Strona głównaCelebryciMaja Staśko - wiek, wzrost, waga, kto to, partner

Maja Staśko – wiek, wzrost, waga, kto to, partner

Maja Staśko – mało kto musi zadawać sobie w jej przypadku pytanie: kto to? Kobieta jest jedną z bardziej znanych w Polsce aktywistek. Popularność przyniosły jej dziesiątki dram, które często wywołane były przez nią celowo. Najnowsza z nich dotyczy jej udziału w High League. Postanowiliśmy się przez to przyjrzeć jej osobie – kto to jest, ale prywatnie? Wszyscy wiemy, co Maja głosi, ale mało kto wie, jakie jest jej wykształcenie, czy aktywistka ma partnera/partnerkę i ile ma lat działaczka. Dla osób, które totalnie nie kojarzą jej osoby, wspomnimy również o najgłośniejszych dramach z jej udziałem, czyli o wyrzuceniu zestawu Maty i zegarku Lewandowskiego. 

Maja Staśko – kim jest?

Jeśli nie wiesz, kto to jest Maja Staśko, to najogólniej rzecz ujmując: jest to aktywistka i feministka o lewicowych poglądach. Wspiera ona na przykład LGBTQ+ i ruch Body Positive. Bardzo dużo mówi o kulturze gwałtu oraz o ofiarach przemocy domowej. Kobieta znana jest z udziału w Strajkach Kobiet czy z nagłośnienia akcji #MeToo, która dotyczy molestowania seksualnego. 

Pewnie myślisz, dlaczego w takim razie jest o niej tyle negatywnych słów w Internecie, skoro Maja Staśko wspiera innych ludzi i nagłaśnia ważne problemy? Otóż chodzi o jej sposób przekazu – nie odpowiada on wielu osobom. Zarzucają one Mai, że przez to, w jaki sposób nagłaśnia pewne sprawy, odciąga uwagę od problemów, o których mówi. Internauci wytykają aktywistce bycie hipokrytką, która chce zwrócić na siebie uwagę i wszystko robi dla zasięgów. Jednak Maja Staśko pomogła naprawdę wielu osobom i nie można o tym w jej przypadku zapominać. To, że  jej sposób wypowiadania się i jej poglądy nie odpowiadają wielu ludziom, nie odbiera jej tego, że robi ona wiele dobrych rzeczy. 

Maja Staśko – wiek, wzrost, waga

Bardzo dużo ludzi w ostatnim czasie wyszukuje w sieci informacji takich jak wzrost, wiek i waga Mai Staśko. Jest to spowodowane tym, że aktywistka zawalczy na czwartej gali High League, na której wzrost, wiek i waga mają znaczenie. Głównie szukane one są na Wikipedii, czyli głównym źródle informacji w Polsce. Jednak na Wikipedii nie ma żadnych informacji o Mai Staśko – nikt nie stworzył tam o niej zakładki. Możliwe, że w przyszłości jakiś użytkownik Wikipedii postanowi to zrobić. Informacji o Mai szukaliśmy na jej portalach społecznościowych, a że jest ona na nich bardzo aktywna, to znamy jej wiek i wzrost. 

Czy znamy dokładną datę urodzenia Mai Staśko? Ile ma lat nowa zawodniczka? Otóż data urodzenia Mai Staśko to: 13 września 1990 roku. Oznacza to, że kobieta skończy w tym roku 32 lata. Jeśli chodzi o partnera lub partnerkę aktywistki, to była ona w związku z chłopakiem przez 6 lat, ale się z nim rozstała. Nie wiemy, czy obecnie ma ona nowego partnera lub partnerkę życiową. 

Czy znane są już takie dane jak waga i wzrost Mai Staśko? Wagi zawodniczki jeszcze nie znamy, ale wiemy, ile wzrostu ma przeciwniczka Mrs. Honey – 174 cm. 

Maja Staśko – wykształcenie, zrobiła doktorat?

Maja Staśko ma wykształcenie wyższe – jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktywistka studiowała na kierunku filologia polska. Maja Staśko doktoratu jeszcze nie ma, jednak jest w trakcie jego robienia. Doktorantka zajmuje się polską poezją po 1989 roku. 

Maja Staśko wyrzuca zestaw Maty, o co tam chodziło?

Maja Staśko wyrzuca zestaw Maty –  o co chodzi? Aktywistka nagrała filmik, na którym postanowiła przetestować zestaw Maty z McDonald’s. Dla wielu osób było to dość absurdalne, ponieważ jest ona weganką, a zestaw rapera składał się m.in. z potrójnego cheeseburgera i matchy z mlekiem krowim. Po co więc Maja Staśko kupiła ten zestaw, skoro i tak nie mogła go spróbować? Według wielu osób aktywistka zrobiła to dla rozgłosu, zasięgów i wywołania kolejnej dramy. 

Jednak nie sam fakt kupienia tego jedzenia był dla ludzi najgorszy. Maja Staśko na filmie rzuca cheesburgerem, po czym mówi, że ktoś go zje. Jako że jest to osoba, która walczy o prawa ludzi, o to, żeby wszyscy byli traktowani równo i dobrze, to jest to dość groteskowa sytuacja. Kto chciałby jeść coś z podłogi? Daj znać w komentarzu, co Ty myślisz o wyrzuceniu zestawu Maty przez Maję Staśko.

Maja Staśko i zegarek

Maja Staśko wytknęła Robertowi Lewandowskiemu, że ma on zegarek o wartości mieszkania. We wpisie wspomniała, że jest pandemia, że ludzie nie mają pieniędzy na czynsz i że kobiety muszą mieszkać ze swoimi oprawcami przez to, że latami czekają na mieszkanie socjalne. W kolejnych wpisach porównywała zawód piłkarza i ratownika medycznego i dziwiła się, że ten pierwszy jest wyceniany tak wysoko. Oczywiście ujęła w nim Robertowi Lewandowskiemu, bo przedstawiła jego profesję jako kopanie piłki dla rozrywki. Afera z zegarkiem ożyła na nowo, ponieważ Maja Staśko zatrudniona została przez Malika Montanę, który jest właścicielem federacji High League. Malik jest znany z kupowania drogich rzeczy i ma on kilkukrotnie droższy zegarek od Lewandowskiego. Jednak w tym przypadku Maja Staśko nie ma z tym problemu i nie porusza ona tej kwestii na konferencjach i w sieci. Ludzie zarzucają jej przez to, że jest hipokrytką. 

Już wiesz, jaka jest data urodzenia i ile ma lat Maja Staśko. Wiesz też, o co chodzi z dramą wyrzucenia zestawu Maty i z zegarkiem Lewandowskiego. Daj znać w komentarzu, co myślisz o tych sytuacjach – czekamy!

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne