Strona głównaCelebryciFreak FightyNatan Marcoń - waga, wiek, wzrost, dieta, Fame MMA, kto to?

Natan Marcoń – waga, wiek, wzrost, dieta, Fame MMA, kto to?

Słyszysz „Natan Marcoń” i zastanawiasz się kto to taki? Chłopak stał się popularny w sieci, dzięki treściom, które wrzucał na platformę TikTok. Fani i wierni obserwatorzy doceniają jego dobre serce, siłę i samozaparcie. Jest on wzorem dla wielu osób, które chcą pracować nad swoją sylwetką i motywuje ich do działania.

Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się, jaka jest waga, wzrost i wiek Marconia, czy wystąpi on na Fame MMA, jaki kontent tworzy na Instagram i TikTok oraz czemu jego nazwisko kojarzone jest z takimi pojęciami, jak dieta, trening i cykl sterydowy.

Już za chwilę będziesz wiedział, kto to Natan Marcoń.

Natan Marcoń – waga, wiek, wzrost

Chłopak urodził się 18 stycznia 2003 roku, ma więc obecnie 19 lat – młody wiek nie przeszkadza mu jednak w zdobywaniu coraz większej popularności na YouTubie, TikToku i Instagramie. 

To, czego możecie nie wiedzieć, to to, że Natan był bardzo popularny w serwisie YouTube w jeszcze młodszym wieku. Prowadził on jeden z najpopularniejszych kanałów commentary. Obecnie to słowo kojarzy nam się przede wszystkim z Wardęgą, ale kiedyś to właśnie Marcoń (używając pseudonimu)  szedł łeb w łeb z Zebo.

Natan Marcoń był otyłym dzieckiem, z tego powodu śmiano się z niego w szkole. Tiktoker sam mówi,  że jego rozległy trądzik sprawiał, że nie czuł się atrakcyjny. Wyśmiewano go także z powodu jego uśmiechu, który był uważany za zbyt szeroki. Przez całe życie czuł się oceniany, wpłynęło to na sposób, w jaki sam zaczął siebie postrzegać. Miał wiele kompleksów, a do tego doszedł chroniczny stres. Pomimo młodego wieku wyśmiewano go między innymi za wagę. Wielu uważało, że jego waga jest zbyt duża i powinien schudnąć.

Na jego poczucie niskiej wartości, nie wpływała wyłącznie waga. Jak sam mówi, był okłamywany, miał problemy rodzinne oraz kłopoty z dziewczynami – przez to wszystko zrezygnował z wielu projektów. Natan Marcoń wspomniał, że miał on kilkanaście prób samobójczych – mówi, że uratowali go obserwatorzy, którzy okazali mu wsparcie w aplikacji TikTok. 

W wieku 16 lat zaczął ciężką pracę na siłowni i postanowił zmienić swoją wagę. Powiedział sobie też, że nie chce się już wiązać z kobietami, najważniejsza miała być dla niego dieta i trening. To wszystko sprawiło, że zamknął swój kanał commentary, ponieważ poddawany był stałej ocenie innych i przeszkadzało mu to w schudnięciu.

Jaka jest waga i wzrost Natana Marconia? W jednym z jego filmów w serwisie YouTube można usłyszeć, jak chłopak mówi, że schudł 40 kg w zaledwie 3 miesiące – następnie po kilku dniach jedzenia wszystkiego, co chce, przytył 10 kg. Ciągle jednak eksperymentuje w tej dziedzinie i jego waga się zmienia. Można stwierdzić, że jego waga to obecnie 95 kg, jednak wiemy, że planował on zrzucić 10 kg, które uprzednio nabrał. Ciężko znaleźć w sieci informacje na temat tego, jaki Natan ma wzrost.

Natan Marcoń – na Fame MMA?

Jakiś czas temu pojawiły się w Internecie plotki, że Natan Marcoń zawalczy na Fame MMA. Przypuszczenia te nie wzięły się jednak znikąd. Niedawno na platformie YouTube dodany został film, na którym słyszymy jak Boxdel, jeden z włodarzy na gali Fame MMA, zapytany o Natana Marconia, powiedział, że ma on dla Marconia przeciwnika. Stwierdził też, że sam napisze w tej sprawie do Natana, ponieważ się znają. Zadeklarował też, że jeśli Marcoń chce walczyć, to obie strony na pewno się dogadają. Marcoń nie zawalczy jednak na Fame MMA 15, być może pojawi się on jednak na widowni, by wspierać swojego kolegę.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Natan Marcoń zna się z Franiem, który już w sierpniu wystąpi na gali Fame MMA, gdzie zawalczy z Paramaxilem. Franio to streamer znany głównie ze swojej działalności na platformie Twitch. Ostatnio zrobiło się o nim głośno za sprawą jego domniemanego związku z Lizą, a właściwie Elizabeth Anorue. Może Franio przekona Natana Marconia, by ten zawalczył na kolejnej gali Fame MMA. Dieta i trening już teraz są podstawą jego dnia, dlatego nie powinien mieć problemu z przygotowaniem się do walki.

Natan Marcoń – Instagram, TikTok

Instagram i TikTok to platformy, z których korzysta niemal każdy influencer. Umożliwiają one stały kontakt z obserwatorami i pozwalają tworzyć dopasowany do grupy docelowej kontent. W przypadku Natana Marconia kontent ten stanowi głównie dieta i trening – opowiada on, jak zmienia się jego waga i wzrost masy mięśniowej. TikTok to też miejsce, gdzie Marcoń dodaje zabawne i motywacyjne filmiki. Jego nazwa na TikToku to @natan.marcon – można tam znaleźć wiele nagrań z siłowni. 

Wolisz Instagram niż TikTok? Nie ma problemu, znajdziesz tam Natana pod taką samą nazwą, jak na TikToku, czyli @natan.marcon. Pierwszy post na tym koncie jest z lipca 2020 roku, od tego czasu Marcoń stale dzieli się ze swoimi fanami informacjami na temat tego, jakie zmiany w jego życiu wprowadziła dieta i trening. Instagram to dla niego miejsce, w którym pokazuje swój postęp i przemianę pod względem wyglądu.

Natan Marcoń – dieta, trening, cykl sterydowy?

Interesuje cię dieta i trening Natana Marconia? Chcesz wiedzieć, czy Marcoń stosuje cykl sterydowy? Wszystkiego dowiesz się poniżej.

Dieta i trening są dla Marconia bardzo ważne, są to dwa filary, na których opiera swój kontent, ale też swoje życie poza Internetem. Fanów interesuje jego waga i wzrost, chcą też wiedzieć, czy stosuje cykl sterydowy. TikTok to miejsce, gdzie każdy może obserwować progres Marconia, o diecie i treningu opowiada on też na filmach na YouTube, jeśli zależy ci, by osiągnąć podobny efekt lub po prostu, chcesz zobaczyć, jak Marcoń doszedł do takiego wyglądu, sprawdź właśnie te platformy, a otrzymasz bieżące informacje z pierwszej ręki. 

Marcoń nazywa samego siebie bogiem estetyki i zapewnia, że wszystko osiągnął naturalnie – cykl sterydowy nie wchodzi więc w grę.

Chcesz wiedzieć, czym jest owy cykl sterydowy? Tak nazywany jest okres przyjmowania przez osobę sterydów w celu osiągnięcia wzrostu masy mięśniowej, pozwala na osiągnięcie szybkiego efektu. 

Po przeczytaniu tego artykułu wiesz już kto to Natan Marcoń i poznałeś wiele ciekawych informacji na jego temat.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne