Strona głównaOff-topicTinder Gold / Premium za darmo - jak zdobyć?

Tinder Gold / Premium za darmo – jak zdobyć?

Gdy człowiek o czymś marzy, potrafi zrobić naprawdę dużo, aby swoje pragnienie spełnić. Nie inaczej jest również ze sprawami dotyczącymi kwestii sercowych i uczuciowych. 

Chociaż w naszych czasach wyraźny jest trend na życie w pojedynkę to mimo tej mody, wiele osób, nie wyobraża sobie przeżyć go bez drugiej połówki u boku.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że czasem szczęściu trzeba pomóc i

 wiedzą to też ci, którzy marzą o miłości. Stąd pewnie niepokój co poniektórych na wieść o tym, że niektóre wersje Tindera są płatne. Jest to aplikacja, która w kwestiach matrymonialnych, potrafi zdziałać prawdziwe cuda, dlatego też, tak wiele osób przestraszyło się kwestii poniesienia opłat za jej użytkowanie. Postanowiłam przyjrzeć się tej sprawie, aby mogli spać spokojnie. Czy można jakimś sposobem zdobyć Tinder Gold za darmo? Czy istnieje możliwość, posiadania wersji Tinder Plus za darmo? Jeśli jesteście ciekawi lub szukacie odpowiedzi na te kwestie, zapraszam do artykułu.

Sprawdź: Czy Tinder jest darmowy, czy płatny?

Tinder Gold za darmo – jak zdobyć? 

Czym w ogóle jest Tinder Gold? Jest to wersja, której założeniem jest oszczędność czasu użytkowników, którzy ją posiadają. Dokładne informacje, na temat jej funkcjonalności, znalazłam na portalu Wykop. Dowiedziałam się tam między innymi, że osoby, które ją mają, mogą:

  • w każdym momencie sprawdzić, kto polubił ich zdjęcie (w jednym miejscu), 
  • połączyć się z osobą, z dowolnego zakątka świata, 
  • wystawiać nielimitowaną liczbę polubień,
  • co miesiąc otrzymać darmowe Superlajki (dają większe szanse, na dopasowanie),
  • wyboostować swoje zdjęcie raz na miesiąc, aby zwiększyć widoczność swojego profilu wśród innych,
  • dokonać korekty oceny użytkownika,

W serwisie Wykop, przeczytałam, że wersja Tinder Gold za darmo, jest kwestią dość problematyczną. Co to oznacza w praktyce? Jeśli chce się ją mieć, trzeba po prostu za nią zapłacić. Czasami zdarza się jednak, że niektóre zaprzyjaźnione firmy i marki, organizują różne konkursy i rozdania, w których do zdobycia, są między innymi vouchery na Tinder Gold. Za darmo? Jest to jedyna metoda, aby zdobyć tę wersję, bez ponoszenia opłat.

Sprawdź: Jaki opis na Tindera?

Tinder Plus za darmo

Wśród wielu użytkowników tej aplikacji, można zaobserwować również spore zainteresowanie wersją Tinder Plus. Za darmo, czy da się jakoś zdobyć? Zanim opowiem Wam, o czym przeczytałam na ten temat w serwisie Wykop, skupię się na tym, co owa wersja oferuje:

  • podobnie, jak w wersji Gold, można wystawiać polubienia bez ograniczeń,
  • można „naprawić” zbyt pochopną ocenę jakiegoś zdjęcia,
  • możliwość połączenia się z użytkownikami z całego świata
  • użycie reklamy swojego profilu

Czy istnieje sposobność, aby zainstalować tę wersję za darmo, bez żadnych opłat?

Udało mi się dowiedzieć, że nie jest to raczej możliwe. Użytkownicy, którzy marzą o tej opcji, ale nie chcą uszczuplać swojego budżetu, muszą, podobnie zresztą jak w przypadku wersji Tinder Gold, bacznie przyglądać się licznym promocjom oraz konkursom. Jest to bowiem jedyna opcja, na to, jak bez ponoszenia żadnych kosztów zdobyć ten wariant. Jeśli natomiast, nie przepada się za konkursami, można poprosić kogoś z najbliższego otoczenia, aby w ramach prezentu (na przykład na urodziny) podarował kartę podarunkową do tej aplikacji. 

Sprawdź: Tinder czy Badoo?

Powodzenie aplikacji Tinder oraz badanie potrzeb jego użytkowników sprawiło, że jego twórcy stale dbają o jej rozwój oraz dodawanie nowych funkcjonalności. Część z nich jest niestety, płatna. Nie chcąc ponosić żadnych kosztów, można więc spróbować swoich sił w jakichś konkursach lub poprosić najbliższych o prezent. Uważam, że vouchery podarunkowe to świetne rozwiązanie. Unika się wtedy ryzyka kupienia kolejnej, bezsensownej rzeczy, którą obdarowana osoba schowa i nigdy nie użyje. Ma się natomiast realny wpływ na spełnianie jej pragnień i marzeń. Jestem zwolennikiem takich rozwiązań. A Wy?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne