Strona głównaCelebryciFreak FightyDariusz Daro Lew Kaźmierczuk - rekord, kto to, Fame MMA, Wikipedia

Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk – rekord, kto to, Fame MMA, Wikipedia

Czy moda na walki celebrytów i patoinfluencerów kiedyś się skończy? Pierwsza odpowiedź, jaka przychodzi mi do głowy to nie, ale z drugiej strony kwestia mody wygląda tak, że ona zawsze przemija (a że później wraca ze zdwojoną siłą, to już inna sprawa). 

Freak fighty wykreowały już wiele nowych osobowości i sztucznych konfliktów, ale czego się nie robi dla show. Oglądalność musi się zgadzać, a kto chciałby oglądać nudne rzeczy? Nikt. Trochę zabawne jest jedynie to, że zwolennicy szalonych walk usprawiedliwiają te działania tym, że jest to promocja sportu i aktywności fizycznej. Jeśli zależałoby im na sporcie, to skupiliby się na nim, a nie na nakręcaniu dram i zachowań, które nie mają nic wspólnego z kulturą, prawda? 

Oczywiście każdy ma swoje zdanie na temat walk celebrytów i przedsięwzięć w stylu Fame MMA. Nic nie zmieni faktu, że to się sprzedaje i ma oglądalność. Dzięki Fame MMA ciągle możemy zadawać sobie pytanie, kto to lub kim jest ten człowiek, bo w klatce podziwiamy ciągle nowe osoby, a świat patoinfluencerów się powiększa. Ach, jak pięknie. 

Dziś porozmawiamy o mężczyźnie, który znany jest jako Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk. Czy go także wypromowało Fame MMA? Po przeczytaniu tego artykułu dowiecie się, ile ma lat i skąd pochodzi groźny Lew. Sprawdzimy, co mówi na jego temat Wikipedia oraz jaki jest jego bilans/rekord walk, poruszymy też kwestie takie jak wzrost i waga. Nie pozostaje wam nic innego, jak przeczytać ten tekst – nie będziecie już musieli pytać kto to ten Dariusz z Fame MMA.

Daro Lew – kto to? Bilans walk

Kim jest Daro Lew? Dariusz to zawodnik MMA, który ze względu na swój wiek stwierdził, że nie będzie w stanie osiągnąć sukcesu w zawodowych walkach, dlatego przerzucił się na freak fighty. Mówi się, że wiek to tylko liczba, ale jak widać, dla Kaźmierczuka ma to głębsze znaczenie. W sportach liczy się to, ile masz lat, bo wpływa to, chociażby na kondycję. 

O tym, kim jest mężczyzna pasjonujący się MMA, przeczytacie jeszcze niżej, ale w przybliżeniu tego, kto to i jakim człowiekiem jest Daro Lew, pomoże nam też rekord/bilans jego walk. Nie muszę nikomu tłumaczyć, że bilans walk to wizytówka każdego zawodnika, wszyscy chcieliby, żeby ich rekord wyglądał jak najlepiej, a jak to jest w przypadku Dariusza Kaźmierczuka? Jego rekord jest dość pokaźny, widać, że facet naprawdę interesuje się sportami walki. Niestety bilans nie działa na jego korzyść, wygrał on bowiem 2 z 13 pojedynków. Jego rekord to dokładnie 2-11-0. 

Wiadomo, że Daro Lew chciałby poprawić swój bilans, a w kolejnych częściach artykułu dowiecie się, kogo zawodnik typuje na swojego rywala.

Daro Lew – wiek, wzrost, waga, Wikipedia

Teraz poruszymy wszystkie kwestie, o których nie mówi Wikipedia, czyli wiek, waga i wzrost Dariusza. Hmm, czy Wikipedia zakłada, że internauci nie są ciekawi, kim jest Daro Lew? Jeśli tak, to się myli – każdy prawdziwy fan sztuk walki i Fame MMA chce wiedzieć kto to. Nie martwcie się, ja wiem to, czego nie wie Wikipedia… i to już nie pierwszy raz.

Wikipedia nie powie ci, ile ma lat Daro Lew, a ja tak, choć zanim przejdziemy do tego, jak obecnie ma się wiek Darka, warto nakreślić trudną sytuację życiową Kaźmierczuka związaną właśnie z jego wiekiem. Tak jak już mówiłam, mężczyzna nie widział dla siebie szans w profesjonalnym MMA ze względu na to, ile ma lat, dlatego zdecydował się na walki celebryckie. Ale od czego wszystko się zaczęło? Pierwsza walka Darka odbyła się w 2013 roku, w jakim wieku był wtedy groźny Lew? Miał 39 lat. Sami widzicie, że nie jest to najlepszy wiek do rozpoczynania kariery sportowej. 

Z informacji, które podałam łatwo obliczyć, ile ma lat Daro Lew, ale jestem rzetelna jak Wikipedia, dlatego powiem wprost, że wiek Dariusza to 48 lat (urodził się 30 listopada 1973 roku). Wzrost mężczyzny też nie jest tajemnicą – Daro Lew ma 177 cm wzrostu, a jego waga zaliczana jest do średniej – zawodnik waży 83 kg.

Daro Lew – skąd pochodzi? Co robi w Fame MMA?

Ksywka Dariusza Kaźmierczuka może sprawiać, że zastanawiacie się, skąd pochodzi. Groźny Lew nie przywędrował do nas z Afryki, to jest pewne. Skąd pochodzi Daro Lew? Odpowiedź może być tylko jedna – z Polski. Aż chciałoby się powiedzieć, że jaki kraj, taki lew. Na pytanie, skąd pochodzi, można odpowiedzieć jeszcze dokładniej, źródła podają, że urodził się w Katowicach.

Tak jak już pisałam, Daro Lew jest miłośnikiem MMA, a swoich sił próbuje też we freak fightach – ze względu na jego bilans walk wiele osób zastanawia się, co ten typ robi w Fame MMA i kim jest, żeby walczyć w takiej federacji. Oczywiście Daro Lew walczy w Fame MMA, choć na razie ma za sobą jedną walkę z Marcinem Najmanem. W 2017 roku Darek Kaźmierczuk zawalczył na Fame MMA 7 i przegrał w pierwszej rundzie przez poddanie.

Może was nie zaskoczę, ale Daro Lew znów planuje zawalczyć… tym razem ze znanym raperem związanym z QueQuality, czyli z Filipkiem. Mężczyźni nakręcają rzekomy konflikt, ale śmiem podejrzewać, że tak naprawdę jego waga nie jest wielka. Dla przykładu 48-letni Dariusz tworzy memy z wizerunkiem Filipka i nazywa go “żabim gównem”. Myślicie, że Fame MMA zgodzi się na taką walkę i serio dojdzie ona do skutku? Dajcie znać!

Wiecie już, kim jest Daro Lew i skąd pochodzi. Ciekawostki na temat jego życia i działalności w Internecie są naprawdę bardzo interesujące. Niektórzy pewnie myślą, że prawie 50-letni mężczyzna ze względu na swój wiek, nie powinien bawić się w sztuczne dramy z o wiele młodszym raperem, ale co zrobić. W tej sytuacji pozostaje nam jedynie czekać na to, jak rozwinie się konflikt i czy dojdzie do walki panów na Fame MMA.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne