Strona głównaCelebryciNolif - zmiana płci. Jak wygląda po operacji? Przed i po

Nolif – zmiana płci. Jak wygląda po operacji? Przed i po

Nolif na YouTube działa już od 8 lat. Od tego czasu zebrała ona na swoim kanale ponad 1,3 miliona subskrybentów. Ci, którzy są z Nolif od początku kojarzą ją jako Piotrka. W 2021 roku youtuberka rozpoczęła proces tranzycji – do czerwca tego roku poddała się już operacji zmiany płci, głosu, feminizacji ciała oraz dziewięciu zabiegom na twarz. Zmieniła ona również imię na Natalia. Starzy i nowi fani Nolif zastanawiają się, jak wygląda teraz, jak zmieniła się po operacji twarz dziewczyny, jak youtuberka wyglądała kiedyś i w jaki sposób zmienia się płeć. Wszystkie te tematy rozwijam w poniższym artykule – zapraszam do lektury. 

Nolif – czy zmienił płeć? Jak wygląda teraz?

nolif przed i po zmianie płci
Zdjęcie po i przed zmianą płci.

Od 2021 roku na forach powstało mnóstwo wątków w stylu: Nolif – czy zmienił płeć na serio?, Nolif zmienia płeć – jak wygląda? Macie zdjęcia przed i po?, Nolif – płeć, jaka?, Piotrek po operacji twarzy – zdjęcia przed i po. Zacznijmy od tego, że tak, Nolif zmieniła płeć. Youtuberka jest dziewczyną/kobietą, dlatego używa ona zaimków – ona/jej. Mimo że Nolif była kiedyś youtuberem, czyli chłopakiem, to w swoim filmie wskazała ona, jakich zaimków używa, dlatego jeśli znasz Nolif jako Piotrka, to nie dziw się tej formie – youtuberka wyraźnie podkreśliła, że używa zaimków żeńskich. Pamiętaj, że osoby transpłciowe wcale nie muszą być po operacji zmiany płci, aby zmienić swoje zaimki. To samo dotyczy samej tranzycji – jest to po prostu droga, do czucia się sobą. Niekoniecznie trzeba przejść operację i wszystkie zabiegi, którym poddała się Nolif, aby być osobą transpłciową. 

Burza na temat zmiany płci Nolif rozpoczęła się, gdy usunęła ona ze swojego Instagrama wszystkie zdjęcia i dodała nową profilową fotkę, na której ma długie, czarne włosy. Youtuberka powiedziała, że zrobiła to, aby powoli przyzwyczajać swoich fanów do tego, że rozpoczęła ona tranzycję, czyli proces, w którym zmienia się sposób wyrażania własnej płci, po to, aby czuć się w zgodzie ze sobą.

Jest naprawdę bardzo dużo osób, które urodziły się z narządami płciowymi męskimi, które są dla nich obce. Co to znaczy? To, że mimo że tacy ludzie fizycznie mają cechy męskie, to tak naprawdę czują się oni kobietą. Działa to również w drugą stronę – kobiety również mogą czuć się źle z tym, jaka płeć została im przypisana przy narodzinach. Osoby transpłciowe mówią o tym, że jest to uczucie nie do opisania i zmiana płci jest dla nich uwolnieniem się od ciągłego poczucia, że nie są tym, kim się czują.

Nolif w jednym ze swoich filmów oraz w wywiadzie dla DDTVN powiedziała, że od 11 roku życia zaczęła zauważać, że tak naprawdę chciałaby być kobietą. Jednak nikt nas w szkole nie uczy o takich rzeczach, dlatego dla tak młodej osoby, takie myśli są trudne. Dopiero w 2021 roku – czyli kiedy miała ona już 25 lat – Nolif zaczęła tranzycję, o czym poinformowała swoich fanów w jednym z filmów. Zapewniła ich, że content, jaki tworzy się nie zmieni – to, że będzie ona stawała się fizycznie (bo czuje się tak od dawna) dziewczyną, nie oznacza, że cała jej osobowość się zmieni. W DDTVN Natalia powiedziała, że o dziwo około 80% jej widzów zrozumiało i zaakceptowało to, że zmienia ona płeć. Dlaczego o dziwo? Bo tak jak już wspominałam, nikt nas od dziecka nie oswaja z takimi tematami, przez co wiele ludzi po prostu nie rozumie, jak to jest możliwe, że ktoś chce zmienić płeć. A do czego prowadzi niezrozumienie? Najczęściej do hejtu. Jednak obserwatorzy Nolif w większości zaakceptowali jej decyzje i to, jak wygląda teraz.

Nolif – po operacji. Czy założyła onlyFans?

Nolif jest już po operacji: narządów płciowych, twarzy oraz ciała. Najnowsza operacja, której się poddała, to operacja głosu. Na swoim drugim kanale nagrała, jak brzmi jej głos po operacji, dlatego jeśli jesteś ciekawy/a, to zachęcam sprawdzić. Operacja głosu odbyła się w Hamburgu – Nolif powiedziała, że jej ton głosu będzie się jeszcze zmieniał. Co ciekawe po zabiegu nie mogła ona mówić przez 2 tygodnie! Nolif przyznała, że jest to dla niej ogromna metamorfoza i bardzo się nią stresuje. Po operacji głosu nie słyszała ona dużej różnicy, bo jej mózg odbierał jej nowy ton głosu, jak stary. Jednak wszyscy jej znajomi, rodzina i jej narzeczona odczuwają różnicę. Czekamy na update jej głosu po operacji, bo na ostatnim filmie, był on jeszcze mocno zdarty i naruszony po zabiegu. 

Nolif przeszła również feminizacje ciała – operacyjnie zrobiono jej piersi, pupę oraz wcięcie w talii. Nie ma jeszcze fotki przed i po, która dałaby pełen obraz, jak ciało Nolif wyglądało kiedyś, a jak teraz. Jednak jakiś czas po operacji youtuberka wrzuciła małe porównanie jej sylwetki. Na pełen efekt musimy jeszcze poczekać. Poza wyżej wymienionymi operacjami Nolif przeszła jeszcze korektę płci oraz brała różne leki hormonalne i blokery testosteronu.

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy Nolif na OnlyFans, to Natalia. Tak, dziewczyna ma tam konto i wrzuca tam swoje fotki. Każdy powinien robić, to co chce (w granicach prawa), dlatego jeśli nie odpowiada Ci to, że Nolif ma OnlyFans, to nie hejtuj jej za to – po co marnować swój czas i nerwy na szerzenie negatywnych emocji w sieci? Przyczepianie łatek za działanie na OnlyFans jest słabe, bo niczego nie zmienia, a tylko dołuje hejtowaną osobę. Natalia ma teraz ciało, w którym czuje się sobą, więc jeśli ma ochotę je pokazywać, to dlaczego miałaby tego nie robić?

Nolif – narzeczona, związek, dziewczyna 

Fani Nolif zastanawiają się, co z jej narzeczoną Sandrą – czy dziewczyny są dalej razem? Tak – youtuberka powiedziała, że jej ukochana od dawna o wszystkim wiedziała. Dziewczyny znają się już około 11 lat – wtedy Nolif była Piotrkiem. Na początku były one ze sobą przez Internet, ale Nolif nie czuła się dobrze w związku na odległość i zerwała z Sandrą. Przez kilka lat nie były one razem. Ich drogi znowu się połączyły i dziewczyny są od ponad 4 lat w związku. Jednak zmiana płci, to jak wygląda teraz Nolif, nie spowodowało rozpadu ich relacji. Narzeczona Natalii powiedziała, że cały proces tranzycji nie był łatwy, było dużo wątpliwości, obaw, ale najważniejsza była rozmowa. To właśnie komunikacja pozwoliła im przejść przez to i wzajemnie się wspierać. Na drugim kanale Nolif – Nati – jest film poświęcony temu, jak Sandra zareagowała na zmianę płci i jakie ma podejście do Natalii teraz. 
Już znasz odpowiedź na pytanie: Nolif/Piotrek – czy zmienił płeć? Tak, Nolif od wielu lat czuła się kobietą i postanowiła rozpocząć tranzycję płciową. Czuła ona niezgodność ze swoją płcią biologiczną, dlatego poddała się korekcie płci, operacji twarzy, feminizacji ciała oraz operacji głosu. Tylko osoby transpłciowe tak naprawdę wiedzą, ile smutku i frustracji powoduje życie w niezgodzie z tym, kim się czują. Super, że Natalia jest tak otwartą osobą i mówi o tym publicznie. Wymaga to na pewno wielkiej odwagi, bo niestety wiele ludzi nie rozumie i nie akceptuje osób transpłciowych. Jeśli Ty również nie wiesz, co o tym myśleć, to nie ma w tym nic złego. Nikt nas nie edukuje w takich tematach, dlatego nie ma w tym nic dziwnego. Polecam Ci wejść na stronę Fundacja Trans-Fuzja, na której jest kompendium wiedzy o osobach transpłciowych. Dowiesz się tam, na czym dokładnie polega tranzycja, jak zwracać się do osób transpłciowych oraz czym tak naprawdę jest płeć. W niewiedzy nie ma niczego złego, w końcu tak naprawdę więcej nie wiemy, niż wiemy. Najważniejsza jest otwarta głowa i chęć zdobywania rzeczowych, popartych nauką informacji. Daj znać w komentarzu, czy dowiedziałeś/aś się czegoś ciekawego w temacie osób transpłciowych 🙂

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne