Strona głównaCelebryciMateusz Murański - żona, wikipedia, wiek, waga, ojciec, wzrost, mama, rekord, kto...

Mateusz Murański – żona, wikipedia, wiek, waga, ojciec, wzrost, mama, rekord, kto to, biografia, dziewczyna, ojciec

W panteonie postaci świata freak-fightów istnieją takie persony, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Mimo wątpliwej, ale jednak, sławy, nie znajdziecie o nich słowa na Wikipedii. Może nie jest gotowa pomieścić biografii bohaterów oktagonu? 

Jeśli nie wiecie, kto to jest Mateusz Murański, osoba zbierająca wraz z ojcem rekordowy wzrost oglądalności wszelkich konferencji i gal, po tym tekście będziecie zaopatrzeni w najważniejsze informacje. Przyjrzymy się jego rodzinie, zarówno mamie, jak i ojcowi, zahaczymy po drodze o metrykę (wiek i wagę), nie zapominając o dziewczynie, a może nawet żonie? Ruszajmy.

Zobacz: Jacek Murański – kto to, żona, wiek, Wikipedia, wzrost, skąd pochodzi?

Mateusz Murański – kto to? Krótka biografia

Mateusz Murański podczas treningu

Ci z was, którzy sądzą, że wzrost popularności Mateusza miał miejsce dopiero podczas pojawiania się z ojcem we freak-fightach, mocno się mylą. Początek jego internetowej biografii sięga kariery aktorskiej, o czym nie powie wam Wikipedia. Zarówno ojciec, jak i matka wspierali jego rozwój. Murański skończył Policealną Szkołę Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu, po czym razem z ojcem, jako rodzina, dołączyli do obsady serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. 

Mateusz Murański – matka, ojciec, rodzina 

Każda biografia uwzględnia również kwestie takie jak rodzina. W przypadku rodziny Murańskich nikt nie powinien mieć problemu z odpowiedzią na pytanie: kto to? Szczególnie rzecz się tyczy starego Murańskiego, ojca, który zasłynął w świecie freak-fightów z rekordowej ilości żenujących i wzbudzających emocje treści. 

Mimo wieku zachowuje się jak naćpany, plotąc nierzadko trzy po trzy i nie dając nikomu dojść do słowa. Może to tylko kreacja? Wielu w to wątpi. Natomiast mama Mateusza, a żona Jacka to Joanna Godlewska-Murańska. Znana bardziej z ról, jakie pełni, głównie jako „żona swojego męża”, bo i za nią ciągną się kontrowersje, gdyż tylko potwierdza słuszność szalonych zachowań swojego męża. Matka Jacka pozostaje bierna wobec wybryków ojca, choć jeśli ten statek zatonie, to pod wodę pójdzie cała rodzina.

Zobacz: Joanna Godlewska – Murańska – wiek, Wikipedia, kim jest żona Murańskiego?

Mateusz Murański – żona, partnerka, dziewczyna 

Postaci kobiet w życiu Murańskiego ciąg dalszy. Przed chwilą poznaliśmy mamę Mateusza, żonę kontrowersyjnego ojca młodego Murana. Czy wokół zawodnika wagi piórkowej znajduje się jakaś dziewczyna? Wikipedia milczy na temat potencjalnej żony Mateusza. 

Również sam zainteresowany daje jedynie poszlaki, ale nic więcej. W internecie hula zdjęcie, na którym widać Mateusza w towarzystwie pięknej dziewczyny. Kto to? Tożsamość dziewczyny jest owiana tajemnicą. Póki co wiadomo, że najważniejszą kobietą w jego biografii jest matka. Na ujawnienie partnerki przyjdzie najwyraźniej pora…

Mateusz Murański – wzrost, waga, wiek, walki 

Odkryjmy kolejne karty bohatera naszego tekstu. Podczas wystąpień we freak-fightach występuje w duecie z ojcem, co sprawia, że występy w oktagonie, to rzecz niemalże rodzinna. 

Matka, choć nie występuje, towarzyszy rodzinie, kibicując z trybun. Ojciec, który często zachowuje się, jakby był naćpany, nazywany jest Starym Muranem, na co wskazuje wiek 54 lat. Ile zatem lat ma Młody Muran? Mateusz jest w wieku 28 lat. Urodził się w 1994 roku. Jego metryczka (wzrost i waga), aktualizowana przy każdej walce, wygląda następująco.

Wzrost Mateusza Murańskiego wynosi aż 182 centymetry. Wysoki wzrost często stanowi atut zawodników freak-fightowych. Waga, jeszcze nie zaktualizowana, wynosi około 96 kilogramów. Według sportowych kwalifikacji jest to waga piórkowa. W oktagonie był już niejednokrotnie. 

Jego rekord w MMA wynosi 6 walk, z czego 4 wygrane i dwie przegrane. Mateusz próbował swoich sił również w boksie, gdzie jego rekord to 2 walki, z czego dwie przegrane. Jak widać, młody Muran nie przywiązuje wagi do przegranych i nadal bierze udział w walkach.

Ciekawostką, której również nie przeczytacie na Wikipedii, jest konflikt między Murańskimi, a Arkadiuszem Tańculą. Kto to? Kolega z planu „Lombard. Życie pod zastaw”, a obecnie zaciekły wróg. Do tej pory animozje między panami były świetnym widowiskiem podczas licznych gal freak-fightowych. 

Zresztą pierwsza walka Mateusza odbyła się właśnie z Tańculą, gdzie różnica wieku wynosi między nimi 5 lat. Nie tak sporo. Niemniej, Arek Tańcula ma lepszy rekord walk: 5 zwycięstw i jedna porażka. Sytuacja uległa zmianie podczas 15 gali Fame MMA, gdzie Arkadiusz walczył i z ojcem, i z synem. Mimo że konflikt z Jackiem Murańskim nadal trwa, tak Mateusz pogodził się z Tańculą. Mama powinna być dumna, że syn ratuje się przed zbiorowym potępieniem, w przeciwieństwie do ojca. 

Mateusz Murański – tego Wikipedia nam nie powie 

Jak wspomnieliśmy wcześniej – Wikipedia jest bezradna wobec opisu biografii uczestników freak-fightów. I podobnie jak my, nie wie, kim jest ta urodziwa dziewczyna pozująca z nim podczas wesela znajomych.

Jedną z ciekawszych plotek jest ta o naćpanym Mateuszu. Ktoś zdecydowanie nieżyczliwy wrzucił nagranie, na którym młody Murański leży na ulicy pod wpływem, naćpany jakimiś narkotykami. Jego ruchy wydają się zbyt nienaturalne, aby stwierdzić, że był po prostu pijany. 

Przykro się na to patrzy. Matce serce musiało pęknąć. I choć nie jest to zbyt lubiana postać, nam też zrobiło się go szkoda. Do czasu, aż zobaczyliśmy, kiedy udzielał wywiadu, w którym ledwo składa zdania. Sekcja komentarzy jest co do tego zgodna: młody Muran jest naćpany. 

Trudno zająć stanowisko wobec tej postaci. Jedno jest pewne – spełnia swoją misję i dostarcza rozrywki. Możemy się krzywić na ten widok, jednak jesteśmy tymi, którzy odpalają filmiki z jego udziałem, napędzając mu ciągły wzrost wyświetleń. I tak cały biznes się kręci.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne