Strona głównaOff-topicCzy Tinder jest darmowy, czy płatny?

Czy Tinder jest darmowy, czy płatny?

Czasy pandemii dobitnie pokazały nam, jak ważny jest kontakt i obecność drugiego człowieka. Nie dziwi więc, nagły wzrost popularności aplikacji Tinder, który można było zaobserwować w tamtym czasie. 

Głównym założeniem, które przyświecało twórców tego programu, było umożliwienie różnym osobom poznania się przy jego pomocy, najczęściej w celu zawarcia znajomości, mającej na celu przeżycie przygody łóżkowej na jedną noc.

Z czasem jednak okazało się, że wielu użytkowników, którzy zdecydowali się na jego instalację, odkryło, że aplikacja ta, daje również możliwość, wytworzenia z nowo poznaną osobą, czegoś znacznie głębszego niż przelotny romans. Co więcej, sama muszę Wam wyznać, że wiele par, które znam i które są już po ślubie, poznało się właśnie przy pomocy tego programu.

Wydaje mi się, że sami autorzy tej aplikacji, nie spodziewali się, że osiągnie aż tak duży sukces. To, w połączeniu z czasem pandemicznym, przyczyniło się, moim zdaniem, do tak dużego jej powodzenia i popularności. W związku, z czym też, tak wiele osób decyduje się, na ściągnięcie Tindera. Czy jest darmowy? Czy jest płatny? A może pobiera opłaty za SMS? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszam do artykułu.

Sprawdź: Jaki opis na Tindera?

Czy Tinder jest darmowy? 

Jak to więc jest, z tą aplikacją. Czy Tinder jest darmowy? Okazuje się, że jego podstawowa wersja, jak najbardziej, aczkolwiek w ostatnim czasie, zostały wprowadzone tam pewne opłaty. 

Mam jednak dobrą wiadomość. Podstawowe jego funkcje, dalej są bezpłatne. Co to w praktyce oznacza? Użytkownicy nie muszą obawiać się o to, czy jest darmowy proces jego instalacji. Kwestia ta pozostaje bowiem bez zmian. Tak samo zresztą, jak opcja przesuwania zdjęć w prawo w momencie, gdy ktoś nam się spodoba.

Nie jest tajemnicą, że bardzo lubię śledzić nowinki technologiczne w tym również kwestie, dotyczące różnych nowych aplikacji oraz tego, co oferują w podstawowym pakiecie. Dlatego też zaciekawiłam się tym programem oraz zagadnieniem, czy jest darmowy.

Zobacz: Tinder Gold za darmo, tinder plus za darmo, co mówią na wykopie?

Czy Tinder jest płatny? Opłaty, ile zapłacimy za konto premium? 

Przygotowując ten artykuł, odwiedziłam całkiem sporo stron w internecie, gdzie zauważyłam, że dość często pojawiające się pytanie na temat aplikacji Tinder, brzmi, czy jest płatny? Nie ukrywam, że mocno zaintrygował mnie również wątek dotyczący kwestii, czy pobiera opłaty za SMS? Bezzwłocznie, postanowiłam więc znaleźć odpowiedzi na te zagadnienia. W sprawie, czy jest płatny, dowiedziałam się, że czasem tak. 

Chętnie podzielę się z Wami wiedzą na temat, kiedy konkretnie tak się dzieje. Aplikacja ta wymaga opłaty w momencie, gdy zdecydujemy się na wersję Tinder Gold lub Tinder Platinum. O co w nich chodzi? Ta pierwsza umożliwia swoim użytkownikom nielimitowane wystawianie polubień, a także, daje im ponowną szansę na polubienie zdjęcia, które na przykład przez przypadek nam umknęło. To jednak nie koniec profitów. Wraz z wersją Gold, zyskuje się Superlajki w liczbie pięciu dziennie oraz jeden Boost na miesiąc. Wersja Platinum natomiast, oferuje między innymi, załączenie wiadomości od razu z Superlajkiem. Jest to opcja, która znacząco przyspiesza proces zapoznania się dwojga ludzi.

Zobacz: Tinder – opinie

Szybko również, rozwiązałam kwestię, czy Tinder pobiera opłaty za SMS? Odpowiedź na to pytanie jest przecząca. Zatem jeśli staniecie przed koniecznością zresetowania hasła, nie musicie obawiać się naliczenia za ten proces żadnych dodatkowych opłat.

Cieszę się, że samotni ludzie, marzący o miłości oraz stabilnym związku, mają możliwość poznania swojej drugiej połówki za pomocą aplikacji Tinder, która rozwiązuje to tak łatwo. Radość sprawia mi również fakt, że program ten, dostarcza więcej wartości, niż założyli to jego twórcy. Wszystkim, którzy szukają tam szczęścia, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć powodzenia oraz wszystkiego dobrego.

Sprawdź również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne