Strona głównaCelebryciDagmara Szewczyk - kim jest? Wiek, wzrost, waga, chłopak, operacje

Dagmara Szewczyk – kim jest? Wiek, wzrost, waga, chłopak, operacje

Instagram w ciągu paru lat pomógł w zrobieniu kariery niejednej osobie, niezależnie od płci i wieku. Nigdy wcześniej nie było takiego wysypu różnorakich celebrytów jak obecnie. Nie bez powodu tak wiele ludzi próbuje swoich sił w mediach społecznościowych, żeby się wybić i zacząć pracę jako influencer, ponieważ benefity, wiążące się tym zajęciem, są bardzo kuszące. Dlatego też, starający się zarobić jak najwięcej więcej pieniędzy celebryci, decydują się na walkę z innymi znanymi osobami. W związku ze zbliżającą się galą Prime Show MMA napisaliśmy już artykuł o Dominice Rybak. Teraz przyszedł czas na jej przeciwniczkę – Dagmarę Szewczyk. Internauci, interesujący się tym wydarzeniem, będą wiedzieli zapewne, kim ona jest. Natomiast nie każdy na bieżąco śledzi poczynania celebrytów, czy wydarzenia, w których biorą udział. Właśnie z myślą o takich osobach, powstał ten tekst. Kim jest Dagmara Szewczyk? Ile ma lat i czy ma chłopaka? Jakiego wzrostu jest i co z jej wagą? Z powodu dużego zainteresowania jej osobą, przedstawiamy najważniejsze informacje na jej temat.

Zobacz: Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Dagmara Szewczyk – kim jest? Kto to?

Kim jest Dagmara Szewczyk? Czy jest to kolejna osoba znana z tego, że jest znana? W sumie na to wychodzi. W sieci można znaleźć sprzeczne informacje. Z niektórych wynika, że karierę zaczynała jako modelka, po czym rzuciła wybieg na rzecz MMA. Debiut w walkach zaliczyła w 2019 roku i nie poszedł on po jej myśli. Jej przeciwniczką była Kamila Smogulecka, znana szerszej publiczności jako Zusje. Inni natomiast twierdzą, że swoją rozpoznawalność zawdzięcza prowadzeniu konta na Only Fans (platforma, na której za pieniądze publikuje się swoje rozbierane zdjęcia).

Zobacz: Martyna Zbirańska – wiek, rodzeństwo, waga, wzrost, kto to?

Oprócz tego Dagmara próbuje swoich sił także jako makijażystka oraz piosenkarka. Posiada konto na Instagramie pod nazwą dagmara_szewczyk, które obserwuje prawie 235 tysięcy followersów. Odpowiedź na pytanie kim jest bohaterka artykułu, nie byłaby pełna, gdybyśmy nie wspomnieli, że prowadzi ona także kanał na platformie YouTube, gdzie wrzuca filmiki, dotyczące make-upu, ćwiczeń lub swoje piosenki. Publikacje nie cieszą się jednak zbyt dużym zainteresowaniem ze strony internautów.

Dagmara Szewczyk – wiek, wzrost, waga

Dane takie jak wiek, waga, czy wzrost są bardzo istotne we wszelkiego rodzaju pojedynkach. Nic więc dziwnego, że internauci chcą wiedzieć, jak wyglądają one w przypadku Dagmary Szewczyk. Ile lat ma tzw. ring girl? Okazuje się, że Szewczyk urodziła się w 1996 roku, więc jest w wieku 26 lat. Nie udało nam się jednak dojść do dokładnej daty urodzenia celebrytki. Jeśli chodzi o wagę i wzrost, to Dagmara waży około 58 kg przy wzroście 173 cm. Patrząc, na jej zdjęcia śmiało można powiedzieć, że “ex-modelka” jest w bardzo dobrej formie fizycznej. Szkoda, że nie przykłada takiej uwagi do poprawnego składania zdań w języku polskim, jak do swojego wyglądu zewnętrznego. Skoro wiemy już, ile Dagmara ma lat oraz znamy jej waga i wzrost, warto wziąć pod uwagę operacje plastyczne celebrytki i jak kiedyś się prezentowała. 

Zobacz: Tomek Olejnik – wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, rodzice, mama, kto to?

Dagmara Szewczyk – jak wyglądała kiedyś? Operacje?

Nikt nie jest na tyle ślepy, żeby nie zauważyć, że Szewczyk nie raz korzystała ze zdobyczy medycyny estetycznej. Oczywiście, nie ma w tym nic złego, tym bardziej że sama zainteresowana jest na tyle szczera, że nie zaprzecza żadnej operacji plastycznej. Pod tym względem nie jedna koleżanka z branży mogłaby wziąć przykład z Dagmary. Wiele osób jest także ciekawych, jak celebrytka wyglądała kiedyś. Czy są gdzieś  jej zdjęcia sprzed czasów operacji plastycznych? Niestety, na próżno szukać czegokolwiek w sieci. Być może nie publikuje swoich starych zdjęć, bo nie ma na to ochoty bądź nie lubi siebie sprzed paru lat. Jest to kwestia indywidualna. Może kiedyś Dagmara podzieli się ze swoimi fanami zdjęciami, na których była jeszcze przed operacjami. 

Dagmara Szewczyk – chłopak 

Zastanawialiście się, czy Dagmara Szewczyk ma chłopaka lub partnera na całe życie? Cóż, w Internecie nie tak łatwo znaleźć informacje o nim. Podobnie jak z operacjami plastycznymi, partner celebrytki nie jest częstym tematem poruszanym przez nią w wywiadach lub wpisach na Instagramie. Tak naprawdę może okazać się, że zawodniczka Prime Show MMA jest singielką i ani myśli o poważnym związku z jakimkolwiek partnerem. Zaskoczeniem dla wielu z Was będzie wypowiedź Dagmary, którą udzieliła podczas jednego z Q&A. Została zapytana przez jednego z fanów, czy woli kobiety. Odpowiedź z jej strony była niejednoznaczna. Szewczyk stwierdziła, że preferuje mężczyzn i to właśnie z nimi się spotyka. Dodała jednak także, że nie wyklucza kobiet, jeśliby na taką trafiła w przyszłości. Co więcej, wspomniała, że należy akceptować wszystkich, niezależnie od płci. Celebrytka nie jest zainteresowana szukaniem wyłącznie potencjalnych partnerów. Podejrzewamy, że na ten moment Dagmara nie ma chłopaka, ani żadnego innego partnera. Gdyby było inaczej, wysoce prawdopodobne jest, że już dawno pochwaliłaby się nim na swoich mediach społecznościowych. 

A co Wy uważacie o Dagmarze Szewczyk? Będziecie jej kibicować podczas Prime Show MMA, czy stawiacie na jej przeciwniczkę? Dajcie znać w komentarzach!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne