Strona głównaOff-topicCzy to prawda że Andrzej Grabowski nie żyje?

Czy to prawda że Andrzej Grabowski nie żyje?

Znanego polskiego aktora Andrzeja Grabowskiego zna chyba całą Polska – trudno znaleźć jakiegokolwiek Polaka, który nie słyszałby chociaż o kultowych postaciach, jakie grał w swojej dotychczasowej karierze. Poza rolą Ferdynanda Kiepskiego mogliśmy zobaczyć go w kilkunastu polskich komediach, w tym w Zróbmy sobie wnuka czy Karierze Nikosia Dyzmy. Chociaż ów aktor – nie tylko filmowy, ale równie teatralny – nie spoczywa ani na chwilę, nagrywając kolejne produkcje, ale często również wystąpienia kabaretowe, w sieci pojawiają się pogłoski o tym, że Andrzej Grabowski nie żyje. Czy to prawda?

Informacja o tym, że Andrzej Grabowski nie żyje, w 2022 dotknęłaby z pewnością nie tyko wiernych fanów tego znakomitego komediowego aktora. Jego łobuzerski uśmiech i błysk w oku są dzisiaj znacznie lepiej rozpoznawalne od twarzy postaci historycznych. Warto w tym miejscu uspokoić fanów – mężczyzna ma się naprawdę dobrze i nie skarży się na żadne większe dolegliwości.

Skąd informacje o tym, że Andrzej Grabowski nie żyje? W 2022 nie brakuje sensacji

Zapewne w przekazywanych do mediów informacji wkradł się błąd, jeśli chodzi o postać Andrzeja Grabowskiego – wypadek ani choroba, ani tym bardziej śmierć nie dotyczy jego. W tym samym roku pożegnał się z nami znany matematyk z Włocławka oraz dość młody sportowiec. Zbieżność nazwisk sprawiły, że media zawrzały, rzucając hasłami artykułów w stylu: nie żyje Andrzej Grabowski, choroba odebrała go fanom, czy też: zmarł Andrzej Grabowski – wypadek, w którym brał udział, był katastrofalny w skutkach. Ostatecznie jednak okazuje się, że wspomniana katastrofa dotyczyła na przykład pojazdu, a sam aktor jest cały i zdrowy. Taki rodzaj dezinformacji szerzy się dzisiaj bardzo powszechnie, generując jedynie ruch na mało ważnych stronach internetowych.

Warto zawsze sprawdzać znajdowane w sieci informacji i przekazywać je dalej dopiero po dokonaniu dokładnej weryfikacji we własnym zakresie. Dzięki temu takie pogłoski, że Andrzej Grabowski nie żyje i czy to prawda, nie będą miały w ogóle możliwości zaistnieć. Po mediach i popularnych stronach plotkarskich najlepiej widać, że ten trend mający na celu szerzenie paniki i dezinformacji, jest bardzo silny. Można się o tym najmocniej przekonać właśnie w chwili, gdy mowa o słynnych aktorach i innych celebrytach, znanych, cenionych i lubianych. Jeśli chodzi o odchodzenie największych gwiazd, ostatnie lata nie są zbyt łaskawe dla ich miłośników.

Andrzej Grabowski – choroba? Wypadek? Co jest prawdziwe?

Co prawda informacja o tym, że Andrzej Grabowski nie żyje w 2022 roku nie jest prawdą. Prawdą jest natomiast wiadomość o Andrzeja Grabowskiego chorobie – wczesną wiosną aktor przyznał, że boryka się z dość rzadką chorobą, której skutków się boi – tak samo jak samej śmierci, której widmo i obecność mężczyzna zaczyna odczuwać na własnej skórze. Aktor przyznał się podczas 70. urodzin do chorowania na depresję. Mimo wielu zawodowych propozycji życie aktora pod tym względem nie jest usłane różami, a sam, ze względu na stan zdrowia i na wie, zaczyna obawiać się tego, co nieuniknione. Jest to dla niego tak frustrujące, że przekształciło się w wymagające leczenia terapeutycznego schorzenie.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

Popularne