Strona głównaCelebryciYoutuberzyWojan - kto to, gdzie mieszka, ile ma lat, memy, wiek, Wikipedia

Wojan – kto to, gdzie mieszka, ile ma lat, memy, wiek, Wikipedia

Jeśli jesteście fanami gry Minecraft i już was znudziły proste game’ingowe filmiki z samej rozgrywki, to znaczy, że nadszedł czas, byście się zapoznali z twórczością Wojciecha Tomalki, który w swoją rozgrywkę sprytnie wplata narrację, aby stworzyć ciekawe historie dla młodszych odbiorców. Kto to jest? Ile lat ma Wojan? Co na jego temat powie Wikipedia?

Zobacz: Daria Zawiałow – życie prywatne, rozwód, mąż, ile ma lat, wiek, wzrost, nagrody

Wojan – kto to? Wikipedia

Gdy miał 15 lat, wrzucił do sieci filmik pod tytułem Z perspektywy psa. Od czasu, gdy patrzył na świat oczami swojego pupila minęło już 7 lat, a jego kanał wzbogacił się o inne treści. Początkowo Wojan wrzucał na swój profil wideo, w których podobnie, jak w wymienionym wcześniej materiale, wcielał się w różne postaci, przedstawiając ich sposób widzenia świata. Z czasem kanał nabierał coraz bardziej humorystycznego tonu, obradzając w materiały z różnych pranków, challange’y czy testowania popularnych life hacków lub nietypowego jedzenia.

Obecnie Wojan jest znany przede wszystkim z filmików game’ingowych, na których można śledzić jego postępy i liczne przygody w popularnej od wielu lat grze Minecraft. To, co wyróżnia jego nagrania rozgrywki, to sposób prowadzonej tam narracji. Bardzo często nie jest to po prostu nagranie samej gry, pokazanie sposobu na zdobycie czegoś lub pokonanie przeciwnika, a rozgrywka z wplecioną autorską narracją. W takich filmikach Wojan niejako wczuwa się w postać i opowiada pewną historię, realizuje zadanie.

Obecnie jego działalność dzieli się na 3 kanały, które w sumie subskrybuje ponad 4 miliony użytkowników. Jeden jest poświęcony graniu (Wojan Games), drugi (Wojan Plus), również kanał growy, ale skupiony wokół innych gier niż Minecraft. Trzeci profil to przede wszystkim treści z testowania jedzenia, life hacków i innych obecnie trendujących aktywności w mediach społecznościowych.

Mimo tego, że Wojan ma szerokie grono fanów, to żaden z nich nie pokusił się jeszcze o stworzenie artykułu na portalu Wikipedia. Jeśli więc będziecie chcieli szukać informacji, na temat lubianego przez siebie influencera, to niestety Wikipedia wam w tym nie pomoże.   

Gdzie mieszka wojan?

Wielu fanów influencera zadaje sobie pytania: ile lat ma Wojan? Gdzie mieszka Wojan? Kto to właściwie jest? Wojan to tak naprawdę Wojciech Tomalka. Na pytanie, gdzie mieszka dużo trudniej odpowiedzieć. Wiemy, że pochodzi z Wielkopolski, a dokładnie z Jarocina. Na jego social mediach widzimy zdjęcia z różnych miejsc w kraju. Trudno powiedzieć, czy to z wycieczek, czy może, gdzieś się przeniósł na stałe. Odpowiedź na pytanie gdzie mieszka Wojan pozostanie otwarte.

Źródło: Instagram wojan_official

Ile lat ma wojan? Wiek Wojana, kiedy ma urodziny?

Postaraliśmy się odpowiedzieć na pytanie gdzie mieszka Wojan. Fani zastanawiają się również: ile lat ma Wojan? Data urodzenia youtubera jest znana. Jest to 11 maja 2000 roku. Zatem bardzo łatwo można odpowiedzieć na pytanie, ile lat ma Wojan. Influencer ma w tej chwili 22 lata. W maju będzie świętować swoje 23 urodziny.

Zobacz: Marianna Schreiber – wiek, mąż, wikipedia, dzieci, ile ma lat, zdjęcia, wykształcenie, kto to, wiek, z mężem, córka, samochód

Wojan memy

Wielu ludzi aktywnych w sieci, a zwłaszcza ci, z liczną i aktywną bazą fanów, prędzej czy później doczeka się memów ze swoim udziałem. Tak też się stało z Wojtkiem Tomalką. Być może po wpisaniu w sieci bezpośrednio “wojan memy”, za wiele nie otrzymamy, tak na Instagramie jest profil o nazwie “wojan.memes”, który w całości jest odpowiedzią na zapytanie “wojan memy”. Posty zamieszczone na profilu są połączeniem popularnych w sieci tekstów i templatek z wydarzeniami związanymi z aktywnością Wojana na swoich kanałach youtube. Treści tworzą przede wszystkim fani. Wojtek Tomalka na jednym ze swoich kont wrzucił filmik, na którym pokazuje wybrane posty spod szyldu “wojan memy”.  

Źródło: Instagram wojan.memes
Źródło: Instagram wojan.memes

Sklep Wojana – opinie

Działalność influencera nie kończy się jedynie na świecie internetu. Od kilku lat fani youtubera mogą się zaopatrzyć w rozmaite gadżety na WojanShop. Sklep ma swojej ofercie bluzy, koszulki, breloczki, zdjęcia z autografem oraz wyprawkę szkolną. Sprzedawane artykuły są spójne wizualnie z kanałami Wojtka Tomalki, a dodatkowo nawiązują do najbardziej cenionej serii youtubera poświęconej Minecraftowi.

Wpisująć w wyszukiwarce “wojanshop sklep opinie” możemy prześledzić oceny na temat produktów oraz sposobu realizacji zamówienia. Da się zauważyć, że od początku działalności sklepu, opinie na jego temat się poprawiają. Są to przede wszystkim oceny rodziców, którzy kupili akcesoria z WojanShopu dla swoich pociech. Podkreślają, że dzieci są zadowolone i bardzo się ucieszyły z takich prezentów.

Źródło: opineo.pl

Jaki numer ma Wojan?

Wielu fanów youtubera zastanawia się, w jaki sposób mogliby się z nim skontaktować. Współcześnie internet daje nam wiele możliwości, zwrócenia uwagi naszego idola. Można śmiało próbować złapać kontakt przez Instagrama, Facebooka czy poprzez komentowanie treści na kanałach YouTube. Jeśli jednak interesuje nas bardziej bezpośredni kontakt, to z pewnością wielu zadawało sobie pytanie, jaki numer ma Wojan.

Na wszystkich jego kanałach można znaleźć dane do kontaktu biznesowego. W sieci krąży informacja, że można się dodzwonić do Wojana pod numerem 720973935. Jednak jest zastrzeżone, że należy dzwonić tylko w sprawach dotyczących sklepu WojanShop. Warto jednak zaznaczyć, że dane adresowe podane na portalu ze wskazanym numerem, nie pokrywają się z tymi, które możemy znaleźć na stronie samego sklepu w zakładce Kontakt. Trudno więc ocenić, czy dany telefon jest prawdziwy. Na samej stronie internetowej WojanShop na próżno można szukać odpowiedzi na pytanie, jaki numer ma Wojan.

Zobacz: Tristan Tate – majątek, Wikipedia, wiek, wzrost, waga, więzienie

Sprawdź jeszcze

Popularne