Strona głównaCelebryciKatarzyna Żak - wiek, młoda, dzieci, córki, wzrost, mąż, rozstali się?

Katarzyna Żak – wiek, młoda, dzieci, córki, wzrost, mąż, rozstali się?

Być może jesteś teraz w pracy i w przerwie na kawę przeglądasz sobie najnowsze wiadomości. Wyobraź sobie, że zamiast tego, chodzisz po plaży, a Twoje stopy zatapiają się w ciepłym piasku. A może bujasz się w hamaku, zajadając się soczystym i słodkim arbuzem. Zamknij oczy i poczuj na twarzy promienie słońca i lekką bryzę znad morza. Wsłuchaj się w kojący szum morza. Poczuj zapach słonej wody i słodycz owoców, przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Brzmi wspaniale, prawda? Zatop się w tym wyobrażeniu, choć na chwilę i odetchnij głęboko. To jest Twój czas na relaks. 

Skoro już mowa o relaksie, to nie można pominąć dziennej dawki informacji ze świata gwiazd. Dzisiaj przed nami Katarzyna Żak, która sama jest właśnie na wakacjach w słonecznej Hiszpanii, a jej zdjęcia możemy zobaczyć na Instagramie aktorki. Kobieta jest dla mnie uosobieniem naturalności i spokoju, więc idealnie będzie pasować do klimatu, jaki sobie stworzyłyśmy. W jej towarzystwie z pewnością dasz radę pozbyć się stresu i nerwów i przypomnisz sobie, że przecież nadal są wakacje, a za oknem trwa piękne lato. Szerzej znany mąż Katarzyny również się pojawi, a przez moment potowarzyszą nam nawet dzieci pary – ich dwie córki.

Katarzyna Żak w stroju kąpielowym, wciąż jest młoda!

Poczuj wzrost poziomu endorfin i przypomnij sobie to wspaniałe uczucie zanurzenia się w przyjemnie chłodnej wodzie w upalne dni. Jednak zanim to nastąpi, koniecznie trzeba mieć strój kąpielowy. Jest ich naprawdę sporo na rynku, więc ciężko się w tym połapać. Być może młoda generacja nie będzie już kojarzyła Katarzyny Żak z jej najsławniejszych ról w “Miodowych latach” lub “Ranczu”, ale przyznać trzeba, że aktorka nadal świetnie się prezentuje. W tym roku przy wyborze stroju kąpielowego wybrała jednoczęściowy kostium, w którym dominują ciekawe kształty geometryczne i proste połączenie dwóch kolorów. 

Póki jeszcze nie wiemy, ile ma lat, zastanówmy się, ile dałybyśmy jej lat? Patrząc na smukłą, szczupłą sylwetkę i dobrze dopasowany strój, można śmiało stwierdzić, że nadal jest młoda. Choć na jej twarzy widać już znaki czasu, to jednak Katarzyna Żak zupełnie nie wygląda na swój wiek. W takim razie czas w końcu odpowiedzieć sobie na pytanie ile ma lat?

Katarzyna Żak – wiek, ile ma lat? Wzrost, Instagram, Mąż

Katarzyna Żak to polska aktorka, która pochodzi z Torunia. Urodziła się 19 października 1963 roku. łatwo można z tego wyliczyć, ile ma lat. Z tych skomplikowanych obliczeń wychodzi, że kobieta jest obecnie w wieku 59 lat. Wraz z mężem często pokazują się na Instagramie, spędzając wspólnie czas. Zupełnie nie wygląda jak matka dwójki dzieci, ale to prawda.  Katarzyna Żak jest wyższa niż przeciętna Polka. Ma 170 cm wzrostu. Przyczyniają się do tego długie nogi, które tak chętnie eksponuje na zdjęciach z wakacji. 

Na Instagramie, pod swoim zdjęciem z wyjazdu do Hiszpanii, Katarzyna Żak dostała mnóstwo pozytywnych komentarzy nie tylko od fanów, ale także innych gwiazd. Wypowiedziały się takie osoby jak Katarzyna Zielińska czy Elżbieta Romanowska i zgodnie stwierdziły, że zdjęcia pani Żak są gorące (nie tylko w kontekście pogody). Pojawiło się również wiele komentarzy dotyczących sylwetki Katarzyny Żak. Jeden z internautów pokusił się nawet o stwierdzenie, że wygląda jak nastolatka. Jest to oczywiście kwestia gustu, ale trzeba przyznać, że jak na swój wiek, aktorka wygląda naprawdę dobrze.

Katarzyna Żak – mąż i dzieci

Małżeństwo jest ze sobą od prawie 40 lat, co jak na świat show-biznesu budzi spore zainteresowanie. Para ma dwie, już dorosłe córki – Zuzannę i Aleksandrę Żak. Jak sami mówią, jest dla nich błogosławieństwem to, że ich dzieci nie poszły w ślady rodziców. 

W przypadku starszej córki, która z początku chciała występować na scenie, ojciec szybko wybił jej z głowy taki pomysł. Jak twierdzi Cezary, bardzo nie chciał, by poszła ona tą samą drogą co on i jego żona. Mimo to Aleksandra pozostała ona w branży filmowej, choć po drugiej stronie kamery. Zajmuje się produkcją programów dla dzieci. 

Druga córka, ku uciesze rodziców, nigdy nie okazywała zainteresowania aktorstwem. Chciała pomagać ludziom i ratować ich życie, dlatego została lekarzem. Zuzanna weszła w swój zawód w bardzo kiepskim momencie, kiedy do Polski zawitała pandemia. Dziewczyna przeżyła przykre chwile, gdy zajmowała się umierającymi i musiała patrzeć, jak odchodzą.

Cezary i Katarzyna Żak są bardzo dumni z dróg zawodowych, jakie wybrały ich córki. Małżeństwo przyznaje, że kariera dziewczyn, gdyby postanowiły pójść w ślady rodziców, byłaby z góry cięższa i trudniejsza. Młode kobiety na każdym kroku porównywane by były do swojego, sławnego od lat, ojca i bardzo trudno byłoby im wyjść z jego cienia. Teraz kiedy są na innych, własnych ścieżkach, mogą bez przeszkód zajmować się swoją karierą.

Cezary Żak i Katarzyna Żak rozstali się?

Katarzyna Żak i jej mąż relaksują się właśnie w Hiszpanii, gdzie zażywają drogocennej witaminy D i odzyskują spokój ducha w związku ze zbliżającą się rocznicą ich ślubu. Ich zachwycający staż może być przykładem dla wielu. Jak sami mówią, żaden związek nie jest idealny, ale trzeba znaleźć sposób, żeby pokonywać ten labirynt problemów i trudnych decyzji razem i wyjść z niego obronną ręką. Są oni naprawdę miłym dla oka przykładem tego, jak po wielu lata, nadal mogą być ze sobą szczęśliwi. 

To właśnie fakt, że są razem, sprawia, że tabloidy za wszelką cenę próbują wywołać dookoła nich skandal i sensację. Przecież to niemożliwe, żeby tyle ze sobą wytrzymali. A jednak. To, że Cezary i Katarzyna Żar rozstali się, jest już corocznym wydarzeniem. Wraz ze zbliżaniem się daty ich rocznicy ślubu, para obserwuje wzrost zainteresowania ich rzekomym rozpadem. 

Jak komentuje Cezary, ktoś kiedyś musiał wysnuć taką teorię na podstawie zdjęcia, gdzie para stoi do siebie odwrócona plecami. Od tamtej pory, raz do roku, w okolicy rocznicy ślubu Żaków, portale plotkarskie próbują wywlec kolejne nowe skandale na temat ich domniemanego rozpadu małżeństwa. Nic bardziej mylnego. Para ma się dobrze i traktuje te plotki z rozbawieniem. Czasem, zanim jeszcze wymysły tabloidów wystartują, małżeństwo pokazuje, że nadal są razem i nic nie zapowiada zmiany tego stanu rzeczy. Kiedy indziej czekają na pierwszy artykuł i wspólnie śmieją się z niego. Ale nie zawsze tak było. 

Gdy po raz pierwszy pojawiła się taka informacja, trafiła ona w rodzinę Żaków i wywołała niemałe zamieszanie i strach. Plotki o tym, że rozstali się, trafiały do ich dzieci i matki Cezarego. Podobno było to szokujące i bardzo stresujące doświadczenie. Zasiewało ziarenko niepewności i strachu, mimo że najbliżsi dobrze wiedzieli, że w związku Żaków nic złego się nie działo.

Teraz widać jednak, że Cezary i Katarzyna nic nie robią sobie z tych plotek, przyzwyczajeni do ich powstawania. Skąpani w hiszpańskim słońcu, niczym para młoda, relaksują się przed powrotem do pracy. Ty też nie zapomnij o słodkich wakacyjnych chwilach i morskiej bryzie, która pobudzi Twoje zmysły. Tak zrelaksowana i wypoczęta, możesz wrócić do swoich obowiązków, a może po pracy wybierzesz się na jakieś smaczne lody arbuzowe, które dadzą Ci energii na kolejne dni.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne