Strona głównaCelebryciFreak FightyMaciej Big Jack Jarema - wzrost, wiek, ile ma lat, dziewczyna, kto...

Maciej Big Jack Jarema – wzrost, wiek, ile ma lat, dziewczyna, kto to, imię, ile waży, kim jest, rodzice

Gale typu freak fight shows dbają o to, byśmy jako widzowie nie musieli się nudzić. Co my byśmy bez nich zrobili? Wydarzenia, konferencje i wszystkie te dramy tworzone wokół zawodników, którzy mają ze sobą walczyć. Ten nadmiar bodźców, które otrzymujemy z każdej strony, sprawia, że chce się żyć.

O widownię trzeba dbać i osoby, które organizują gale typu Fame MMA, bardzo dobrze o tym wiedzą. Na to, czy show będzie udane, składa się wiele czynników – widać też, że federacje prześcigają się w pomysłach i każdy chce być najlepszy. Czasem to wszystko robi się dość abstrakcyjne i można by rzec, że wygląda nawet karykaturalnie – mowa tu o walce w budce telefonicznej – ale to się przecież klika.

Widzowie lubią, kiedy coś się dzieje, a głównym aspektem, który przesądzi o tym, czy warto obejrzeć daną galę, jest dobór uczestników. Internauci uwielbiają moment, w którym podawane jest imię i nazwisko każdego zawodnika. Chcemy oglądać ludzi, których znamy i lubimy, ale też takich, o których nie mieliśmy wcześniej pojęcia (i pojawia się pytanie: kto to?!) lub czujemy do nich niechęć.

Maciej Big Jack Jarema – kto to? Kim jest zawodnik MMA?

Maciej Jarema działający pod pseudonimem Big Jack to zawodnik, który jest dobrze znany wszystkim miłośnikom walk freak fightowych. To właśnie 27 września na konferencji usłyszeliśmy jego imię i oficjalnie dowiedzieliśmy się, że zawalczy w pojedynku podczas przyszłej gali Prime Show MMA 3. Kto będzie jego rywalem? Mężczyzna, o którym mało kto słyszał – Janek Kempisty jest nową osobą w świecie show biznesu, a jeśli chcecie się dowiedzieć kto to, koniecznie przeczytajcie artykuł, który o nim napisaliśmy.

Big Jack, kto to tak naprawdę jest? Maciej Jarema to niskorosły influencer, który wzrost popularności zawdzięcza innemu znanemu youtuberowi – Lordowi Kruszwilowi. Na kanale Kruszwila można znaleźć różne filmy z udziałem Macieja Jarema, a naszą uwagę najbardziej przykuło to, jak przedmiotowo traktowany jest na nich niskorosły. Big Jack nagrywał też z Kamerzystą – na pewno wiecie, kim jest ten patoinfluencer.

Big Jack zaliczył kolejny wzrost popularności, kiedy 27 września ogłoszono, że zawalczy podczas Prime Show MMA 3 z Little Johnnym. Na Instagramie znajdziecie go pod nazwą @_bigjack69 – to właśnie tam influencer zrzesza 192 tysiące obserwatorów i dzieli się z nimi swoimi przeżyciami, sukcesami i porażkami. Jeśli więc chcecie się dowiedzieć, kim jest Maciej Jarema prywatnie, to zajrzyjcie na jego Insta.

Maciej Big Jack Jarema – wiek, wzrost, waga

Wiek, wzrost i to ile waży, to trzy rzeczy, o które zawsze pytacie w kontekście zawodników MMA. W przypadku Big Jacka jest to szczególnie interesujące, ponieważ jest on osobą niskorosłą. Łatwo typować, jaka jest waga i wzrost osoby, która wygląda podobnie do nas. W przypadku Big Jacka pojawia się w sieci wiele pytań o to, kim jest, ile waży i ile ma lat – ludzie są po prostu ciekawi i nie ma w tym nic złego.

Na szczęście Big Jack walczył już wcześniej, dlatego to, ile waży i jego wzrost, nie są tajemnicą – wiemy też, ile chłopak ma lat, ale do tego przejdziemy za chwilę. Ile waży Big Jack? Przy ważeniu do walki na High League dowiedzieliśmy się, że Jarema ma 48 kg. Oczywiście to, ile waży, mogło się nieco zmienić od tego czasu, dlatego czekamy na oficjalne informacje od Prime MMA. A co ze wzrostem – ile mierzy Big Jack? Niestety jego wzrost nie jest taki, jakby to sugerowała przywołana ksywka, ale na pewno jest wielki duchem – tego nie można mu odmówić. Maciej Jarema ma 132 cm wzrostu. 

Na koniec, by rozwiać wszelkie wątpliwości, powiemy, ile ma lat Jarema – chłopak w tym roku kończy 20 lat. Już wiemy, że wiek to coś, co różni go od rywala z oktagonu. Pamiętacie, ile ma lat Janek Jarema? 36. Oczywiście wiek to tylko liczba, ale jesteśmy ciekawi czy ten fakt może przesądzić na korzyść któregoś z panów.

Sprawdź: Kasjusz Don Kasjo Życiński – majątek, samochód, dziewczyna, więzienie, rekord, wiek, wzrost, waga, Wikipedia

Maciej Big Jack Jarema – dziewczyna, gdzie mieszka, rodzice

Jak wiadomo, wiek i wzrost to nie wszystko – internautów interesuje też życie prywatne Big Jacka. Gdzie mieszka, kim jest i jak ma na imię jego dziewczyna oraz czym zajmują się jego rodzice – to tylko część rzeczy, które was interesują.

Big Jack nie chwali się tym, jak wygląda jego życie prywatne i pewnie nawet te osoby, które od dłuższego czasu wiedzą kto to i śledzą jego działalność w sieci, nie mają pojęcia, jak wygląda jego dziewczyna (jeśli w ogóle ją ma). 

Swego czasu pojawiły się jednak plotki, jakoby partnerką Jarema była dziewczyna, która ma na imię Wiktoria. Zastanawiacie się kto to? Chodzi o niskorosłą dziewczynę, która również pojawiała się na filmikach Lorda Kruszwila. Niestety, Big Jack nigdy nie potwierdził, że Wiktoria to jego dziewczyna, więc są to jedynie plotki. Jeśli ciekawi was jak wygląda dziewczyna, o której mówimy, to możecie zajrzeć na jej Insta @_bixexi_.

Nie wiemy, czy rodzice odgrywają ważną rolę w życiu Jarema, ponieważ nie dzieli się on z widownią informacjami o nich. Mamy jednak informację na temat tego, gdzie mieszka Big Jack – chłopak mieszka i trenuje w Szczecinie. Można więc podejrzewać, że rodzice chłopaka również są ze Szczecina.

Maciej Big Jack Jarema – rekord, jaki ma bilans walk?

Obecnie w kontekście Big Jacka najważniejsze są jego walki – fanów interesuje rekord pojedynków. Rekord to kolejny czynnik, który pomaga przewidzieć, kto ma większe szanse na wygraną podczas Prime Show MMA. 

Jesteście ciekawi, jak wygląda rekord Maćka Jarema i ile ma za sobą walk? Już wam mówimy! Big Jack walczył już 2 razy – w oktagonie mogliśmy go zobaczyć podczas High League 1 i High League 2. Na pierwszej gali mężczyzna zmierzył się z Jakubem Carlito Olewińskim i wygrał z nim poprzez techniczny nokaut w 2 rundzie. 

Maciej Big Jack Jarema ma też za sobą walkę z najpopularniejszym niskorosłym facetem w Polsce, czyli z Mini Majkiem – ten pojedynek nie zakończył się jednak dla niego sukcesem. Big Jack przegrał jednogłośną decyzją sędziów. 

Jak widać, Big Jack ma za sobą wzloty i upadki, a jego rekord walk wynosi 1-1-0. Myślimy, że to dobry początek, patrząc na to, ile ma lat Jarema. Wszystkie informacje sprawiają, że jesteśmy jeszcze bardziej ciekawi, jak poradzi sobie w sobotę na Prime Show MMA 3. Myślicie, że ma szansę wygrać z Jankiem? Koniecznie dajcie znać w komentarzu.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne