Strona głównaPoradyTinder - opinie

Tinder – opinie

Dowiedz się:

  • Brak par – czy zawsze jest to motywem brzydkiego wyglądu?
  • Opinie mężczyzn, którzy użytkują Tindera
  • i wiele innych

W dobie Internetu wszystko jest możliwe. Możliwe są zakupy, możliwe załatwianie wszelkiego rodzaju spraw urzędowych, umawianie wizyty do lekarza, a nawet, co staje się coraz bardziej popularne, zawieranie znajomości. I czasami są to znajomości na lata. W tym przypadku mowa jest o znalezieniu drugiej połówki. Z racji tego, że natura ludzka wybiera najpierw to, co przypadło jej do gustu, czyli w pierwszej kolejności zwraca uwagę na wygląd, a w drugiej na charakter. I to ma na celu właśnie aplikacja Tinder. Czy warto korzystać z takich właśnie aplikacji? Jak się okazuje, w wielu przypadkach warto. Według niektórych opinii aplikacje randkowe, jak na przykład właśnie Tinder, to uprzedmiotowienie człowieka do roli rzeczy, którą wybieramy pod względem jej wyglądu.

Ciekawą alternatywą jest również Badoo. Sprawdź czy wybrać Badoo czy może Tindera.

Tinder – opinie, czyli czy faktycznie warto?

W czasach pandemii nie pozostaje nic innego, jak szukać znajomości przez Internet, przede wszystkim dlatego, że jest to bezpieczniejsze, ponieważ nie wychodząc z domu możemy poznać nowe osoby. Jednak, czy warto? Bardzo często osoby, za które posiadacze konta się podają, w rzeczywistości nimi nie są lub nie przypominają osób ze zdjęcia. Aby bardziej zrozumieć, w czym tkwi problem, najpierw trzeba powiedzieć, na czym polega Tinder. Dla niewtajemniczonych, zakładając profil na Tinderze, podajemy podstawowe dane, jak imię, wiek,ewentualnie szkoła, czy miejsce pracy. Następnie należy dodać przynajmniej jedno zdjęcie, aby osoba wybierająca mogła zdecydować. Warto też zadbać o krótki opis swojej osoby, w którym przedstawimy swoje zainteresowania, a także oczekiwania, co do drugiej osoby. To ułatwi drugim osobom wyeliminowanie, jeśli nie podejdziemy komuś do gustu. Po uzupełnieniu profilu zalecana jest również weryfikacja, która potwierdzi, że nasze konto należy do nas i w rzeczywistości nasze zdjęcia na portalu przedstawiają naszą osobę. I możemy przystąpić do dokonywania wyboru, który polega na przesuwaniu w prawo lub w lewo, w zależności, czy dana osoba się nam podoba lub nie, a nawet przyznawanie superlike’ów, jeżeli ktoś naprawdę jest w naszym typie. Jeżeli obie strony przesunęły w prawo, to znaczy, że stworzyły parę. Brak par na Tinderze niestety oznacza, że z nikim nas nie sparowało, to znaczy, że osoba przez nas polubiona nie odwzajemniła like’a. Jednak nie powinno to być zmartwienie dla nas. Zawsze możemy poszerzyć kryterium, jakim jest odległość, a także wiek.

wesoły mężczyzna używający telefonu

Tinder – opinie mężczyzn

Niestety, Tinder obecnie nie cieszy się dobrą opinią, a zwłaszcza według mężczyzn dziewczyny na Tinderze. Miano lasek z Tindera kojarzy się wielu z niestety dziewczyną, która spotyka się z wieloma osobami i nie jest stała w swoich relacjach. Początkowe założenie, że na Tinderze możemy znaleźć swoją drugą połówkę zmieniło się w szukanie osób na przygodny seks. Coraz częściej, według opinii mężczyzn, Tinder jest dobrym miejscem na znalezienie właśnie takiej “laski z Tindera”. Czy warto z Tindera korzystać? Jeżeli nie szukamy drugiej połówki, to zawsze możemy znaleźć bratnią duszę do wyjścia na drinka i nie ma nic w tym złego. Zawsze to może być luźna relacja. I dzięki temu Tinder zyskał pozytywne opinie. Jeśli ktoś nie przypadnie nam do gustu, możemy usunąć naszą parę. Dodatkowo, posiadając konto premium, możemy sprawdzić osoby, które nas polajkowały i wybrać spośród tego grona. Jest też opcja poznawania osób z zagranicy, którzy znajdują się tysiące kilometrów od nas. Poszerzając swoje horyzonty o dodatkowe kilometry nie powinniśmy się martwić, że brak par na Tinderze będzie nas dotyczył. Tak szeroki zakres pozwala znaleźć naprawdę ciekawe osoby i stwarza argument do podróży za granicę. Jednak jak to w Internecie bywa, że wszystkim trzeba uważać. Zwłaszcza na portalach randkowych. Lepiej dać czas znajomości i poznać kogoś lepiej, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, które rzadko, ale jednak, mają miejsce. Wiele osób, które poznały się na Tinderze, stworzyły naprawdę prawdziwe poważne relacje, więc dlaczego nie spróbować. Jeśli nie związek, to zawsze możemy poznać dobrego kompana do wspólnych wypadów.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne