele osób podkreśla, że Jaroniewska ma cięty język, ale nie jest to jedyna rzecz, jaką ma do zaoferowania. Dzisiaj porozmawiamy o Wiktorii Jaroniewskiej, jeśli chcesz dowiedzieć się kto to, koniecznie zostań z nami.

Wiktoria Jaroniewska – kim jest? Co nam powie Wikipedia

Kim jest Wiktoria Jaroniewska? Na to pytanie na pewno nie odpowie ci Wikipedia, która zawodzi nas nie pierwszy raz. Z tej internetowej encyklopedii nie dowiesz się, ile ma lat, skąd jest, co robiła po walce i gdzie gra. Wikipedia nie nadąża za coraz to nowymi influencerami, którzy wyrastają jak grzyby po deszczu i powoli zaczyna przypominać Internet Explorer. What a shame.

Na szczęście macie nas, a my wiemy, kto to Wiktoria Jaroniewska i już wam wszystko mówimy… ucz się Wikipedia! Jaroniewska to młoda dziewczyna, która oczywiście jest influencerką – dlatego właśnie zawalczyła na Fame 14. Wiktoria prężnie rozwija swoją markę osobistą i zdobywa coraz więcej fanów na Instagramie, TikToku, YouTubie i Twitterze. 

Wiktoria Jaroniewska ma również drugie oblicze – jest studentką dietetyki i wraz ze swoim chłopakiem prowadzi platformę fitnessową. Dzięki temu Wiktoria może układać wasze jadłospisy i plany treningowe. Jaroniewska uwielbia sport, ale o tym, gdzie gra i od jakiego klubu wszystko się zaczęło, opowiemy wam później.

Zobacz: Projekt Genzie – wszyscy uczestnicy

Wiktoria Jaroniewska – wiek, wzrost, waga

W przypadku aspirującej pani dietetyk i zawodniczki Fame MMA ważne jest także to, ile ma lat oraz jej wzrost i waga. Powiedzieliśmy już, kim jest, więc przejdźmy do tego, ile ma lat ta wszechstronna młoda kobieta. Wiktoria urodziła się 15 września 2001 roku – łatwo więc obliczyć ile ma lat. Jaroniewska skończyła w tym roku 21 lat. 

No dobra, więc została nam jeszcze waga i wzrost. Na szczęście Wiktoria walczyła już na gali Fame i dzięki temu wiemy, jak wygląda jej waga. Okazuje się, że 4 miesiące temu waga Jaroniewskiej wskazywała 63 kg. Wiemy jednak, że Wiki przygotowuje się obecnie do walki z Martirenti i stara się utrzymać 61 kg. 

Wiemy, że interesuje was też wzrost Jaroniewskiej. Wydaje się, że dziewczyna jest dość wysoka – można to wywnioskować po przyjrzeniu się jej i jej byłej przeciwniczce z oktagonu. Wiktoria Jaroniewska ma 174 cm wzrostu.

Wiktoria Jaroniewska – gdzie gra? Obecny klub

Dlaczego internauci pytają o to, gdzie gra Wiktoria Jaroniewska? Wiki to nie tylko influencerka i aspirująca pani dietetyk, ale też zawodniczka piłki ręcznej, a więc szczypiornistka. Zaskoczeni?

Zanim opowiemy wam, gdzie gra Jaroniewska to sprawdzimy, jak to wszystko się zaczęło. Dziewczyna trenuje piłkę ręczną od ponad 12 lat (czyli bardzo długo, patrząc na to, ile ma lat). Obecnie, ze względu na natłok obowiązków Wiki postanowiła zrobić sobie przerwę w piłce, więc prawdopodobnie nie uczestniczy teraz w treningach klubowych.

Warto jednak wspomnieć, gdzie gra Jaroniewska i z jakim klubem jest łączona, a to dlatego, że dziewczyna jest zawodniczą pierwszoligowego zespołu. Gdzie gra Wiki? W klubie sportowym UKS Dziewiątki Legnica na pozycji skrzydłowej.

Zobacz: Natan Marcoń – waga, wiek, wzrost, dieta, Fame MMA, kto to?

Wiktoria Jaroniewska – chłopak, ojciec i życie prywatne

Zanim opowiemy o tym, kim są chłopak i ojciec Wiki, chcemy wam przybliżyć, skąd jest dziewczyna (bo tego Wikipedia również wam nie powie). Wydaje się, że kobieta, która ma tyle pasji, musi mieszkać w Warszawie, w końcu to stolica jest miejscem, w którym dzieje się najwięcej. To, skąd jest Wiktoria, może niektórych zdziwić – Jaroniewska pochodzi z Legnicy i nadal tam mieszka, a także studiuje. Skoro wiecie już, skąd jest dziewczyna, możemy przejść dalej.

Interesuje was, kim jest chłopak Jaroniewskiej, ale przecież już wiecie kto to. Wiki i jej chłopak Damian wspólnie prowadzą biznes, który opiera się na zdrowym stylu życia, czyli diecie i treningach. Połączyła ich miłość do piłki i dbania o sylwetkę. Damian Kasprzak, czyli chłopak Jaroniewskiej, jest trenerem personalnym i instruktorem siłowni. Wiki i jej chłopak są razem już ponad 3 lata, a od kwietnia 2022 roku są… narzeczeństwem!

Inny mężczyzna obecny w życiu Wiktorii to jej ojciec, który tak naprawdę tylko jej wszystko utrudnia. Jaroniewska podkreśla, że najważniejsza jest dla niej mama, bo to ona ją wychowywała i cały czas ją wspiera – to właśnie dzięki niej zaczęła trenować piłkę ręczną! Wiki nie ukrywa, że ojciec robi jej pod górkę – chciałaby nie mieć z nim kontaktu, ale ten niestety ciągle jej o sobie przypomina. Nawet kilka dni przed walką na Fame 14 ojciec sprawił, że Wiktoria była rozkojarzona, bo dostała od niego kolejne wezwanie do sądu.

Wiktoria Jaroniewska – po walce

Pomimo zachowania ojca, Wiki nie była smutna po walce, ponieważ ją wygrała! Dla części osób dużym zaskoczeniem było to, jak w oktagonie poradziła sobie dziewczyna, która podjęła się tego wyzwania kilka dni wcześniej.

Po walce Wiktoria nie kryła swojego zadowolenia, choć z drugiej strony zaskoczeniem było dla niej, że w oktagonie polała się krew, a jej przeciwniczka wyszła ze złamanym nosem. W sieci dostępnych jest wiele wywiadów, których Jaroniewska udzielała po walce – można na nich zobaczyć, że dziewczyna naprawdę jest zadowolona z tego, jak poradziła sobie w debiucie.

Dobrą wiadomością dla fanów Wiktorii Jaroniewskiej jest to, że zawalczy ona niedługo na Fame 16. Jesteśmy ciekawi, jak młoda szczypiornistka poradzi sobie w oktagonie tym razem i czy znowu będzie świętować po walce. Koniecznie dajcie znać, czy kibicujecie Wiki!

Sprawdź jeszcze

Popularne