Strona głównaCelebryciFreak FightyMichał Boxdel Baron - wiek, wzrost, dziewczyna, zęby, wikipedia, waga

Michał Boxdel Baron – wiek, wzrost, dziewczyna, zęby, wikipedia, waga

Skoro już tu jesteś, to pewnie zastanawiasz się, kto to jest ten cały Michał “Boxdel” Baron i skąd jest? Pozwól, że przeprowadzę cię przez kręte i zawiłe ścieżki, które to prowadzą wszędzie tylko nie do celu. Zacznijmy od tego, że informacje takie jak wiek, wzrost czy waga są w jego przypadku naprawdę łatwe do znalezienia. Tak to już bywa w podobnych przypadkach, choć dziwi mnie skąd jest u kogokolwiek zainteresowanie podobnymi sprawami. Nie martw się jednak, nie jestem tu po to, żeby Cię oceniać (no może troszeczkę), ale żeby odpowiedzieć szybko i bezboleśnie na równie intrygujące pytania.

W zbieraniu cennych informacji nieocenioną pomocą okazali się użytkownicy serwisu Wykop. Rzeczywiście wykopali oni z zakamarków swoich umysłów wszelkiego rodzaju obelgi i fantastyczne przekleństwa, którymi, z radością nowo narodzonego dziecka, dzielili się z Boxdelem. Poza tą, jakże wiarygodną stroną internetową, pojawiły się również innego głosy, cicho szepczące o jego wieku i wzroście. Ile ma lat Michał Boxdel Baron?  Na chwilę obecną 27 lat.  O jego wzroście było sporo dywagacji, szczególnie na Wykopie, gdzie można niekiedy przeczytać o nawet dwóch metrach wzrostu, co wydaje się dosyć wygórowaną liczbą. Jednak, co jest o wiele bardziej wiarygodne, sporo źródeł podaje 185 cm.  

Waga tego wojownika jest jednak skomplikowana w odkrywaniu i możemy tu jedynie opierać się na przeczuciu i porównywaniu z jego zdjęciami z przeszłości. Na pierwszy rzut oka oscyluje on pewnie w okolicach 100 kilogramów, a przynajmniej nie udało mu się zejść do 90, bo byłoby już o tym naprawdę głośno. Z Wikipedii przeczytamy tylko tyle, by wiedzieć o kim w ogóle mowa, nie zagłębiając się w żadne szczegóły i to też przy okazji innego artykułu. Dzisiaj jednak ja, zagłębię się w otchłań Wykopu i nie tylko i odkryję sekrety, a także kulisy jego sukcesy. Odpowiem na Twoje pilące pytania o majątek, auto, a nawet dziewczynę Boxdela. Być może też zaskoczę Cię już samymi pytaniami: “czemu Boxdel nie walczy?” i “czy Masny Ben to Boxdel?”, a odpowiedziami na nie to już na pewno. Ale gdzie my tak idziemy od tyłka strony? Może najpierw dowiedzmy się, kto to jest.

Michał Boxdel Baron – skąd jest?

Skąd jest Michał Boxdel Baron? Urodził się w Poznaniu i tam też dorastał. Co ciekawe w tamtych czasach był raczej wątłej budowy i sam siebie określał mianem “szczypiora”. Jego mama była nauczycielką w szkole podstawowej, do której chodził, w związku z czym był on traktowany inaczej niż pozostali i przez cały ten okres pozostała z nim przypięta łatka “syn nauczycielki”, co nigdy nie jest szczególnie przyjemne dla dzieci w tym wieku. Jak się można domyślać, inne traktowanie wcale nie oznaczało lepsze i to nie tylko ze strony kolegów, ale również nauczycieli. Byli oni dla niego bardziej wymagający, a każdy, nawet najdrobniejszy błąd był od razu zauważany przez jego mamę. 

Taka sytuacja sprawiła, że Michał już na początku gimnazjum wielokrotnie uciekał z domu. Zdarzało się nawet, że zaangażowana zostawała policja, gdyż ucieczki trwały coraz dłużej i zdarzały się coraz częściej. By coś zmienić, Boxdel zacisnął zęby i  postanowił znaleźć sobie zajęcie. W chodzeniu na siłownię odkrył swoją pasję, co bardzo go wciągnęło i do czego chętnie wracał w późniejszych czasach. 

boxdel pomoc
Boxdel lubi pomagać – bezinteresownie czy nie, ważne że pomaga.

Boxdel – kto to jest?

Michał Boxdel Baron zaczynał swoją karierę na Youtubie w 2015 roku od kanału iDelti, gdzie nagrywał filmiki związane głównie z Minecraftem. Z czasem jednak chłopak chciał zacząć się rozwijać, a kiedy publiczność negatywnie zareagowała na te próby, stworzył nowy kanał, gdzie zaczął od nowa. Wprowadził do repertuaru filmiki z ciekawostkami i mitami z gier, a później również nagrania gdzie komentował sytuację znanych ludzi. Tym, co szczególnie pozytywnie wpłynęło na wzrost jego popularności, były serie ciekawostek z różnych dziedzin. Pod koniec maja 2018 roku, Boxdel wraz z trzema znajomymi założyli federację – Fame MMA – organizującą pojedynki pomiędzy znanymi z internetu gwiazdami takimi jak influencerzy, raperzy, youtuberzy etc. Jako jej włodarz, ale i youtuber, sam również staje na ringu ze swoimi gwiazdorskimi przeciwnikami. To właśnie on pojawił się podczas pierwszej gali w walce, którą od razu wygrał. 

Mimo młodego wieku Michał osiągnął zaskakujące sukcesy. Ma on na swoim koncie wiele sukcesów, a także ogromne doświadczenie związane z prowadzeniem działalności internetowej.

Jak sam wspomina, zarobił rekordowe 117 tys. złotych w miesiąc z samych dotacji na streamie. Jest to naprawdę ogromne osiągnięcie i bez względu na to, czy lubi się tę personę, czy niekoniecznie, trzeba przyznać, że potrafi wypromować się w sieci i zachęcić ludzi do wspierania go finansowo. 

Aktualnie jest on dyrektorem sprzedaży i marketingu. Prowadzi łącznie kilkanaście kanałów na Youtubie, a ostatnio wszedł w tematy deweloperskie. Oprócz tego założył też klub Afterek.

Wszystko to sprawia, że jego majątek z roku na rok jedynie wzrasta.

Boxdel – wiek, wzrost, waga

Wiemy już kto to jest, a także ile ma lat Michał Boxdel Baron (dla przypomnienia 27), dlatego możemy szybciutko przefikołkować do wzrostu i wagi. Jak wspominałam, wszystkie te dane są podane jak na tacy przed każdą walką. Jestem pewna, że ma to swoje zastosowanie lub nawet wartość, choć niestety nie wyjaśnię Ci jaką. Nasz sławny youtuber ma aktualnie 185 cm wzrostu. 

Co ciekawe, jego waga przechodziła przez różne przemiany. Najbardziej znaną liczbą będzie tu 110 kg,  z którą zaczynał swoją przygodę w Fame MMA, jednak po jakimś czasie zaczął trenować, by schudnąć i móc wziąć udział w walce o limicie wagowym do 90 kg. Portale rozpisywały się o jego metamorfozie i niesamowitym procesie chudnięcia, ale po jakimś czasie owe pochwały się skończyły. W trakcie swojej ostatnie walki z Don Kasjo ważył 127 kg. W dodatku od wzięcia udziału w Fame MMA 11 powstrzymała go kontuzja ręki, której nabawił się podczas treningów. Można więc uznać, że od tamtej pory zawiesił swoje próby zrzucenia wagi, by wrócić do zdrowia.

Na serwisie internetowym Wykop często można przeczytać dyskusję, o różnych osobach, między innymi o Boxdelu. Jeden z użytkowników w – jak się można domyślać – małokulturalny sposób odniósł się do włodarza Fame MMA, każąc mu zejść do 100 kg. Była to pewnie tylko wredna przytyka, choć jest to pewnego rodzaju źródło wiedzy, że w wadze Boxdela niewiele się zmieniło.

Boxdel – dziewczyna. Gdzie zobaczymy zdjęcie dziewczyny?

Michał Boxdel Baron jest według komentarzy na Wykopie i Instagramie od wielu lat z tą samą dziewczyną. Ich relacja rozpoczęła się w 2015 roku, jednak para jakiś czas temu przechodziła ciężkie chwile. Pewnie zastanawiasz się, czemu Boxdel nie walczył na Fame 11. Oprócz kontuzji ręki okazało się również, że Michał zmagał się z problemami sercowymi. 

Jak przyznał w jednym ze swoich filmików, na których żalił się fanom ze swojej sytuacji, Magdalena Loskot odeszła od niego, gdyż tempo jego kariery za bardzo ją przytłoczyło. Sam Boxdel przyznał, że zaniedbywał swoją dziewczynę i widać, że zrozumiał swój błąd, bo para niedawno znowu się zeszła.

Widać po wspólnych zdjęciach z wyjazdów i wyjść, że oboje miewają się dobrze. Para często pokazuje się na Instagramie na swoich prywatnych kontach. Uszczypliwi komentujący na Wykopie twierdzą, że Magdalena Loskot jest z Michałem tylko ze względu na jego pokaźny majątek, nie są to jednak żadne potwierdzone informacje, a fani twierdzą, że ten związek to przykład prawdziwej miłości.

Boxdel – majątek, ile zarabia? Dom, samochód robi wrażenie

Mówiąc językiem prostym, Boxdel należy do tej bogatszej części społeczeństwa. W bardzo młodym wieku samodzielnie dorobił się ogromnego majątku. Jak sam wspominał, kiedy miał 21 lat, był w stanie wyciągnąć ze wszystkich swoich przychodów około 70 tysięcy złotych miesięcznie, a jego rekord sięgnął 117 tysięcy złotych w miesiącu i to tylko od darczyńców. Patrząc na to, że Michał był zatrudniony w firmie, w której odpowiedzialny był za marketing i jego zarobki tam oscylowały tam od 7 do 10 tysięcy, w krótkim czasie stać go już było na luksusowe auto.

Na przestrzeni lat włodarz Fame MMA często zmieniał samochody, szukając tego, który najbardziej przypadnie mu do gustu. Na początku jego sławy, w garażu Boxdela stanął Lexus NX300, a następnie BMW M2, które szybko pokochał. Było ono specjalnie zmodyfikowane, dlatego nazwał je od swojego pseudonimu – BMW M2 Boxdel Edition. Oba te auta jednak sprzedał, szykując się na zakup czegoś jeszcze lepszego. Kolejnym samochodem, w jakiego posiadanie wszedł, było ponownie BMW. Niedługo później Boxdel wybrał zupełnie inne, nowe auto, jakiego niejeden mógłby pozazdrościć. O czym mowa? O Audi R8 V10 “Green Hell”, które może poszczycić się pochodzeniem z edycji limitowanej do 50 sztukna całym świecie.

Trzeba przyznać, że jest to ogromny sukces, a przecież mężczyzna nie dobił nawet jeszcze do trzydziestki. Majątek, jaki posiada już teraz, zapewnia mu wszystko, o czym może sobie zamarzyć – włącznie z BMW M2 i każdym innym samochodem, nie tylko dla siebie, ale również dla swoich kolegów.

Czy Masny Ben to Boxdel?

W 2022 roku jednym z najsławniejszych projektów na polskim Youtubie był kanał Masno. Od swojego startu w maju, bardzo szybko zyskał ponad 560 tysięcy subskrypcji. Kanał założony był z trzech twórców: Masny Ben, Masny Jim i Masny Ted. Grupa muzyczna odnosiła sporo sukcesy, sprzedała swoją płytę, a także dała wiele udanych koncertów. Po jakimś czasie kanał został zbanowany przez Youtube ze względu na naruszenie warunków korzystania z usługi Youtube. O co dokładnie poszło, możemy się tylko domyślać. 

Wróćmy jednak do Masnego Bena i jego tajemniczej tożsamości. Tak więc czy Masny Ben to Boxdel? Kto to Masny Ben i skąd jest?

Masny Ben to muzyczne alter ego Michała Boxdela Barona. Jego tożsamość nie była oczywista ze względu na czerwoną kominiarkę, którą zawsze nosił, ale zostało już potwierdzone, że to naprawdę on. Raper wybił się kawałkiem “COCO” i późniejszym, nagranym z Frizem “YO MAMALE”. 

Michał Boxdel Baron – nowe zęby, czego nie powie nam Wikipedia

Szczerze powiedziawszy, Wikipedia nie tyle powie nam niewiele, ile nie powie nam prawie niczego. Nie doświadczymy tam odpowiedzi na pytanie “czemu Boxdel nie walczy” ani nie znajdziemy tam żadnych informacji o majątku, czy samochodzie youtubera. Szczerze powiedziawszy, jedyne informacje jakie możemy znaleźć o Boxdelu na Wikipedii to podstawowe rzeczy takie jak to, że jest włodarzem Fame MMA i że brał udział w kilku walkach. O ile nic więcej nie jest Ci do szczęścia potrzebne, te wiadomości powinny Cię w zupełności zadowolić. Ale przecież jednak tu jesteś. Cały esej niemalże, poświęcony tylko jego osobie. Zgaduję więc, że interesuje Cię nieco więcej, niż to, co jest w stanie zaoferować Wikipedia.

Temat zębów i faktu, że są one nowe, trochę przeraża. W końcu wymiana zębów w tak młodym wieku to naprawdę przykra sprawa. Nawet jeśli bierzemy pod uwagę kogoś, kto dla uciechy innych wychodzi na ring, by bić się i być bitym. W naszych czasach powinny już istnieć odpowiednie technologie, które pozwolą zachować zawodnikom uzębienie. Prawda? 

Jak się okazuje, Boxdel faktycznie wymienił sobie zęby. Są one teraz śnieżnobiałe i równe, czym chętnie się chwali w szerokich uśmiechach. Ludzie z Wykopu jak zwykle, negatywnie komentują całą sytuację i denerwują się, że ów blask za bardzo ich razi. Równie jasno błyszczy samochód Boxdela.

Znamy już odpowiedzi na najważniejsze i najbardziej intrygujące pytania. Czy Masny Ben to Boxdel, czemu Boxdel nie walczył na Fame 11. Zagłębiliśmy się w jego karierę związaną z Fame MMA, a także tworzeniem muzyki. Wiemy już, z jakimi problemami sercowymi się zmagał i z których wyszedł obronną ręką.

Michała Boxdela Barona bardzo ciężko określić jednym słowem. Rzadko które aspekty jego życia da się sprowadzić do kilku linijek tekstu. Michał Baron to raper, youtuber, wojownik i przedsiębiorca. Łatwo można sprowadzić go do “dzieciaka, który robi wszystko i nic”, ale prawda jest taka, że czym się nie zajmie i w co nie włoży serca, to przynosi efekty. Widać to patrząc na wszystkie jego osiągnięcia, majątek, samochód, sławę, ale także ogromne doświadczenie. Nie sposób jest zaprzeczyć, że ten mężczyzna, który zaczynał jako nastolatek na Youtubie z kanałem o Minecrafcie, w tak młodym wieku stał się szanowanym przedsiębiorcą. Pozostaje tylko życzyć mu kolejnych sukcesów.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne