Strona głównaNajciekawszeTinder Gold za darmo, tinder plus za darmo, co mówią na wykopie?

Tinder Gold za darmo, tinder plus za darmo, co mówią na wykopie?

Obecnie mamy do wyboru szeroki wachlarz aplikacji randkowych, na których możemy szukać drugiej połówki lub też przyjaciół i tymczasowych partnerów. Jedną z najpopularniejszych aplikacji tego typu jest Tinder. Został on uruchomiony w 2012 roku i obecnie można z niego korzystać w aplikacji mobilnej, jak i przeglądarkach. Podstawowa funkcja Tindera polega na tym, że możemy przeglądać profile osób i jeżeli ktoś nam wpadnie w oko to przesuwamy w prawo, a w lewo odrzucamy jego zdjęcie. Następnie czekamy, jeżeli ta osoba też nas polubi to zostaniemy parą w apce i będziemy mogli zacząć rozmowę. 

Tinder dostępny jest w kilku wersjach kont, które zapewniają inne możliwości i dodatkowe funkcje. Abonamenty na bardziej zaawansowane konta, jak Gold czy Plus są płatne, ale sama aplikacja z podstawowymi funkcjami jest darmowa. Okazuje się jednak, że można uzyskać Tinder Plus za darmo, a nawet Tinder Gold za darmo. Jednak niekiedy wiąże się to z kombinowaniem i nie do końca legalnymi metodami, o których możemy poczytać chociażby na wykopie.

Tinder Gold za darmo

Tinder Gold za darmo chciałoby wiele osób, ale wiele z nich odpuszcza sobie ze względu na dość wysoką opłatę abonamentową. Można wykupić złote konto jednorazowo, płacić za nie miesięcznie lub opłacić od razu cały rok. Jednak na wykopie można znaleźć sposoby, jak uzyskać konto Tinder Gold za darmo.

Złote konto ma dodatkowe funkcje, które nie są dostępne w przypadku darmowego profilu. Należą do nich:

 • Wyłącznie reklam;
 • Nieograniczona liczba polubień;
 • Możliwość zobaczenia, kto polubił nasz profil (nie tylko, gdy stworzymy z nim/nią parę);
 • Paszport dla podróżnych (W przypadku osób często podróżujących za granicę, można poszukiwać i umawiać się na spotkania z osobami poza granicami kraju);
 • 5 superlajków każdego dnia;
 • Wzmocnienie pozycji profilu w wyszukaniach innych użytkowników ( Raz w miesiącu można skorzystać ze wzmocnienia, dzięki czemu profil stanie się najczęściej oglądanym w okolicy); 
 • Dostęp do najlepszych profilów użytkowników – tak zwanych top picków. 

Konto Tinder Gold za darmo można zdobyć alternatywnymi sposobami, ponieważ promocje oficjalne trafiają się rzadko. Bezpłatna jest tylko wersja próbna, która obowiązuje przez ograniczony czas. Czasami pojawiają się kody promocyjne na Tinder Gold za darmo. Inną opcją, polecaną przez wykop jest generator profili lub aplikacja Tinder MOD.

Tinder Plus za darmo 

Inną wersją abonamentu w popularnej aplikacji randkowej jest  Tinder Plus. Za darmo można go także uzyskać w podobny sposób, co Tinder Gold. Jednak w tym przypadku istnieje także dodatkowa opcja, której opis można znaleźć na wykopie. Należy pobrać Huawei App Galery, a następnie przejść do centrum prezentów App Gallery i pobrać aplikację Tinder. Wtedy możemy odebrać kupon w zakładce z nagrodami, który aktywować należy poprzez przeglądarkę internetową. Kod aktywujemy w aplikacji Tinder poprzez skopiowanego i stworzenie odpowiedniego linku, jak tutaj: tinder.com/vip/OTRZYMANY-KOD. Ta metoda na Tinder Plus za darmo działa wyłącznie, jeżeli zainstalujemy aplikację przez przeglądarkę, a nie pobierzemy jej ze sklepu Play. Abonament na Tinder Plus za darmo działa przez sześć miesięcy.

Niezależnie od tego, czy zakupimy subskrypcję czy będziemy mieli Tinder Plus za darmo, zapewni on takie same dodatkowe funkcje. Jedną z najważniejszych wśród nich jest możliwość nielimitowanego przeglądania profili użytkowników. Poza tym, zyskujemy jeszcze:

 • Nieograniczoną ilość polubień;
 • Paszport podróżny;
 • Całkowity brak reklam;
 • 5 superlajków w ciągu dnia;
 • Jedno wzmocnienie profilu w miesiącu, jak w przypadku Tinder Gold za darmo;
 • Możliwość drugiej szansy (Jeżeli odrzucimy czyjś profil, a chcielibyśmy jednak go polubić to będziemy mieli jeszcze drugą szansę na to).

Tinder szybko stał się hitem wśród użytkowników, lecz ze względu na to, że jego pierwotnym podwórkiem był rynek amerykański to ceny abonamentów są dostosowane do ich możliwości. Oznacza to, że dla dużej części użytkowników konta premium będą zbyt drogie. Na szczęście można zyskać Tinder Gold za darmo czy też Tinder Plus za darmo.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne