Strona głównaCelebryciFreak FightyKonopskyy - wiek, kara, pozwany, wzrost, waga, imie i nazwisko

Konopskyy – wiek, kara, pozwany, wzrost, waga, imie i nazwisko

Witaj w mym podziemiu. Złap mnie za rękę i zapnij pasy, bo będzie się działo. Kanał commentary na Youtubie, najnowsze newsy w przystępnej formie, a także wnikliwe śledztwa i komentarze do różnych dram innych influencerów. O kim mowa? Jak ma na imię nasz dzisiejszy okaz i czy okaże się on nieoszlifowanym diamentem, czy grudą węgla (choć obecnie nie jest to chyba zbyt dobre porównanie)? Jego pseudonim na pewno znasz, a jak nie to już Ci mówię – Konopskyy – dokładnie tak, jak w tytule. Jego pełne imię i nazwisko to Mikołaj Tylko i wokół niego ostatnio toczyło się sporo kontrowersji.

Jeśli interesują Cię takie rzeczy jak wiek, wzrost i waga, a także gdzie mieszka i w jakich walkach się angażuje, to nie mogłeś/aś trafić lepiej. Powiem Ci nawet więcej. Czy wiesz, jak wypowiadają się o nim ludzie na Wykopie? O co i czy w ogóle został pozwany i komu, według Wardęgi, jest winny przeprosiny? Sprawa już teraz brzmi poważnie. Pozwany? Czy grozi mu jakaś kara? Co on w ogóle zrobił? 

Z początku ja też nie wiedziałam. Teraz jednak trochę poszperałam w Internecie i pomogę Ci przejść przez zawiłe labirynty całego sporu, żeby dowiedzieć się, o co w nim chodzi. Nie obiecuję, że będzie obiektywnie, ale nie będę wmuszać w Ciebie mojej opinii. Masz swój rozum i wiesz jak go użyć, a to, co teraz przeczytasz, jest jedynie zbiorem informacji. Zrobisz z nim, co zechcesz.

Konopskyy – wiek, ile ma lat?

Zacznijmy od tego, że gdy po raz pierwszy usłyszałam o Konopskyym, z góry założyłam, że to kolejny youtuber, którego karierę będę musiała prześledzić, tylko po to, by dowiedzieć się, jaki z niego drań, cham i prostak, a potem przedstawić to Tobie. Jednak kiedy weszłam na jego kanał, który na pierwszy rzut oka potwierdził moje obawy, i obejrzałam kilka materiałów, zauważyłam, że zaczynam się do niego przekonywać. Jego twórczość nie jest szczególnie odkrywcza czy kreatywna. Sam nie musi wymyślać niczego, poza wnioskami, które są jego opinią, a nie faktami. Jak ma na imię, już wiemy, przejdźmy więc do tego, ile ma lat. Obecnie Mikołaj jest 20-latkiem. Kanał na Youtubie posiada już od jakiegoś czasu, a zaczynał swoją karierę, nagrywając filmiki o grach. Z czasem ewoluował i zmienił się, idąc w stronę komentowania co ciekawszych sytuacji i podsumowywania aktywności innych influencerów.  

Mikołaj jest dojrzały jak na swój wiek. Nie śledzę polskiego Youtuba, bo za dużo na nim było humoru niskich lotów i nieśmiesznych dram “gwiazdeczek”. Zupełnie mnie to nie interesuje, a głupie zachowania influencerów były zwyczajnie w złym smaku. Konopskyy nie jest – lub przynajmniej nie wydaje się być – tego typu osobą. Przedstawia fakty i newsy na podstawie researchu i całość przyozdabia swoją opinią. Nie jest jedynie biernym obserwatorem, ale wyszukuje też informacje na własną rękę, kontaktując się z ludźmi i zadając im pytania potrzebne do swojego filmu. Wydaje się moim zdaniem szczery i autentyczny, choć przyznaję, że dopiero zaczęłam go obserwować.

Konopskyy – pozwany, kara, o co chodzi?

Jeżeli tu jesteś i jeszcze trzymasz moją wirtualną dłoń w nadziei, że poprowadzę Cię szlakiem wydarzeń, to pewnie zastanawiasz, się o co chodzi z tą całą zbrodnią i karą, a także tym, jakoby Mikołaj został pozwany. Sprawa jest dość skomplikowana i w dużej mierze zależy od Twojego kompasu moralnego.

Na początku 2022 roku, Konopskyy wrzucił na swój kanał materiał, w którym ujawnia fakty dotyczące Leksia – członka Teamu X. Youtuber, którego odbiorcami są głównie dzieci i młodzież, został oskarżony przez kilka swoich fanek, że na Instagramie wypisywał do nich różne sprośności, a także wysyłał zdjęcia genitaliów. Jeśli w tym momencie uważasz, że wiek tych dziewczyn ma znaczenie przy określaniu go mianem zboczeńca, to się nie dogadamy. Bo choć ostatecznie wyszło, że każda z nich była “legalna”, to samo zachowanie powinno być tępione z taką samą zajadłością. 

Na swoim filmie Konopskyy powiedział, że z jego researchu wynika, że jedna z dziewczyn, do których Leksiu miał pisać, miała 14 lat. Nazwał to “niezbitymi dowodami”, które później bronił screenami z rozmowy z tą dziewczyną. Internetem wstrząsnęła burza krytyki lecąca w stronę Leksia. Ten materiał przyniósł ogromny wzrost zainteresowania Michałem i jego kanałem. Znajdował się na samej szczycie najchętniej oglądanych filmów na Youtubie i poruszył wiele osób. Ci, którzy obejrzeli materiał, nazwali Leksia pedofilem i odwrócili się od niego, przez co wizerunek youtubera mocno ucierpiał.

Przeprosiny Konopksyyiego

Jakiś czas później wyszło na jaw, że ów 14-latka, miała już skończone 15 lat, kiedy otrzymała wiadomości od Leksia. Wtedy też ze strony jego obrońców posypał się hejt na Michała, za to, że przyczynił się do zniesławienia. Konopskyy przyznał, że faktycznie powinien był sprawdzić dokładniej, czy dziewczyna mówi prawdę i lepiej zweryfikować swoje informacje. Twierdzi jednak, że sam nigdzie nie nazwał youtubera pedofilem, dlatego nie jest mu winien żadnych przeprosin. 

Dwa miesiące różnicy nie są żadną zmianą dla mojego sumienia, natomiast ogromną, jeśli chodzi o polskie prawo. Gdyby dziewczyna w tamtym momencie nie miała ukończonych 15 lat, to, co zrobił Leksiu, byłoby czynem pedofilnym, na który patrzy się zupełnie inaczej niż na molestowanie, z którym mieliśmy do czynienia w tym przypadku. Mała rzecz, ale robi sporą różnicę. Jednak to czy Konopskyy zostanie pozwany za zniesławienie, nie jest jeszcze wiadome. Póki co, żadna kara nie została nałożona ani na jednego, ani na drugiego, choć komentatorzy na Wykopie już wróżyli Michałowi więzienie. 

Konopskyy na Fame MMA – waga, wzrost

Pod koniec stycznia 2022 Konopskyy zdecydował, że weźmie udział w 15 edycji Fame MMA. Jego przeciwnikiem za pierwszym razem miał być Nitrozyniak, jednak dzieliła ich zbyt duża różnica wzrostu i wagi. Ostatecznie Michał pojawi się na ringu naprzeciw Xayoo. Po burzliwych perypetiach w historii sporu, jaki Konopskyy ma z Wardęgą, fani liczyli, by to właśnie ta dwójka zmierzyła się ze sobą i rozwiązała swoje konflikty na gali. Na to jednak próżno liczyć. Sylwester Wardęga cierpi na cukrzycę, która ostatecznie zakończyła jego dalszą karierę na ringu. 

Jeśli chodzi natomiast o Michała, to jest to nad wyraz wysoki, podobno jest jednym z najwyższych youtuberów, a jego wzrost osiąga 190 cm. Jeśli natomiast chodzi o wagę, to dwudziestolatek waży 84 kg. Sprawia to, że ciężko dopasować go do innych zawodników.

Konopskyy – imię i nazwisko, gdzie mieszka, Instagram

Imię i nazwisko naszego dzisiejszego youtubera nie jest już dla nas tajemnicą. Jednak nadal nie znamy odpowiedzi na pytanie, gdzie mieszka? Mikołaj urodził się w Dzierżoniowie, w dzieciństwie mieszkał i dorastał w Legnicy, po czym wyjechał do Anglii. Obecnie mieszka w Polsce, a konkretnie we Wrocławiu.

Co ciekawe Michał ma na swoim koncie dosyć osobliwy wypadek samochodowy. Od razu mówię, nic się nie stało. Nie doszło do żadnego zderzenia. Konopskyy jadąc zaśnieżoną drogą, wpadł w poślizg i zsunął się do dosyć płytkiego rowu. Była to tak łagodna sytuacja, że nie zasługuje nawet na miano “wypadek”, ale sam tak to nazwał, więc niech mu będzie. Auto i kierowca przeżyli w nienaruszonym stanie. Ucierpiała jedynie felga przy wyciąganiu auta z rowu, kiedy wkręciła się tam jakaś cegła, ale to również nie był żaden szczególny problem. Youtuber sam śmieje się z całego zajścia, jednocześnie wyjaśniając, że ów wypadek nie był w żaden sposób poważny. Dodał, że innymi podobnymi sytuacjami będzie dzielił się na swoim Instagramie: @konopskyy_

Po tej przechadzce, podczas której przeszliśmy przez wszystkie najważniejsze informacje o Michale Tylko – tak, wiem, specyficzne nazwisko, sama na początku się zdziwiłam – znasz już historię, która spowodowała nagły wzrost zainteresowania jego osobą. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja opinia o nim, mam nadzieję, że coś z tego dla siebie wyciągnąłeś/wyciągnęłaś. 

Według mnie nasz okaz okazał się diamentem, czymś, co odkryłam przez przypadek i o czym z początku myślałam bardzo kiepsko. Po przyjrzeniu się bliżej jego sprawie widzę, że mylnie go oceniłam i jest on ciekawą, zabawną, ale też dociekliwą i szczegółową osobą, opierającą się na dogłębnym researchu. Fakt, zdarza mu się mylić, do czego się przyznaje i co poprawia, ale czyni go to jedynie bardziej ludzkim i normalnym, a nie zwykłą gwiazdeczką Youtuba, która uważa siebie za Boga. A Ty co o nim sądzisz?

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne