Strona głównaCelebryciFreak FightyWojtek Gola - wiek, wzrost, waga, dziecko, partnerka, operacja, Wikipedia

Wojtek Gola – wiek, wzrost, waga, dziecko, partnerka, operacja, Wikipedia

Jeśli czytasz te słowa, to zgaduję, że interesuje Cię pewien Wojtek Gola. Musi Ci się ogromnie nudzić. Lub też znajomi gadają o jakichś galach, gdzie internetowe sławy się biją, a Ty nie wiesz, o co chodzi. Nie przejmuj się, nie Ty jeden. Przeszukam dla Ciebie Internet i podam Ci wszystko jak na tacy. Ale najpierw spójrz za okno i powiedz mi, czy jest jeszcze ciemno i czy widzisz gwiazdy? A może świeci słońce i ogrzewa Twój pokój? Naciesz się tym widokiem, bo zaraz spadniemy w otchłań pustej rozrywki i zarabiania na bezsensownej przemocy. Co kto lubi.

Spróbujmy obrać tę cebulę pełną tajemnic i szczypiącą Twoje zamroczone sennością oczy. Dzisiaj omówimy Wojtka Golę. Pobawimy się w Wikipedię i odkryjemy jego biografię, zaczynając od tak bardzo podstawowych rzeczy, jak data urodzenia, tego ile ma lat, zinfiltrujemy jego majątek i to ile zarabia, czy ma dziecko, czy ma dziewczynę, a także jaki są jego zarobki? Ale zgłębimy również tak nieistotne aspekty, jak wzrost czy tatuaże. W końcu nie ma nic bardziej interesującego do zrobienia, jak szukanie ile ma wzrostu jakiś patoinfluencer. Jeśli czytasz to, zamiast sprzątać pokój, to faktycznie jest to milsza alternatywa. Przecież czytasz. Rozwijasz się.

Dobra, dość z sarkazmem, zaczynajmy. 

Wojtek Gola – tatuaże, biografia, data urodzenia, operacja

Zapewne zastanawiasz się, co mają tatuaże do daty urodzenia. Mała podpowiedź – też nie wiem. Co ty na to, żebyśmy podzielili te tematy na poszczególne frakcje? Zacznijmy od jego wczesnych lat życia. Jaki był jako dziecko? Czy był małym, słodkim, niewinnym bobasem? A może już wtedy ciągnęło go do ringu, imprezowania i naparzania się z innymi dziećmi? Tego nie wie nikt, prócz jego rodziny. Ile ma lat obecnie? Chodź ze mną, by razem odkryć jego przeszłość.

Wojtek Gola na rowerze umie naprawdę wiele.

Wojtek Gola – data urodzenia, biografia

Wojciech Maciej Gola, urodził się w 1988 roku w Poznaniu. Wikipedia powie nam jedynie, że wziął udział programie Warsaw Shore, ale żeby poznać szerzej jego biografię, musimy sięgnąć głębiej. Najlepiej na jego Instagrama i Youtuba, gdzie można znaleźć wszystkie najistotniejsze informacje. 

Jego pierwszym debiutem i momentem wzrostu jego popularności był występ w programie Warsaw Shore. Jak sam twierdzi, wysłał swoje zgłoszenie na casting, ponieważ widział kiedyś bawiącą się w klubie ekipę, która dobrze się bawiła w klubie. Pomyślał wtedy, że fajnie by było “pracować” w taki sam sposób. Udało mu się dostać do programu, gdzie szybko zdobył przychylność widowni. Ludzie lubili oglądać to, jak się bawi na melanżach. Po dziewięciu sezonach odszedł z programu i został włodarzem Fame MMA. W 2020 roku Wojtek Gola i Patrycja Izydorczyk byli w szczęśliwym związku, który niestety rozpadł się.

Wojtek Gola – Tatuaże

To, że Wojtek Gola ma tatuaże, nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Ma ich sporo, a najwięcej ich jest w okolicach klatki piersiowej. Tatuaże są duże i szybko rzucają się w oczy, szczególnie jeden, który znajduje się na ramieniu. Dlaczego akurat ten tatuaż przyciąga tyle uwagi? Oprócz swojego pokaźnego rozmiaru i ciekawych, jakby azteckich kształtów, fani zwrócili uwagę na to, że ów tatuaż zmienia swoje położenie w zależności od zdjęcia. Raz jest na prawym ramieniu, a raz na lewym. Trzeba przyznać, jest to dosyć osobliwe. Prawdopodobnie jest to też najciekawszym elementem tego włodarza Fame MMA. Ale nie spieszmy się tak. O galach jeszcze zdążymy sobie porozmawiać. 

Zastanówmy się, co znaczą tatuaże Wojtka. To, że jakieś znaczenie mają, potwierdził on sam na swoim Facebooku, osiem lat temu. Podał wtedy linka do swojego bloga, na którym objaśnia swoje tatuaże. Niestety link nie działa, dlatego nie jestem w stanie dokopać się do tego materiału. Internet podpowiada jedynie, że wzorki te są nawiązaniem do starożytnych, polinezyjskich wojowników. Nie jestem w stanie zweryfikować, czy dobrze trafiam z tą tezą, ale kwestia wojownika, a także popularność takich tatuaży, pasowałby do Wojtka Goli.

Wojtek Gola – Operacja

Operacja brzmi dosyć groźnie. Na szczęście to nie nasz dzisiejszy patoinfuencer był jej poddany. O co chodziło? Wojtek Gola już jako dziecko marzył o posiadaniu egzotycznego zwierzątka. Kilka lat temu znalazł hodowlę, w której zostało ostatnie kociątko serwala afrykańskiego. Urodziło się ono z wadą tylnej łapki i hodowca rozważał, czy w ogóle je sprzedać. Gola postanowił wziąć zwierzątko do siebie i obdarzyć je miłością. Nazwał kociaka Champion. 

Po jakimś czasie uznał, że wada tylnej łapki jest na tyle poważna, że być może potrzebna być operacja. Udał się z Championem na wizytę do weterynarza, żeby wykonać zdjęcie rentgenowskie i ustalić co robić dalej. Badanie zostało wykonane przy użyciu znieczulenia. Po wszystkim okazało się, że operacja faktycznie będzie konieczna. Niestety wydarzył się straszny wypadek. Kot Goli po wybudzeniu po narkozie źle się czuł i po kilku godzinach mężczyzna został poinformowany, że jego pupil zdechł. Wojtek Gola podejrzewał, że stało się to wskutek zaniedbania ze strony weterynarza. Niestety błąd ten kosztował Championa życie. Pod koniec września minie trzecia rocznica od jego odejścia.

Wojtek Gola – wiek, wzrost, waga

Znamy już datę urodzenia Goli, a tym samym ile ma lat. Mężczyzna jest obecnie w kwiecie wieku i ma 34 lata. Kolejnym szalenie interesującym pytaniem jest oczywiście to, ile ma wzrostu? Jego wzrost jest całkiem imponujący, bo mężczyzna osiągnął aż 182 cm. Waga z kolei jest nieco poniżej 80 kg, z ostatnich informacji wiadomo, że waży 78 kg. Mogliśmy poznać ją dzięki pomiarom przed walką na Fame MMA, kiedy to zawodnicy są mierzeni i ważeni. Trudno stwierdzić po co innego byłaby komuś ta wiedza, ale być może jest to istotne do quizu, “Jak dobrze znasz Wojtka Gola?”

Wojtek Gola – dziecko partnerka, czy ma dziewczynę?

Wojtek Gola, czy ma dziewczynę? Trudno stwierdzić, ale jedno jest pewne. Dziewczyna Goli musi spełniać wiele oczekiwań. Musi być szczupła, średniego wzrostu, ładne, duże oczy, długie włosy, duże usta, duży przód i tył (jeśli wiesz, o czym mówię). Na szczęście kolor włosów nie ma dla Wojtka znaczenia. Łaskawie zatwierdzi i blondynki i brunetki. No i co najważniejsze, żeby nie być takim pustym, liczą się dla niego też inne aspekty. Dziewczyna musi być wyrozumiała, szczera, uczciwa i wierna. 

Mając za sobą ten wianuszek typowych i ponadprzeciętnie pustych zachcianek i życzeń, na jakie uwagę mogą zwracać tylko mentalni chłopcy w okresie dojrzewania, przejdźmy do pytania, czy ma dziewczynę. Po przeczytaniu jego “ideału kobiety” można sądzić, że na pewno nikogo nie ma. Która dziewczyna chciałaby być w związku z kimś, kto postrzega ją tylko przez pryzmat wyglądowy? Na szczęście Wojtek Gola ma nie tylko niski iloraz inteligencji i seksistowskie myślenie, ale także majątek. A to już zawsze jakaś perspektywa.

Wojtek Gola z dziewczyną

Jakiś czas temu na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z dziewczyną w sukni ślubnej. Było to sporym zaskoczeniem i wszyscy od razu zaczęli głowić się, kim jest owa nieznajoma. Fani niemal wyszli z siebie, myśląc, że to ich idol wziął ślub – mimo że na pytanie, czy ma dziewczynę, odpowiedź była negatywna. Na szczęście okazało się, że panną młodą była siostra Wojtka. Oznacza to, że imprezowicz nadal jest jak najbardziej singlem.

Kolejnym zastanawiającym pytaniem jest, czy Wojtek Gola ma dziecko? Ten biznesmen i przedsiębiorca, o bardzo młodym umyśle, nie dorobił się potomka. Z ciekawostek dodam tylko, że jest marka butów Gola, które można znaleźć w kategorii “dziecko”. Jednak nie myl tego z naszym influencerem. To nie on za tym stoi. Chwilowo nie ma nawet partnerki i patrząc na jego sukcesy zawodowe i beztroskie życie, dziecko z pewnością jest bardzo nisko na liście jego planów.

Wojtek Gola i Patrycja – co z nimi?

Wiele osób zastanawia się “Wojtek Gola i Patrycja – co się z nimi stało?” Przybliżę Ci teraz historię ich związku i opowiem o tym, co słychać u nich w ostatnim czasie. Wojtek Gola i Patrycja Izydorczyk byli parą. W sierpniu 2021 Wojtek Gola opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z basenu z dziewczyną w jego ramionach. W ten sposób para podzieliła się ze światem tą jakże ważną informacją, o tym, że są razem. Patoinfluencer przyznał, że pierwsza myśl, jaką miał o swojej przyszłej partnerce to jakże inteligentne “Ku*wa, jaka laska”. Niesamowita historia ich romantycznych podboi zakończyła się rok później. 

Teraz Wojtek Gola i Patrycja Izydorczyk są już przeszłością. Obecnie Patrycja ponownie szuka miłości, tym razem w programie Love Island, a Gola chwilowo również nie jest z  żadną dziewczyną.

Wojtek Gola – majątek, ile zarabia? Dorobił się na Fame MMA?

Trudno się dziwić na wieść, że zarobki Wojtka Goli są spore. Włodarz Fame MMA i jeden ze sławniejszych patoinfluencerów, jest też biznesmenem i wie jak obracać pieniędzmi. Ile zarabia? Na Wikipedii tego nie znajdziesz, ale ja już Ci wszystko streszczam. Majątek, jakim dysponuje Gola, jest najprawdę imponujący. Nie ma co do tego wątpliwości. Możemy zgrzytać zębami z zazdrości lub próbować naśladować jego kroki, by choć w niewielkim procencie uzyskać takie zarobki jak on. Dowiedzmy się, ile zarabia patoinfluencer na organizowaniu walk gwiazdek Internetu. 

Wojtek Gola zarabia głównie poprzez swoje udziały w Fame MMA. Ma ich tam aż 20%. Gale szybko zaczęły na siebie zarabiać ogromne kwoty. Już cztery lata po starcie wydarzenia zarabiały do kilku milionów złotych netto. Dokładne liczby nie są znane, tak samo jak majątek, w którego posiadaniu jest Gola, ale patrząc po ekskluzywnych i kosmicznie drogich autach, jakimi jeździ widać, że jego zarobki przekraczają nasze najśmielsze oczekiwania. 

Wojtek Gala to, w dużym skrócie, patoinfluencer, który wybił się na programie Warsaw Shore, po czym został na fali, organizując gale Fame MMA, które zdobyły niespodziewaną sławę i rozgłos. Jest on tam też jednym z zawodników. Obecnie mężczyzna nie pokazuje się z dziewczyną w dojrzałym, ale nadal młodym wieku. Znamy jego preferencje wobec przyszłych partnerek, które chyba dla nikogo nie okazały się zaskoczeniem. W dodatku wiemy już ile ma lat, a nawet ile ma wzrostu. Niestety nie udało się znaleźć nawet w przybliżeniu, ile zarabia. Co nie zmienia faktu, że Gola na pewno ma ogromne zarobki. Czy warto go naśladować? Tylko jeśli jesteś pełnoletni i nie boisz się stać się patostreamerem, często wyśmiewanym przez ludzi. Tak czy siak, powodzenia.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne