Strona głównaOff-topicPomysły na nocowanie. Co można robić z przyjaciółką na nocowaniu?

Pomysły na nocowanie. Co można robić z przyjaciółką na nocowaniu?

Warto całe życie, pielęgnować swoje wewnętrzne dziecko. Zapewniając mu odpowiednią troskę, a także dbając o jego potrzeby, mamy szansę na szczęśliwe życie. Również poprzez zapewnienie mu odpowiednich rozrywek, takich jak na przykład… nocowanie. Kto z nas nie wspomina z rozrzewnieniem pidżama party, które odbywały się, gdy byliśmy mali?

Co można robić na nocowaniu u koleżanki, a także, jakie są pomysły na nocowanie z bff, to tylko kilka z zagadnień, nad którymi zastanawiamy się, stojąc przed organizacją tego typu wydarzenia. Jeśli więc nie wiecie, co można robić na nocowaniu z psiapsi lub co można robić na nocowaniu z chłopakiem – zapraszamy do artykułu.

Co można robić z przyjaciółką na nocowaniu? 

Jakie są zatem pomysły na to, co można robić z przyjaciółką na nocowaniu? Podpowiadamy:

 1. Przede wszystkim klasyk – wieczór można rozpocząć od zakupienia dobrej butelki wina, następnie do białego rana oddać się plotkom na najróżniejsze tematy.
 2. Jeśli jednak nasz pierwszy pomysł, wydaje się Wam zbyt cliché, co powiecie na naszą drugą propozycję odnoszącą się do kwestii, co można robić z przyjaciółką na nocowaniu? Jest nią po prostu noc filmowa. Co o tym sądzicie? Po prostu miska popcornu, przyjaciółka i dobry film?
 3. Jeśli jednak dalej nie wiesz, co można robić z przyjaciółką na nocowaniu, spokojnie. Mamy jeszcze trochę pomysłów. Oto kolejny – możecie urządzić sobie wieczór kulinarny. Może być on tematyczny albo na przykład tylko z Waszymi ulubionymi potrawami. 
 4. Jakie są jeszcze sposoby na to, co można robić na nocowaniu z przyjaciółką? Można na przykład odpalić sobie konsolę i oddać się śpiewaniu na karaoke lub tańczyć w dedykowanej do tego grze.
 5. Jeśli natomiast tego typu pomysły na nocowanie z bff nie są w Twoim stylu, możesz pomyśleć na przykład o nocy pełnej zwykłych gier na konsoli. Może to być Wiedźmin, The Sims, Fifa czy wyścigi samochodowe. Co tam tylko lubisz. 

Pomysły na nocowanie 

Pomysły na nocowanie, mogą być naprawdę bardzo różne. Od tych pełnych aktywności kreatywnych aż na manualnych kończąc. Co można robić na nocowaniu u psiapsi? Podpowiadamy:

 1. Można na przykład… kupić farby do malowania i całą noc tworzyć obrazy.
 2. Jeśli natomiast Twoja przyjaciółka stoi przed remontem swojego mieszkania, a Ty wciąż nie wiesz, jakie opcje wybrać, jako pomysły na nocowanie, możesz na przykład pomóc jej w… malowaniu ścian? Oczywiście w rytmach ulubionej muzyki i towarzystwie ulubionych napojów. 
 3. A jeśli dalej zastanawiasz się nad tym, co można robić na nocowaniu z przyjaciółką, możesz też urządzić sobie z nią wieczór barmański. 
 4. Co można robić na nocowaniu u koleżanki? Na przykład spróbować polepić z nią… z gliny. Nic tak nie odpręża, jak manualne prace.
 5. A skoro przy pracach manualnych jesteśmy, co powiesz na wspólne budowanie lasu w słoiku?
 6. Albo na przykład, próbę wytworzenia wspólnie tak modnych ostatnio świec sojowych albo mydeł?
 7. Jeśli natomiast Twój najlepszy przyjaciel jest płci męskiej, to pewnie zastanawiasz się, co robić na nocowaniu u kolegi? Podpowiadamy, możesz zastosować na przykład wspomnianą już wcześniej konsole. 
 8. Co można robić na nocowaniu z chłopakiem? Na przykład obejrzeć z nim jego ulubiony film sensacyjny. 
 9. Dobrym pomysłem na to, co robić na nocowaniu u kolegi jest na przykład składanie z nim… klocków LEGO, tak, jest to zabawka, która cieszy się dużą popularnością w różnych kategoriach wiekowych. 
 10.  Co robić na nocowaniu u kolegi? Można mu też zaproponować noc planszówek lub gry  karty, na przykład w Pokera. 

Pomysłów jest naprawdę dużo, nawet tych w kwestii co można robić na nocowaniu z chłopakiem. Jeśli jednak dalej nie wiecie, jaki scenariusz wybieracie na swoje nocowanie, zapraszamy do kolejnego akapitu.

Co jeszcze można robić na nocowaniu z bff? Pomysłów ciąg dalszy

Jakie jeszcze mogą być pomysły na nocowanie z bff? Podpowiadamy dalej.

 1. Jeśli dalej nie wiesz, jakie aktywności wybrać i co można robić na nocowaniu z psiapsi, już mówimy. Co powiesz na noc beauty? Która polegałaby na tym, że całą noc robicie sobie w zabiegach rodem ze SPA?
 2. Jeśli czujesz się skołowana ilością wyborów i wciąż nie wiesz, co można robić na nocowaniu z przyjaciółką? To co powiesz na to, żeby pobawić się w make-upistki? Całą noc będziecie się malować, testując różne tricki, podejrzane w internecie. 
 3. A jeśli dalej zastanawiasz się, co można robić na nocowaniu u koleżanki, możesz też na przykład zabawić się w salon pedicure i manicure. I pomalować jej pięknie dłonie i stopy (A ona Tobie)
 4. Dobrym pomysłem też, na to, co można robić na nocowaniu z psiapsi, jest też… spontaniczność! Możecie po prostu spotkać się i wspólnie, wraz z upływem nocy, decydować o tym, co chciałybyście zrobić. 
 5. Albo na przykład… iść do miasta i wytatuować sobie jakiś symbol, przypieczętowując Waszą przyjaźń. 
 6. Możecie też pobawić się w profesjonalne modelki, tworząc sobie oryginalne outfity oraz makijaże, a następnie robiąc wymyślne zdjęcia niczym z magazynów modowych.
 7. Albo na przykład spędzić noc, na opowiadaniu sobie strasznych i mrożących krew w żyłach historii.
 8. A pozostając przy tym temacie, co powiecie na… noc horrorów przy zgaszonych światłach?
 9. Możecie też pobawić się w kalambury, albo zabawić się w,jaka to melodia.

Jak sami widzicie, idei na to, jak spędzić taki wieczór, jest mnogość. Możecie zastosować którąś z nich, coś wymyślić samodzielnie lub… zorganizować po prostu wspomniane już we wstępie pidżama party! Smakołyki z dzieciństwa, muzyka, jaka była wtedy grana oraz po prostu… beztroska. Czy może być coś lepszego?

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne