Strona głównaCelebryciFreak FightyPaweł Jóźwiak - wiek, żona, kim jest, zarobki, waga, wzrost, dziewczyna, partnerka,...

Paweł Jóźwiak – wiek, żona, kim jest, zarobki, waga, wzrost, dziewczyna, partnerka, wikipedia

Paweł Jóźwiak to osoba stosunkowo mało znana dla większości Polaków. Kim jest? Jego postać kojarzą zapewne głównie miłośnicy sportów walki w naszym kraju, gdyż bohater dzisiejszego tekstu jest jednym z zarządców organizacji Fight Exclusive Night – FEN (Ekskluzywne nocne walki), która swoją działalność rozpoczęła w 2013 roku we Wrocławiu, gdzie po dziś dzień ma swoją główną siedzibę.

W tekście przybliżymy lepiej prywatne oblicze Pawła Jóźwiaka, kim jest, a ponadto takie rzeczy jak jego wiek, zarobki, wagę czy wzrost. Sprawdzimy czy ma żonę lub dziewczynę (partnerkę) oraz dzieci. Zweryfikujemy też czy Jóźwiak posiada artykuł na swój temat na Wikipedii oraz czy prawdziwe są pogłoski, jakoby miał on pobić żonę.

Zobacz: Karol Karolek Dąbrowski – wiek, wzrost, waga, kto to, dziewczyna, walka, rzyga

Paweł Jóźwiak – kto to? Co nam powie Wikipedia?

Na temat Pawła Jóźwiaka Wikipedia nie powie nam nic. Jedyna wzmianka, jaką można znaleźć na Wikipedii na temat bohatera dzisiejszego tekstu, znajduje się w artykule poświęconym założonej przez niego organizacji MMA, a więc FEN. Informacja dotyczy tylko tego, że Jóźwiak jest założycielem owej federacji. 

Być może Jóźwiak doczeka się niebawem tekstu na swój temat na Wikipedii, gdyż w lutym 2023 roku ma on zadebiutować na macie podczas gali Fame MMA 17. Dobre wyniki z pewnością przyniosą mu większą rozpoznawalność, co może rzutować na skłonność  internautów do poświęcenia mu osobnego hasła na Wikipedii.

Nie tak dawno Jóźwiak okazał się być kolejnym pogromcą Marcina Najmana. 21 października 2022 roku na gali Wotore 6 szef FEN potrzebował zaledwie 15 sekund, by ubić ,,El Testosterona’’. Jóźwiak najpierw trafił częstochowianina prawym prostym (który nie wydawał się zbyt mocny), a następnie kilkoma ciosami młotkowymi ,,skończył’’ rywala w parterze. Walka odbywała się w formule na gołe pięści.

Zarobki Jóźwiaka, jak i całego FEN nie są znane. Wiadomo, że od 2020 roku federacja wykorzystuje system oglądania pay-per-viev, co miało na celu wzrost wpływów za oglądanie walk. Nie wiemy jednak, jak bardzo fakt ten przełożył się na zarobki Jóźwiaka. Znana jest jednak jego wypowiedź, w której odpowiedział na słowa Macieja Kawulskiego. Współwłaściciel KSW (Konfrontacji Sztuk Walki) sugerował, by FEN zaczął sprowadzać topowych zawodników, którzy liczą na hojne wynagrodzenie (co miało spowodować wzrost zainteresowania galami Fight Exclusive Night). Jóźwiak nie przykładał jednak wagi do tych słów. Replikował jedynie, że żadnemu ze swoich zawodników nie płaci 2500 zł, co miało znaczyć, że jego zarobki są wysokie (dodajmy tu może, że według niepotwierdzonych informacji były mistrz FEN w wadze lekkiej otrzymywał za walkę ponad 100 tysięcy złotych, więc szef federacji również musi się cenić).

Źródło: Instagram pawel.jozwiak_official

Zobacz: Fame MMA 17 – kiedy? Kiedy konferencja?

Paweł Jóźwiak – wiek, wzrost, waga 

Paweł Jóźwiak urodził się 12 marca 1974 roku. Jego wiek wynosi zatem niespełna 48 lat. Szef FEN ma 191 cm wzrostu i wagę 107 kg. Z racji tego, że bohater tekstu walczy w oktagonie, jego wymiary wyglądają naprawdę przyzwoicie. 

Paweł Jóźwiak – dziewczyna, żona, partnerka

Kim jest żona Jóźwiaka? Tego nie wiemy, ponieważ w internecie nie da się znaleźć informacji na temat tego, jakoby bohater tekstu zawarł w przeszłości sakrament małżeństwa. A kim jest jego dziewczyna (partnerka)? Jest nią Anna Kokocińska. Na temat kobiety wiemy, że jej konto na Instagramie obserwuje 157 tysięcy ludzi. Dziewczyna ma 21 lat. Partnerka Jóźwiaka najprawdopodobniej zaznajomiła się z nim poprzez swoją działalność jako ring girls. Wiadomo, że kobieta ma na swoim koncie tytuł Miss Zduńskiej Woli 2016. Jest także finalistka konkursu Miss Mazowsza 2021. Kobieta na swoje media społecznościowe często wrzuca swoje zdjęcia w mocno roznegliżowanym stylu.

Źródło: Instragram pawel.jozwiak_official

Paweł Jóźwiak – pobił żonę?

W sieci pojawiły się jakiś czas temu pogłoski, jakoby Paweł Jóźwiak pobił żonę. Nie wiadomo jednak o kogo chodzi, ponieważ szef FEN nie ma swojej żony. Nie wiemy również, czy kiedykolwiek był on w związku małżeńskim. Plotka może dotyczyć tego, że Jóźwiak pobił żonę, jakiejś innej osoby, ale w rzeczywistości nie ma ona nic wspólnego z prawdą. Zawodnicy MMA lubią obrzucać się błotem, więc zarzut ten mógł zostać wyprodukowany na potrzeby kampanii przed walką Jóźwiaka, by dodatkowo uderzyć w niego insynuacjami tak, aby wpłynąć na jego formę przed walką.

Paweł Jóźwiak – dzieci

Kwestia tego, czy Jóźwiak ma dzieci jest enigmatyczna. Biorąc pod uwagę, że nie wiemy czy miał on w przeszłości żonę, trudno jest nam zweryfikować, czy szef FEN posiada też dzieci. On sam na swoje media społecznościowe wrzuca jedynie zdjęcia, na których pozuje samotnie bądź w towarzystwie swojej dziewczyny (partnerki). Nie znamy też żadnej wypowiedzi Jóźwiaka odnośnie dzieci.

W tekście przybliżyliśmy mniej znane oblicze Pawła Jóźwiaka. Kim jest on sam, kim jest jego dziewczyna (partnerka), w jakim jest wieku, czy ma żonę, dzieci, jakiego jest wzrostu oraz wagi. W artykule można było także przeczytać, że szef FEN z całą pewnością ma sowite zarobki. Zweryfikowaliśmy też, czy pojawiajace się plotki, jakoby Jóźwiak pobił żonę (najpewniej czyjąś) są prawdziwe.

Zobacz: Wojan – kto to, gdzie mieszka, ile ma lat, memy, wiek, Wikipedia

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne