Strona głównaOpinieEdarling - opinie o platformie. Jak korzystać, czy można usunąć konto, koszty...

Edarling – opinie o platformie. Jak korzystać, czy można usunąć konto, koszty związane z rejestracją

Znalezienie drugiej połówki bywa trudne. Wynika to nie tylko z ograniczenia kontaktów międzyludzkich związanych z przejściem wielu firm czy uczelni na tryb zdalny. W zdecydowanej większości przypadków brak drugiej połówki wynika ze słabego dopasowana dwóch osób. Brak szczerych rozmów i przedstawienia najważniejszych priorytetów sprawia, że ludzie rozstają się nawet mimo wieloletniej znajomości. Dzięki specjalnym portalom randkowym, znalezienie miłości życia jest prostsze. Edarling zrzesza miliony osób na całym świecie, dzięki czemu z łatwością możemy wybrać swojego idealnego partnera. Z opinii użytkowników portalu Edarling wynika, że zdecydowana większość osób mających okazję skorzystać z usług portalu randkowego znalazła partnera o podobnej osobowości, co możliwe było dzięki wypełnieniu testu osobowości, przygotowanego przez specjalistów z zakresu psychologii.

Z artykułu dowiesz się:

  • Jak usunąć konto i czy jest to problematyczne?
  • Czy portal jest darmowy? Jeśli nie to jaki jest cennik
  • Jakie są opinie – przejrzymy opinie na forum oraz wystosujemy własną opinie o tym portalu

Portal randkowy Edarling – opinie

Szukanie miłości przez Internet, dla wielu osób wciąż wydaje się opcją nie do końca bezpieczną. Obawy spowodowane trafieniem na niewłaściwą osobę, która nie tylko może nas zranić, ale jednocześnie oszukać, to najczęstsze dylematy singli. Opinie o Edarling, jakie znaleźć możemy na forach internetowych, w zdecydowanej większości są bardzo pozytywne. Użytkownicy cenią sobie możliwość poznania nowych osób. Częste, długie rozmowy za pośrednictwem portalu randkowego Edarling w ich opinii, pozwalają nawiązać trwałe realcje. Ogromną zaletą skorzystania z usług platformy, jest możliwość deklaracji chęci przesyłania profili osób, które najbardziej dopasowane są do wyników testu osobowości, który wypełniliśmy. Najlepszą oceną są jednak opinie o Edarling tych osób, którym udało nawiązać się długotrwałą relację i stworzenie trwałego związku, czy założenie rodziny.

Edarling opinie
Jeden z użytkowników na portalu WYKOP żalił się, że na Edarling średnia wieku jest zbyt wysoka dla niego.

Czy Edarling jest darmowe?

Wiele osób, które potencjalnie zainteresowanych jest nawiązaniem nowej znajomości zastanawia się, czy Edarling jest darmowe. Brak konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z korzystaniem z serwisu to kusząca propozycja, szczególnie dla wszystkich tych, którzy zamierzają dopiero przetestować działanie portalu. Dla wszystkich tych mamy dobrą wiadomość. Edarling przygotował dwa rozwiązania, pierwsze z nich – całkowicie pozbawione opłat, oraz drugie – tzw. członkostwo premium, które charakteryzuje się opłatą w formie abonamentu. Takie rozwiązanie, daje możliwość korzystania z dodatkowych usług serwisu, co znacznie ułatwia znalezienie swojej drugiej połówki. 

Edarling – cennik

Członkostwo premium to jedna z usług płatnych serwisu Edarling. Pozwala ono między innymi na lepszy kontakt z innymi użytkownikami portalu. To także możliwość korzystania ze specjalnie stworzonej aplikacji mobilnej, co ułatwia korzystanie z serwisu z wykorzystaniem telefonu komórkowego. Cennik serwisu Edarling, dostępny jest na stronie internetowej, a więc wszelkie zasady dotyczące z korzystania z członkostwa premium są w pełni przejrzyste.

Chęć skorzystania z usług premium nie wiąże się z żadnymi opłatami. Jeżeli chodzi o same ceny członkostwa premium na Edarling, to są one uzależnione od wyboru pakietu na określoną długość czasu. Im dłuższy okres członkostwa, tym koszt miesięcznego abonamentu niższy. Cena za miesiąc korzystania z członkostwa premium zaczyna się już od 39,90 zł w przypadku wyboru opcji rocznej i 74,90 zł, jeśli zdecydujemy się na opcję premium tylko na 3 miesiące. Opłata za wybrany okres subskrypcji premium pobierana jest z góry.

Edarling – wypowiedzenie umowy. To tutaj znajdziemy negatywne opinie?

Uruchomienie subskrypcji na członkostwo premium wiąże się z jej automatycznym przedłużeniem w przypadku braku złożenia stosownego wniosku o jego zakończenie. Aby zaprzestać korzystania z usług premium na portalu Edarling, należy wypowiedzieć umowę. Rezygnacja ta, nie wiąże się z poniesieniem przez użytkownika żadnych, dodatkowych kosztów. Aby wypowiedzieć umowę w Edarling, należy po zalogowaniu do serwisu, udać się do sekcji członkostwo, a następnie przedłużenie. Po kliknięciu przycisku “Anuluj”, podania przyczyny rezygnacji oraz potwierdzeniu owych zmian poprzez wpisanie hasła dostępu, opłaty na kolejny okres nie będą pobierane.

Edarling – jak usunąć konto?

Znalazłeś miłość swojego życia i nie chcesz już dłużej korzystać z serwisu Edarling? A może nie spełnił on Twoich oczekiwań? Zastanawiasz się, jak usunąć konto na Edarling i czy jest to możliwe? Edarling umożliwia zrezygnowanie z korzystania usług, co jednoznaczne jest z usunięciem danych osobowych z serwisu. W tym celu należy zalogować się do swojego konta na Edarling, a następnie w zakładce Moje konto wybrać opcję Moje dane. Aby usunąć konto na Edarling, należy kliknąć w przycisk “Usuń konto”, wpisać powód rezygnacji i potwierdzić zmianę wyboru poprzez wprowadzenie aktualnego hasła, używanego także do logowania się do konta. Warto pamiętać, że w przypadku chęci usunięcia konta na Edarling i posiadania aktywnej subskrypcji konta premium, należy wypowiedzieć jej umowę przed całkowitą rezygnacją z serwisu.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne