Strona głównaCelebryciFreak FightyPuszbarber - zdradzamy wagę, wzrost oraz skąd jest i kiedy zawalczy w...

Puszbarber – zdradzamy wagę, wzrost oraz skąd jest i kiedy zawalczy w MMA

Gala Prime Show MMA budzi coraz większe zainteresowanie. Wiele osób pyta o zawodników, w tym o enigmatyczną postać Puszabarbera, jego wagę, wzrost, skąd jest i to kiedy zawalczy. Czas sprawdzić informacje na temat Puszabarbera na wykopie, instagramie oraz innych portalach. Dowiedz się kim jest Puszabarbera, kim jest jego przeciwnik i wiele więcej.

Puszabarber – kim jest zawodnik Prime Show MMA?

Fani MMA słysząc pytają o Puszabarbera. Kto to jest i czym się zajmuje? Puszabarber, czyli Adrian Salwa zyskał sławę przez skandal z w 2021 roku. W jednym z filmów opublikowanych na YouTubie wraz z kamerzystą i Wiolą Kotelecką namawiał niepełnosprawną osobę do wykonywania upokarzających zadań. Cała trójka za ten czyn otrzymała zarzut od prokuratury o znęcanie się nad niepełnosprawnymi.

Adrian Pusz Salwa zawodowo tworzy fryzury w swoim zakładzie fryzjerskim w Warszawie. Niejednokrotnie zajmował się stylizacją gwiazd, które stawały w oktagonie. Na pytanie dotyczące Puszabarbera – kto to, możemy śmiało odpowiedzieć, że jest on barberem oraz infuencerem, który zmaga się ze złą sławą z dawnych lat. 

Sobota vs Puszabarber – kto ma większe szanse?

Adrian Salwa zadebiutuje na gali Prime Show MMA 19 lutego 2022 roku. Nikt poza zawodnikiem nie wie co zaprezentuje Puszabarber. Kim jest jego przeciwnik? Barber zmierzy się z wiele lżejszym Sobotą – raperem znanym z hitów takich jak „z buta wjeżdżam”, „Ona była ideałem, czy „Przepraszam”. Przypomnijmy, że Sobota walczył na Fame MMA z Filipkiem, z którym przegrał na punkty. Mimo większego doświadczenia wiele przemawia za Puszabarberem, waga i wiek z pewnością odegrają tu ważną rolę.

Ważenie obnażyło dysproporcję. Adrian Salwa waży bowiem 135 kg, podczas gdy Sobota jedynie 73 kg. Jeśli chodzi o wzrost Puszabarber mierzy 178 cm wzrostu, a Sobota 174 cm. W przypadku walki Soboty i Puszabarbera wiek stanowi równie dużą rozbieżność. Sobota ma już 45 lat, przy czym Puszabarber zaledwie 21 lat. Raper jest więc ponad dwa razy starszy. 

puszbarber adrian salwa walka prime mma

Czy Puszabarber ma dziewczynę?

Wiele osób pyta, czy Puszabarber ma dziewczynę? Czy znamy już wybrankę Puszabarbera? Kto to taki i czy pojawi się na nadchodzącej gali? Puszbarber na Instagramie nie publikuje wiele materiałów związanych ze swoim życiem prywatnym. Nie mamy żadnych informacji dotyczących jego towarzyszki życia. Prawdopodobnie jednak Puszbarber dziewczyny nie ma. Jeśli tak jest, jego rosnąca popularność z całą pewnością pomoże mu ją znaleźć. 

Puszabarber na wykopie

Internauci piszą o Puszabarberze na wykopie. Ciągle jest mu wypominany haniebny czyn z osobą niepełnosprawną, przez który wplątał się w problemy z prokuraturą. Na portalu są także komentowane filmy Puszabarbera na Instagramie, na których porusza się nieprzepisowo autem. Poruszono również temat odcinka programu „Uwaga”, który został poświęcony barberowi. Wielu użytkowników zarzuca mu lekkomyślność, przez którą Puszabarber na Wykopie jest oceniany negatywnie. 

Profil Puszabarbera na Instagramie zdradza zaangażowanie zawodnika w konfrontacje. Podobnie poważnie do sprawy podchodzi Sobota. O tym kto pokaże lepszą formę w oktagonie przekonamy się już w sobotę. Pozostaje czekać na wynik i dopingować swojego faworyta przed telewizorem lub na żywo, w Atlas Arenie w Łodzi.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne