Strona głównaPoradyJaki opis na Tindera?

Jaki opis na Tindera?

Jaki opis na Tindera?

  • Zobacz przykładowe wpisy
  • Idealny opis dla faceta

Dużo osób ma problem z przedstawieniem swojej osoby, powiedzeniem kilku zdań o sobie, a także o swoich zainteresowaniach. Nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się z pozoru wydawać. Jednak w wielu miejscach i w wielu sytuacjach trzeba niestety przemóc się i wykrztusić z siebie parę słów. Jednymi z takich miejsc są właśnie portale randkowe, gdzie opis odgrywa, zaraz po zdjęciu, kluczową rolę. Mimo, że aplikacje takie jak Tinder, czy Badoo oferują niewiele znaków do napisania opisu, to warto się pokwapić o kilka podstawowych zdań o sobie. Jaki opis na Tindera okaże się najlepszy? Podstawowe informacje, jak imię i wiek, czy nasze miejsce pracy podajemy przy zakładaniu konta na Tinderze. Możliwy jest również wybór ogólnych zainteresowań. Jednak im opis ciekawszy, tym bardziej przyciąga użytkowników do naszej osoby. Jaki opis na Tindera dla chłopaka? Coraz więcej kobiet zwraca uwagę na wzrost mężczyzn. W aplikacji Tindera nie mamy możliwości jego podania, tak więc dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie go w opisie. Dobrze by było, aby opis na Tindera nie był za długi. Niewielu osobom chce się czytać długie wypociny, które tak naprawdę nic nie mówią o osobie. Opis na Tindera dla chłopaka powinien też zawierać informacje o jego zainteresowaniach, co robi w czasie wolnym, jakiej relacji poszukuje na tym portalu randkowym i kilka cech charakteru swojej osoby, czy czego oczekuje od przyszłej wybranki. Te kilka zdań pomaga płci przeciwnej w dokonaniu wyboru i przesunięciu w lewo czy w prawo.

Jeśli nie idzie Ci na Tinderze to sprawdź czy Badoo nie będzie lepszym rozwiązaniem. Napisaliśmy porównanie: Badoo czy Tinder?

Opis na Tindera dla faceta

Faceci to wzrokowcy, więc w większości przypadków zwracać uwagę będą na wygląd kobiety, czyli w tym przypadku najważniejsze są zdjęcia. Opis nie odgrywa tak kluczowej roli dla nich, bo jeżeli kobieta jest według nich atrakcyjna, zaczyna wzbudzać zainteresowanie. Po zawarciu znajomości można przystąpić do poznawania drugiej osoby i wtedy zadecydować, czy warto. Jednak w przypadku płci pięknej, wygląd oraz charakter mają podobne znaczenie. Panie chętnie czytają, co faceci mają im do zaoferowania sobą. Panowie powinni się pokusić o kilka zdań opisu, aby przedstawić siebie kobiecie. Jaki opis na Tindera dla faceta okaże się sensowny i przyniesie efekty? Przykładowy opis na Tindera powinien zawierać informacje o jego zainteresowaniach, o tym, co lubi robić lub jak spędza czas wolny. Pozwoli to na znalezieniu bratniej duszy.

chłopak randkujący przez telefon

Oprócz tego, warto wspomnieć o swoich cechach charakteru, które pomogą nakreślić, jaką osobą się jest. Opis na Tindera dla faceta wzbogacić można także o oczekiwania wobec drugiej osoby, jakiej relacji się szuka. Warto, aby język pisanego opisu nie był sztywny, ale prosty, co stworzy luźną atmosferę i przedstawi faceta, jako otwartą osobę. Jeśli nie same słowa, to w przykładowym opisie na Tindera możemy znaleźć emotikonki, które mogą oznaczać nasze zainteresowania. Należy pamiętać, że jeżeli chodzi o liczbę znaków, to nie mamy za wiele do życzenia. Niektóre osoby dodają także nazwy swoich kont na innych portalach społecznościowych, jak Instagram, czy Snapchat. Pomijając fakt, że nie posiadamy zbyt wielu znaków, to jednak w wielkim skrócie, w kilku prostych zdaniach możemy stworzyć naprawdę bardzo ciekawy opis, który bardziej zachęci drugą osobę do polajkowania naszego profilu. Tinder jest miejscem, w którym możemy poznać swoją przyszłą drugą połówkę, ale także dobrego kompana do wspólnego spędzania czasu. Opis na Tindera pomoże szybciej nawiązać znajomość, a także rozpocząć konwersację, z czym wiele osób ma niestety problem. Zamiast nudnych, standardowych zwrotów, możemy rozpocząć rozmowę na temat zainteresowania, w którym wspomina w opisie osoba i rozwinąć szerzej ten temat. Panowie nie powinni się bać, że nikt nie przeczyta ich opisu. Kobiety lubią wiedzieć, z czym mają do czynienia, oprócz atrakcyjnego wyglądu. Być może jedno zdanie przykuje na tyle uwagę pań, że to właśnie on zostanie jej wybrankiem. Jaki opis na Tindera? Przede wszystkim krótki, jasny i rzeczowy, który w klarowny sposób pozwoli na przedstawienie naszej osoby. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne