Strona głównaCelebryciFame MMA 17 - kiedy? Kiedy konferencja?

Fame MMA 17 – kiedy? Kiedy konferencja?

Minęły zaledwie dwa tygodnie, odkąd na posadzkę zakrwawionego ringu opadł kurz. Szesnasta odsłona gali FAME MMA, federacji freak-fightowej, nie wyprzedała się do końca. Niemniej włodarze – Wojtek Gola i Michał ”Boxdel” Baron nie zwalniają tempa. I muszą robić to dobrze, skoro jesteś tutaj, aby sprawdzić, kiedy jest kolejna konferencja Fame MMA 17. 

Choć oficjalne informacje, poza ujawnieniem gangu świeżaków – świeżo zakontraktowanych przyszłych zawodników – pozostają w sferze domysłów, zostań z nami. Jesteśmy zapalonymi obserwatorami najróżniejszych odsłon XXI-wiecznych walk gladiatorów, a freak-fightowy świat nie jest nam obcy.

Podsumujmy, co wiemy, co zostało wyszeptane w kuluarach, a czego możemy się domyślać o Fame MMA 17 – kiedy jest gala i pierwsza konferencja?

Fame MMA 17 – kiedy jest?

Na podstawie słów włodarzy wypowiedzianych podczas ostatniej walki, która miała miejsce 5 listopada, wiemy, że Fame MMA 17 i to, kiedy jest gala, będzie miało miejsce w przyszłym roku. Biorąc pod lupę poprzednie lata prężnej działalności federacji Fame MMA, widzimy, że żadna gala nie miała miejsca w styczniu, ani w lutym. To pozwala nam sądzić, że Fame MMA 17 odbędzie się w marcu lub na przełomie lutego i marca.

Ostatnia odsłona gali nie zarobiła na siebie tyle, co poprzednie, wobec czego domyślamy się, że Boxdel i Wojtek Gola zadbają o to, aby kolejny sezon rozpocząć z przytupem. Pewne natomiast jest miejsce 17 edycji Fame MMA, o czym wiemy od Arkadiusza Tańculi – dobrze znana i lubiana Tauron Arena w Krakowie. 

Fame MMA 17 – kiedy 1 i 2 konferencja? 

Gwarantem pierwszego uderzenia silnych emocji i porcji rozrywki są konferencje, podczas których odkrywani są przyszli zawodnicy, ich konflikty i zasady, na jakich uzgodnili wspólną walkę. Kiedy będzie konferencja otwierająca cykl wydarzeń wokół Fame 17 – tego nie wiemy. Natomiast fakt, że zjedliśmy zęby na seansach freak-fightów pozwalają nam obstawić, że czasem, kiedy będzie zapowiedziana konferencja, jest miesiąc przed galą. W tym wypadku koniec stycznia lub początek lutego. 

Przewidywana karta walk

Więcej informacji, które są o wiele bardziej prawdopodobne, niż odpowiedź na pytanie, kiedy konferencja czy Fame MMA 17 – kiedy jest, dostarcza skład zawodników. Dla tych, którzy przespali ostatnią galę, przygotowaliśmy krótki przegląd nowo przedstawionych freak-fighterów.

Pewnymi zawodnikami, których będziemy obserwować zimą 2023 w oktagonie na krakowskiej Tauron Arenie są:

  • Czarek Jóźwik – jeden z dwóch aktywnych twórców kanału AbstrachujeTV. Teraz Czarek będzie mógł spotykać się z Robertem ”Sutonatorem” Pasutem nie tylko na planie nagrywek filmów na wspólny kanał, ale i sali treningowej. 
  • Sebastian Fabijański – kontrowersyjny aktor, który ostatnio poszedł w rap i influencerstwo. Wzbudza wiele silnych emocji, co może świetnie wpłynąć na aspekty rozrywkowe
  • Łukasz Samoń, znany szerzej jako Mandzio – youtuber i streamer, który już od dawna pływa w bajorze influencerskiego ekosystemu. Istnieją podejrzenia, że stoczy walkę z Karolkiem (Karolem Dąbrowskim), ze względu na ich konflikt, ale nie jest to jeszcze potwierdzone.

Poza tym możemy być pewni walki o pas mistrzowski w kategorii 84 kilogramów między Arkadiuszem Tańculą, a Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką, co zostało zapowiedziane podczas poprzedniej gali. Domyślamy się, że to walka o pas będzie main eventem gali Fame MMA 17. Co jeszcze wiemy na 100%? 

Na instagramowym koncie federacji pojawił się niedawno post przedstawiający kolejne, pewne zestawienie zawodników. W oktagonie spotkają się Filip ”Filipek” Marcinek, który dopiero co zawalczył z Daro Lwem. Jego przeciwnikiem będzie Robert Karaś. 

Nasze przewidywania biorą pod uwagę jeszcze następujące spotkania w walce:

  • Sylwester Wardęga i Nitrozyniak
  • Arkadiusz Tańcula vs Robert ”Sutonator” Pasut
  • Kacper ”Crusher” Blonsky vs Marcin Dubiel (na zasadach rewanżu)
  • Daro Lew vs Natan Marcoń
  • Kacper ”Crusher” Blonsky vs Amadeusz ”Władca Piekieł” Ferrari 

Poza tym wiemy, że w tym roku do Fame MMA została zakontraktowana Elizabeth Andrue, znana szerzej jako Liza – kumpela Fagaty i była dziewczyna streamera Frania. Na brak przeciwnika od wielu miesięcy narzeka youtuber Mateusz Spysiński. Być może najbliższa gala odsłoni zawodnika, którego znalazł dla niego Fame? Wszystko to podczas najbliższego Fame MMA 17 – kiedy jest? 2023 rok, przełom lutego i marca. Czekamy na pierwszą konferencję i odsłonięcie kolejnych kart!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne