Strona głównaCelebryciAneta Figiel – wiek, wzrost, forum, mąż, dzieci, synek, z mężem, życie...

Aneta Figiel – wiek, wzrost, forum, mąż, dzieci, synek, z mężem, życie prywatne

Utalentowana wokalistka, której nie widuje się zbyt często na ściankach. Nie pojawia się w telewizyjnych śniadaniówkach i nie udziela setek wywiadów. Kim jest Aneta Figiel? Ile ma lat i skąd pochodzi? Jak wygląda jej życie prywatne? Na te i wiele więcej pytań odpowiemy w tym artykule. Pozostań z nami do końca i poznaj bliżej sylwetkę polskiej wokalistki. Zapraszamy do krótkiej lektury. 

Zobacz: Wojan – kto to, gdzie mieszka, ile ma lat, memy, wiek, Wikipedia

Aneta Figiel – kto to? Wiek, wzrost, waga 

Aneta Figiel, jak już wspomnieliśmy wcześniej, jest z zawodu wokalistką. Oprócz tego jest kompozytorką i autorką tekstów. Pochodzi z Włocławka. O muzyce na poważnie myślała już wiele lat temu. Ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Co więcej, jest absolwentką Sekcji Wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Swoją przygodę z profesjonalnym śpiewem rozpoczęła w wieku 19 lat, od teatru. Wystąpiła między innymi w musicalu Miss Saigon Teatru Muzycznego „Roma”. Z czego jest znana dziś? 

Udział w pierwszej edycji programu telewizyjnego Idol, w roku 2002, przyniósł Anecie większą rozpoznawalność. Stało się tak nie tylko za sprawą pięknej barwy głosu, ale i tego, że dotarła w nim do półfinałów. Rok później widzowie mogli zobaczyć Anetę w kolejnym znanym programie. Wzięła udział w Szansie na sukces. Gościem specjalnym był zespół Ira, który uznał i wyróżnił interpretację Anety w piosence „Wiara” pierwszym miejscem. 

Kariera i dalsze losy wokalistki bywały dość barwne. Występowała na scenie w Opolu, brała udział w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji, tworzyła swoją muzykę, dzięki czemu wydała dwa albumy studyjne. Widzowie kojarzą Anetę Figiel również z teleturnieju Jaka to melodia. Od lat była członkinią grupy wokalnej tego programu. 

Chcąc dowiedzieć się nieco więcej o Anecie Figiel, zagłębiliśmy się bardziej w materiały dostępne w sieci. Przewertowaliśmy niejedno forum i portal plotkarski.Szukaliśmy informacji, jaki jest wiek wokalistki, czy znana jest waga i wzrost Anety Figiel, czy ma męża, czy udostępnione są zdjęcia z mężem, czy ma dzieci. Niestety nie jest możliwe odpowiedzieć na wszystkie te pytania. Zarówno waga Figiel, jak i jej wzrost nie są nam znane. Sama wokalistka nie odpowiada na forum na tego typu pytania. Za to po opublikowanych zdjęciach widzimy, że jest szczupłą kobietą, średniego wzrostu.

Źródło: Instagram anetafigiel_livestory

Poniżej znajdziesz wyszczególnione, najważniejsze informacje o wokalistce: 

  • imię i nazwisko: Aneta Figiel-Murawska,
  • zawód: wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów,
  • albumy studyjne: Plan A (2015), Aneta Figiel i Starsi Panowie… zupełnie inna historia (2021),
  • wiek: 43 lata (ur. 2 czerwca 1980),
  • wzrost: – 
  • mąż: Marcin Murawski,
  • dzieci: synek Tymon, córka Lara.

Aneta Figiel-Murawska z mężem. Co robi mąż? 

Jak wynika z powyższego zestawienia najważniejszych informacji, Aneta Figiel, a właściwie Figiel-Murawska, jest w związku małżeńskim. Mąż, Marcin Murawski, na co dzień również związany jest z branżą muzyczną. Jest założycielem i właścicielem studia nagrań. 

Wokalistka od lat żyje w szczęśliwym związku. Z mężem spędza czas zarówno w domu, jak i w pracy. Łączy ich nie tylko prawdziwa miłość, ale i pasja do muzyki. Naturalnym więc krokiem była chęć założenia rodziny. Poniżej znalazło się miejsce na życie prywatne małżeństwa. Jesteś ciekaw, ile lat mają dzieci Anety Figiel-Murawskiej i Marcina Murawskiego? Starszy jest synek, czy córka Murawskich? 

Zobacz: Małgorzata Tomaszewska – mąż, pierwszy mąż, rozwód, kiedyś, dzieci, wiek. wzrost, rodzice

Aneta Figiel – dzieci, synek 

Życie prywatne Anety możemy podpatrzeć w sieci. Wokalistka udziela się w mediach społecznościowych i prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją blisko 10 tysięcy osób. Chętnie dzieli się własnymi przemyśleniami i zdjęciami: z mężem, z dziećmi, jak i tymi z wakacji. Stamtąd też wiemy, jak wyglądają i ile lat mają jej dzieci. 

Źródło: Instagram anetafigiel_livestory

Jako pierwszy na świat przyszedł ich synek Tymon. Dziś to uśmiechnięty i pogodny piętnastolatek. Chłopak ma młodszą siostrę, Larę. Między rodzeństwem jest spora różnica wieku (w tym roku dziewczynka będzie obchodziła swoje drugie urodziny). 

Aneta Figiel – życie prywatne 

Aneta Figiel-Murawska w swoich mediach społecznościowych, na forum, wyznaje, że ciąża po 40. była dość trudnym czasem, ale starała się czerpać z tego okresu jak najwięcej. Zaledwie tydzień po narodzinach córki opisała swoje szczęście z nieprzespanych nocy i podzieliła się kolejnymi zdjęciami na Instagramie. Na fotografiach znalazł się również mąż wokalistki, uśmiechnięty i zapatrzony na jednym zdjęciu w córkę. 

Dzisiaj wokalistka z mężem skupili się głównie na życiu rodzinnym. Aneta Figiel przyznaje, że najwięcej czasu spędza teraz z córką. Najbliżsi są jej największym wsparciem w tym ważnym momencie, o czym wspomina w swoich social mediach. 

W tym artykule przytoczyliśmy postać polskiej wokalistki Anety Figiel, znanej między innymi z programu Jaka to melodia. Przedstawiliśmy kilka faktów z jej życia prywatnego, a najważniejsze informacje o niej zebraliśmy w jednym miejscu powyżej. Napisz w komentarzu, z jakiego programu telewizyjnego ty kojarzysz tę wokalistkę. 

Zobacz: Tristan Tate – majątek, Wikipedia, wiek, wzrost, waga, więzienie

Sprawdź jeszcze

Popularne