Strona głównaCelebryciFreak FightyLody Louda - cena, gdzie kupić, skład i kcal. Kiedy będą?

Lody Louda – cena, gdzie kupić, skład i kcal. Kiedy będą?

Kawałek Masnego Bena (Boxdel) LOUDA ma na YouTube ponad 20 mln wyświetleń. Zrób mi louda stało się viralem, na którym Boxdel wkrótce zarobi jeszcze więcej. Już niedługo wchodzą lody Louda – co o nich wiemy? Gdzie je kupić? Jaka będzie ich cena? Od kiedy w sklepach? Jaki będą miały skład i kcal? Sprawdzamy!

Cena to: 11.99 zł

Lody Louda – gdzie kupić? Tylko w DINO?

Gdzie kupić lody Louda? Produkt będzie dostępny tylko i wyłącznie w sieci sklepów DINO, co jest trochę zaskakujące. Przeważnie to Biedronka ma w ofercie nowości ze świata influencerów – batony Fame MMA, Kizzersy, lody Ekipy czy płatki Teamu X najczęściej było można dostać właśnie tam. W ostatnim czasie DINO bardzo szybko się rozwija – najczęściej powstaje w mniejszych miejscowościach, w których nie ma większych supermarketów typu Lidl, Biedronka czy Kaufland. Możliwe więc, że dostępność lodów Louda tylko w sieciach DINO, będzie miało wpływ na ich większą sprzedaż – sklep jest zarówno na wsiach, jak i w miastach, dlatego dostęp do nich będzie miała większa liczba osób. 

Sprawdź też: Baton Fame MMA – gdzie kupić? Skład, cena, opinie, czy jest zdrowy?

Lody Louda – kiedy będą dostępne?

Lody Louda – od kiedy będą dostępne? Jeszcze nie wiadomo – wczoraj do sieci wleciał filmik, na którym Boxdel ma już w ręce lody Louda i pokazuje ich zawartość. Nie powiedział on jednak dokładnej daty, od kiedy dostępne będą one w sklepach DINO. Czekamy na dalsze informacje od Boxdela – jak myślisz kiedy w sklepach pojawią się lody Louda? My obstawiamy, że ich premiera będzie jeszcze w tym tygodniu, czyli między 8, a 14 sierpnia 2022 roku.

Czy wiedziałeś, że Boxdel ma własny klub? Boxdel ma własny klub – Afterki. Gdzie jest?

Lody Louda – skład, kcal, smaki, czy już coś wiemy?

Dokładnego składu lodów Louda jeszcze nie mamy. Jednak wiemy, co mniej więcej wchodzi w ich skład. Na pewno nie będą to lody w stylu Ekipy – Boxdel postawił na coś w rodzaju popularnych BEN & JERRY’S – oznacza to, że lody Louda będą w kubeczku, a nie na patyku czy w rożku. Ich gramatura to 125 ml – jedna gałka lodów z lodziarni ma około 60-80 ml. Czyli lody Louda to około dwie gałki lodów w kubeczku. Na razie Boxdel postawił na jeden smak – będą one miksem kremu orzechowego, karmelu i białej czekolady. Brzmi nieźle – ciekawe czy będą one na tyle popularne, że włodarz Fame MMA postanowi wprowadzić inny smak lodów Louda. 

Jeśli chodzi o kcal, to nie znamy jeszcze dokładnej liczby. Jednak podejrzewamy, że nie będą to niskokaloryczne, fit lody. Mimo że Boxdel jest związany ze sportem – sam walczył na galach Fame MMA – to jednak karmel, biała czekolada i orzechy mają trochę kcal. Lody Louda mają również całkiem sporą gramaturę, przez co jeden kubeczek będzie miał więcej kcal niż np. lody Ekipy, które miały około 50 g.

Dla przykładu lód Snickers, który również ma w składzie orzechy i karmel, ma w 100 g  około 340 kcal. Lody od Boxdela wydają się bardziej wypasione, więc możliwe, że wartość odżywcza całego kubeczka będzie miała około 400 kcal. Jednak nie jest to pewne, może lody Louda zostały stworzone tak, żeby ich kaloryczność nie była zbyt wysoka? Wiele osób jest teraz fit, liczy kalorie i makro. Właśnie przez to batony Fame MMA i Kizzersy były różnie oceniane – ich skład nie jest idealny, nie mają one dużo białka, a ich kaloryczność jest zbliżona do zwykłych batonów. Przez to właśnie duża część ludzi tylko spróbowała ich i ponownie nie kupiła, bo na rynku jest wiele bardziej fit opcji. Jednak czy wszystko teraz musi być wysokobiałkowe i idealne w składzie? Nie wszyscy są przecież wkręceni w siłownie, budowanie masy mięśniowej czy redukowanie tkanki tłuszczowej. Na rynku spożywczym jest już naprawdę sporo lodów, które są niskokaloryczne – możliwe, że Boxdel nie przebiłby się, gdyby stworzył coś podobnego. 

Nie wiemy, kiedy w sklepach pojawią się lody Louda. Jednak na pewno wiemy, że chcemy ich spróbować – połączenie białej czekolady, kremu orzechowego i karmelu brzmi naprawdę zachęcająco! Jesteśmy bardzo ciekawi ile kcal będą miały lody Masnego Bena – jak obstawiasz, będą miały mniej, czy więcej niż 400 kcal? Daj znać w komentarzu!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne