Strona głównaCelebryciFreak FightyRafał Takefun Górniak - wiek, wzrost, waga, Fame MMA, kim jest?

Rafał Takefun Górniak – wiek, wzrost, waga, Fame MMA, kim jest?

W związku z ogłoszeniem daty kolejnej, bo piętnastej już edycji Fame MMA, osoby, które wezmą w niej udział, znajdują się ostatnio na tapecie wielu serwisów plotkarskich, które opisują nam dokładnie, kim oni są. Wiemy, że gala będzie mieć miejsce 26 sierpnia w jednej z hal sportowych, znajdujących się w Łodzi. Już teraz, szykuje się zatem spektakularne widowisko, w związku z podaniem do publicznej informacji, faktu, że w jednej z walk zmierzą się nawet międzynarodowe gwiazdy znane z TikToka, którymi są Neffatki Brothers. Oprócz tego jako walkę wieczoru przewidziano tę, która odbędzie się pomiędzy Martą Linkiewicz oraz Anielą „Lil Masti” Bogusz. Jakby wrażeń było mało, jednym z nazwisk ogłoszonych w tym roku jest Rafał Górniak. Jeśli jesteście ciekawi, kim jest, kiedy odbędzie się jego walka, jaka jest jego waga, wzrost, wiek, czy bierze sterydy, gdzie streamuje, czy Wikipedia ma o nim jakieś artykuły oraz, czy Takefun to brat Nitro. Zapraszamy do lektury.

Takefun – kim jest Rafał Górniak? 

Kim jest Rafał Górniak? To pytanie, pojawia się ostatnio bardzo często, w licznych mediach publicznych. Wiele osób zastanawia się także, czy Takefun to brat Nitro. Wikipedia milczy w tej sprawie, nie ma tam o nim żadnych artykułów. Pewnym jest natomiast, że weźmie on udział w najnowszej gali Fame MMA, gdzie zmierzy się z Filipem Zabielskim. Rafał Górniak, bohater tego artykułu, prowadzi na co dzień kanał na Youtube. Jest to miejsce, w którym zamieszcza wcześniej nagrane materiały oraz gdzie streamuje. Często podczas tych relacji, gra w najróżniejsze gry komputerowe oraz rozmawia ze swoimi fanami. Znany jest również, ze swojej publicznej przyjaźni z TheNitrozyniak. Jednak czy Takefun to brak Nitro? Z informacji na ten temat wynika, że nie. Łączy ich jedynie, więź koleżeńska. Ile ma lat Nitro? Jest w wieku 26 lat, urodził się we Wrocławiu, 29.09.1996 roku. Wiele osób, które usłyszały ostatnio o Górniaku, zastanawia się, gdzie streamuje oprócz wspomnianego wcześniej portalu Youtube. Przychodzimy z odpowiedzią. Poczynania Rafała Górniaka, można jeszcze odnaleźć na portalu Twitch, którego głównym założeniem jest umożliwienie jego użytkownikom możliwości streamowania innym, ich poczynań w internecie. Jego profil, można odnaleźć tam, poprzez wpisanie jego ksywy, którą posługuje się we wszystkich mediach społecznościowych, które prowadzi. Mowa tu oczywiście o pseudonimie Takefun.

Rafał Takefun Górniak – wiek, wzrost, waga 

Jaki jest wiek Rafała Górniaka? Z udostępnionych przez niego informacji, można dowiedzieć się, że urodził się w 1997 roku. W tym roku kończy więc 25 lat. Czy wiadomo, jaki jest jego wzrost? Niestety, nie ma nigdzie takich informacji. Jego waga natomiast, wynosi 77 kg w związku z czym, znajduje się w kategorii półśredniej. Nie jest wiadome, jaki będzie miał numer startowy w najbliższym Fame MMA. Jego walka, będzie mieć natomiast miejsce 26 sierpnia. 

Niektórzy, widząc szybki wzrost masy mięśniowej Rafała Górniaka, zastanawiają się, czy bierze sterydy. Odpowiedź na to zagadnienie jest twierdząca. Takefun oficjalnie na swoim kanale Youtube, przyznał się do tego, że bierze sterydy. 

Rafał Takefun Górniak – dziewczyna, skąd jest, gdzie mieszka? 

Zbliżający się Fame MMA oraz walka Takefun’a to również szereg pytań o jego życie prywatne, w tym uczuciowe. Kim jest jego dziewczyna? Ile ma lat?  Czy Wikipedia jest dobrym źródłem informacji na ten temat? Sprawdziliśmy to. Rafał Górski jeszcze w marcu bieżącego roku podkreślał wyraźnie, że żadna dziewczyna nie mieszka w jego sercu. Zaznaczał jednak, że cały czas szuka tej jedynej i jest otwarty na wejście w związek. 

Nadchodząca walka jednak odbędzie się bez wsparcia drugiej połówki w związku z tym, że obecnie takowej nie posiada. A przynajmniej tak mówią informacje na ten temat.

Wiemy już, że Rafał Takefun Górniak jest streamerem oraz youtuberem. Wiemy także, ile ma lat oraz czy jest obecnie w jakimś związku. Do wszystkich tych informacji, chcielibyśmy jeszcze dodać, że przyszedł on na świat w jednej z miejscowości położonej w województwie lubuskim, którą jest Poniatowa. Teraz natomiast jego miejsce zamieszkania to Wrocław. Treści, które publikuje w internecie, bardzo często mają charakter kontrowersyjny i z tego też chce być sławny Takefun. Nitro nie jest bratem Górniaka, aczkolwiek takowego bohater tego artykułu posiada. Jest on młodszy od Takefun’a i często, pojawia się w jego filmikach. 

Jako ciekawostkę można dodać, że już we wczesnych latach młodości, dużo swojego czasu, przeznaczał na treningi na siłowni oraz dbanie o swoją  sylwetkę. Taka też była początkowa tematyka jego filmików na prowadzonym kanale Youtube. Dla tych, którzy zastanawiają się, czy tegoroczne uczestnictwo w Fame MMA jest debiutem, spieszymy odpowiedzieć, że nie. Jego debiut, odbył się w 13 edycji tego wydarzenia. 

Jakie są ulubione gry Górniaka? Można przypuszczać, że szczególne miejsce w jego osobistym rankingu, może zajmować League of Legends. Wynika to z faktu, że w przeszłości był on nawet profesjonalnym graczem tej właśnie gry. Takefun, znany jest również z zamiłowania do kolekcjonowania najróżniejszej maści zegarków. Jego kanał na Youtube natomiast, cieszy się stale to rosnącą popularnością. W tym momencie jest to prawie 250 tysięcy obserwatorów a liczba ta, stale rośnie. Oprócz wspomnianych już w tym artykule serwisów, na których udziela się Takefun, warto wspomnieć, że posiada on również Twittera oraz Instagrama. Regularnie publikuje tam różne treści, co może być źródłem wielu radości dla jego najwierniejszych fanów.

Chociaż w przeszłości Rafał Górniak zarzekał się niejednokrotnie, że walki w Fame MMA nie podejmie, widać, że jego nastawienie w tej sprawie uległo zmianie. Trzymamy zatem kciuki za dobrą walkę i stały rozwój kariery.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne