Strona głównaCelebryciFreak FightyFame MMA 15 - gdzie obejrzeć za darmo? Live stream

Fame MMA 15 – gdzie obejrzeć za darmo? Live stream

Już dzisiaj, czyli 26 sierpnia odbędzie się 15 gala Fame MMA. Czeka na nią sporo osób, bo w końcu w oktagonie ponownie zobaczymy Lil Masti i Martę Linkiewicz. Ostatnio walczyły ze sobą w 2018 roku i od tamtego czasu każda z nich ostro trenowała  – szanse są wyrównane, więc walka na pewno będzie zacięta. Na Fame MMA 4 zwyciężyła Lil Masti – jak będzie teraz? Poza nimi w karcie walk jest Franio, Błoński, Dubiel i Xayoo – szykuje się niezłe show. Gdzie obejrzeć Fame MMA 15? Czy będzie gdzieś live stream za darmo? Sprawdzamy!

Gdzie obejrzeć Fame MMA 15?

Najnowsza gala będzie miała miejsce w Atlas Arenie w Łodzi. Wiadomo jednak, że na widowni przeważnie są sami celebryci, którzy dostali wejściówki, rodzina i przyjaciele zawodników oraz ludzie, których stać na kupienie biletu na wydarzenie. Większość widzów Fame MMA to osoby przed laptopami, które wykupiły dostęp do gali online. 

Gdzie obejrzeć Fame MMA 15? Legalnie galę obejrzysz tylko na oficjalnej stronie Fame MMA lub w Polsat Box Go. 

  • Na stronie Fame MMA są dwie opcje:
  • Live stream Premium za 34,99 zł -> dostęp do transmisji live w jakości 1080p (również 168 godzin po wydarzeniu), live stream z Loży Szyderców (również 168 godzin po wydarzeniu) oraz możliwość obejrzenia Fame MMA 12, 13 i 14 przez 7 dni po wykupieniu opcji Premium. 
  • Live stream Basic 29,99 zł -> dostęp do transmisji live w jakości 720p (również przez 48 godzin po wydarzeniu).
  • Polsat Box Go – transmisja za 35 zł

Są to jedyne strony, na których obejrzysz transmisję. Za darmo nie jest to możliwe – za dostęp trzeba zapłacić.

Fame MMA live stream – gdzie obejrzeć za darmo?

Czy da się gdzieś obejrzeć Fame MMA za darmo? Gdzie znaleźć Fame MMA stream free? Gala Fame MMA to płatne wydarzenie i transmitowanie za darmo walk jest zabronione. Na oficjalnej stronie federacji jest nawet zakładka, w której zgłaszane są darmowe live stream’y gali. Ludzie tworzą wątki na forach w stylu: Fame MMA stream free czy Fame MMA 15 – transmisja za darmo, gdzie? Wiadomo – kto by nie chciał obejrzeć transmisji za darmo? Jednak warto pamiętać, że tylko na wyżej wymienionych portalach obejrzysz galę legalnie – inne wynalazki w stylu Fame MMA stream free nie są zgodne z prawem. Jeśli interesują Cię same wyniki walk Fame MMA 15, a niekoniecznie ich przebieg, to na naszym portalu od razu po gali pojawi się informacja, kto wygrał każdą z walk.

Federacja musi jakoś na siebie zarabiać, dlatego nie może sobie pozwolić na transmitowanie walk za darmo. Wszystkie wątki na forach w stylu: mam linka do fame mma Znane osoby zarabiają tam naprawdę mnóstwo pieniędzy. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko jest się przygotować do takiego wydarzenia – zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Żeby Fame MMA mogło wypłacić zwycięzcom nagrody, musi najpierw na nie zarobić. Nic więc dziwnego, że za dostęp trzeba zapłacić. Na gali poza celebrytami, zatrudnionych jest mnóstwo ludzi, którzy odpowiadają za cały przebieg wydarzenia – im również trzeba dać za to wynagrodzenie. 

Fame MMA 15 – Dubiel, Błoński, Linkiewicz, Lil Masti

Najnowsza gala jest szczególna nie tylko ze względu na Martę Linkiewicz oraz Lil Masti. Zawalczy na niej również Marcin Dubiel i Kacper Błoński – youtuberzy mieli już okazję zmierzyć się we freak fight show – wtedy wygrał Kacper Błoński. Poprzednia walka odbywała się w oktagonie na normalnych zasadach. Tym razem celebryci będą w klatce rzymskiej, a ich walka nie będzie miała limitu czasowego – wiele osób jest bardzo ciekawych, jak to będzie wyglądało i który z celebrytów pierwszy się podda. Faworytem jest Błoński, ale kto wie, może Dubiel tym razem go pokona? 

Część osób wstydzi się przyznać, że ogląda tego typu rzeczy. Może i Fame MMA nie jest rozrywką wysokich lotów, ale co z tego? Wszyscy mamy swoje guilty-pleasure i życie bez nich byłoby bardzo nudne. Fame MMA to przecież nie tylko walki – to również masa dram, które mają miejsce na konferencjach. 
Już wiesz gdzie obejrzeć Fame MMA – nigdzie za darmo, jedynie na stronie Fame MMA oraz na Polsat Box Go. Jeśli zdecydujesz się obejrzeć galę, to koniecznie daj znać w komentarzu, czy wygrały osoby, które typowałeś/aś. Jeśli jednak nie obejrzysz live stream’a, to pod tym linkiem https://nafakcie.pl/fame-mma-15-wyniki-walk-na-zywo-kto-wygral-karta-walk/ od razu po walkach znajdziesz zwycięzców Fame MMA 15 🙂

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne