Strona głównaCelebryciFreak FightyMonika Laskowska - wiek, wzrost, mąż, wyrzucona z FAME MMA?

Monika Laskowska – wiek, wzrost, mąż, wyrzucona z FAME MMA?

Monika Laskowska, czyli Najlepsza Polska Dziennikarka. Jej wywiady są na pewno wyjątkowe i ciężko nie czuć do niej sympatii, mimo wszystko 🙂 Głównie w sieci są informacje o jej wpadkach podczas rozmów, jednak my przyjrzeliśmy się najlepszej polskiej dziennikarce od strony prywatnej. Czy Monika Laskowska ma partnera lub męża? Co łączy ją z Patrykiem Vegą? Ile ma lat? Czy ma Instagrama? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w tym artykule. Dowiesz się również, za co Monika Laskowska została wyrzucona z Fame MMA. Zapraszamy do lektury!

Monika Laskowska – wiek, wzrost, waga

Monika Laskowska podoba się wielu osobom. Jej wygląd jest często komentowany w sieci – czy znamy wzrost i wiek Najlepszej Polskiej Dziennikarki? Podobno mierzy ona 165 centymetrów. Jest to całkiem wiarygodna informacja, ponieważ na wywiadach wygląda ona przy swoich rozmówcach na osobę niskiego wzrostu. 

Ile ma lat dziennikarka? Wiek Moniki Laskowskiej jest zaskoczeniem dla wielu osób. Kobieta jest bardzo zadbana i sporo ćwiczy – głównie jogę. Na Instagrama wrzuca ona sporo hot zdjęć. Ile ma lat Monika Laskowska? W tym roku skończy ona 46 lat. Wiele osób nie wierzy, że kobieta dobija do pięćdziesiątki – wygląda znacznie młodziej. Jeśli chodzi o wagę Moniki Laskowskiej, to podobno waży ona 46 kilogramów – ma ona wysportowane, zgrabne ciało, które często pokazuje na hot zdjęciach.

Co ciekawe ma ona konto na OnlyFans. Jej hot zdjęcia wylądowały na Twitchu – udostępnił je tam IsAmU, którego wcześniej Monika bardzo lubiła. W wywiadzie podkreśliła, że zdjęć z OnlyFans nie można udostępniać, jeśli nie ma się na to zgody, a ona jej nie wyraziła. Dziennikarka jest bardzo zdziwiona zachowaniem youtubera. 

Kobieta ma bardzo otwartą głowę, jeśli chodzi o działanie na tym portalu. Monika nie stygmatyzuje osób, które udostępniają tam swoje hot zdjęcia – jest to po prostu rozrywka, która pochłonęła również ją. Hejtowanie osób, które dzielą się swoimi odważnymi zdjęciami lub filmikami jest w Polsce bardzo powszechne – przylepiane są takim ludziom łatki, które są obraźliwe. To, że ktoś lubi siebie, swoje ciało i chce na tym zarobić, nie jest niczym złym – każdy powinien robić to, co chce (oczywiście w granicach prawa) i jeśli czyjeś działania nam się nie podobają, to najlepiej po prostu nie zwracać na takie osoby uwagi. Negatywne komentowanie ich poczynań w sieci nic nie zmieni – jest to strata czasu i nerwów. 

Monika Laskowska – mąż, partner

Monika Laskowska nie ma męża – nie jest obecnie w żadnym związku. W najnowszym wywiadzie, którego udzieliła Kamili Głowie, powiedziała, że w przyszłości nie wyobraża sobie być z kimś, z kim współpracuje. 

W rozmowie napomknęła o swoim byłym partnerze, który jest reżyserem i producentem filmowym – niestety, nie znamy jego imienia i nazwiska. Najlepsza Polska Dziennikarka podzieliła się w wywiadzie również tym, że miała w przeszłości chłopaka, który był zawodowym pokerzystą – w tym przypadku również nie zdradziła szczegół, więc nie wiemy, kim dokładnie jest były partner Moniki. 

Monika Laskowska i Patryk Vega

Monika Laskowska przeprowadza wywiady nie tylko dla Fame MMA. Pojawia się ona również na premierach różnych filmów. Co ciekawe Najlepsza Polska Dziennikarka ma wykształcenie aktorskie – wystąpiła w kilku serialach. Na przykład w: Przyjaciółkach, M jak Miłość, Klanie, Plebani czy Tajemnicy Zawodowej. Brała ona również udział w kilku reklamach. 

Co łączy ją z Patrykiem Vegą? Otóż przeprowadzała ona wywiad z reżyserem w ramach premiery Polityki. Na wydarzeniu rozmawiała również z Andrzejem Grabowskim, który był dość niemiły dla dziennikarki. Podczas wywiadu był bardzo małomówny i było widać, że nie chce mu się rozmawiać z Moniką. Co ciekawe Najlepsza Polska Dziennikarka zagrała w jednym z filmów Patryka Vegi: Miłość, seks & pandemia. Jak sama mówi, wcieliła się tam w rolę milfa, czyli hot kobiety w średnim wieku. 

Monika Laskowska wyrzucona z FAME MMA?

Tak, Monika Laskowska została wyrzucona z Fame MMA. Była o to kilkukrotnie pytana, jednak nie chciała zdradzić, co jest dokładnym powodem jej nieobecności na wydarzeniach przed 14. galą Fame MMA. Ludzie wiedzieli tylko, że już nie będzie ona prowadziła wywiadów z zawodnikami tej federacji. Jednak Sylwester Wardęga na jednym ze streamów powiedział, dlaczego Monika Laskowska została wyrzucona z Fame MMA. Kobieta miała akredytacje, czyli przepustki m.in. pod oktagon na gali, które dała swoim kolegom, co jest sprzeczne z zasadami Fame MMA. Dziennikarka nie miała prawa pożyczyć swojej przepustki. Podobno bardzo zdenerwowało to włodarzy Fame MMA, którzy postanowili zakończyć z Moniką współpracę.

Jednak jej kanał na YouTube nie zwalnia – Najlepsza Polska Dziennikarka nie znika z Internetu. Przeszła ona do innej, bardzo popularnej federacji, czyli do High League. To tam przeprowadza teraz wywiady – ostatnio rozmawiała na przykład z Mają Staśko. High League jest już niemal tak znane, jak Fame MMA, więc myślimy, że zasięgi Monice nie spadną. 

Monika Laskowska jest bez wątpienia fenomenem Internetu. Większość ludzi czuje do niej sympatię i w zabawny, ale nie prześmiewczy sposób, rozmawiają oni z kobietą. Są jednak osoby, które są bardzo urażone jej brakiem zorientowania, który głównie przejawia się nieznajomością karty walk czy myleniem imion zawodników – należy do nich na przykład Zusje czy Don Kasjo. Część widzów uważa, że Najlepsza Polska Dziennikarka robi to specjalnie, dla fejmu. Daj znać w komentarzu, co Ty o tym myślisz – czy Monika Laskowska naprawdę jest tak pozytywnie zakręcona, czy robi to dla zasięgów?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne