Strona głównaCelebryciFreak FightyZusje - wiek, waga, wzrost

Zusje – wiek, waga, wzrost

Kamila Zusje Smogulecka jest jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci ze świata freak fight show – na TikToku śledzi ją 8 milionów ludzi. Kim jest Zusje? Czy rzeczywiście miała problem z narkotykami i była na odwyku? Jakie ma tatuaże? Czy Zusje ma chłopaka lub męża? Czy na Wikipedii znajdziemy informacje takie jak jej wiek, wzrost, z kim była i jakie jest jej prawdziwe imię i nazwisko? Sprawdzamy!

Zusje – wiek, waga, wzrost

Urodą Kamili Zusje Smoguleckiej zachwycają się miliony. Jej babcia ma chińsko-rosyjskie korzenie – możliwe, że to dzięki nim jest ona tak atrakcyjna. Jej wyglądem zachwycaliśmy długo przed Fame MMA czy High League. Zusje w 2014 roku wystąpiła w klipie do Nie Lubimy Robić Donatana, w którym ubijała masło. Wcześniej brała już udział w teledyskach tego twórcy, jednak ten przyniósł jej największą popularność – na YouTube ma ponad 42 milionów wyświetleń. Jej hipnotyzujące spojrzenie skradło serce nie jednej osobie. Dzięki swojej aparycji influencerka przygodę z modelingiem rozpoczęła już wieku 12 lat. W jakim wieku jest Zusje teraz? Ile ma lat? Urodziła się 12 października 1995 roku w Łodzi – ma więc 27 lat. Na galach Fame MMA jest podawana waga uczestników, dlatego wiemy, ile waży Zusje – kobieta waży około 60 kg. Jeśli chodzi o wzrost, to Zusje należy do niższych kobiet. Kobieta ma 172 centymetry wzrostu.

Zusje, czyli Kamila Smogulecka – jej imię i nazwisko

Na Wikipedii nie znajdziemy o Zusje żadnych informacji – jeszcze nikt nie stworzył na Wikipedii zakładki o influencerce. Jednak udzieliła ona kilku wywiadów oraz występowała na konferencjach High League oraz Fame MMA, więc trochę o niej wiemy. Kim jest Zusje? Jak ma na imię? Jakie jest jej prawdziwe imię i nazwisko? Kwestia prawdziwego imienia i nazwiska Zusje jest dla wielu dość kłopotliwa – Zusje kiedyś występowała pod pseudonimem Luxuria Astaroth. Dlatego właśnie tak dużo osób dopiero po czasie skojarzyło, że Zusje z Fame MMA, to ta kobieta, która występowała u Donatana i Kuby Wojewódzkiego. Jak ma na imię Zusję? Kamila, a na nazwisko Smogulecka. Jednak nikt nie mówi do niej po imieniu – ludzie używają jej pseudonimów. Wiele osób uważa, że imię Kamila w ogóle do niej nie pasuje. Daj znać w komentarzu, co Ty o tym myślisz – imię Kamila pasuje do Zusje, czy nie bardzo? 

Zusje – były chłopak, rozstanie, aktualny partner

Przejdźmy teraz do życia miłosnego Kamili Zusje Smoguleckiej. Kim jest partner Zusje? Czy kobieta ma męża lub chłopaka? Z kim była kiedyś? Zusje nie jest w związku małżeńskim i z tego co wiemy, nigdy nie była. Jednak ma ona chłopaka – Amadeusza Roślika, którego możesz kojarzyć bardziej z pseudonimu Ferrari lub Władca Piekieł. Ile ma lat? Jest on o rok młodszy od Zusje – ma więc 26 lat. Chłopak Zusje również walczy w freak fight show – w Fame MMA stoczył osiem pojedynków. Teraz przerzucił się do High League – 17 września zawalczy ze Scarface Bombą, który jest byłym chłopakiem Zusje. Mężczyźni mają konflikt, którego przebieg oglądają tysiące ludzi podczas konferencji. O rozstaniu Zusje ze Scarface Bombą dowiedzieliśmy się z konferencji High League – kobieta powiedziała, że odcina się od toksycznych osób i że Scarface jest do wzięcia. Chodzą plotki, że influencerka nie jest już z nowym chłopakiem, czyli Ferrari, jednak nie zostały one potwierdzone. Były chłopak Zusje w jednym z wywiadów powiedział, że podobno Ferrari nigdy nie był z Kamilą. Czy Zusje rzeczywiście rozstała się z Ferrari? Czy może nigdy nie byli w związku? Myślimy, że coś między nimi jest, skoro konflikt między Scarface Bombą i Ferrari jest tak zażarty. 

Zusje – kiedyś, odwyk, operacje plastyczne?

zusje kiedyś
Zusje 10 lat temu

W Internecie jest mnóstwo wątków związanych z tym, jak Zusje wyglądała przed operacjami plastycznymi. Jednak nie znajdziecie w sieci fotek, na których Zusje wygląda całkiem inaczej niż teraz. Kobieta zawsze była ładna, również przed operacjami. Właściwie Zusje nigdy operacji plastycznej nie miała – powiększyła jedynie usta i wypełniła zmarszczki. Są to zabiegi, a nie operacje, więc zdjęcia Zusje ,,przed operacją” praktycznie nie różnią się od tego, jak Kamila wygląda teraz. 

Tatuaże Zusje to kolejna rzecz, która ciekawi wiele osób. Zusje ma wiele tatuaży – w jednym z wywiadów powiedziała, że zawsze marzyła o tym, żeby mieć tatuaże wszędzie, również na twarzy. Podobno mama influencerki nie chce, aby robiła sobie ona tatuaże na buzi, dlatego Zusje nie zdecydowała się jeszcze na to. Ma jednak wytatuowany pieprzyk na policzku – powiedziała, że zawsze go sobie dorysowywała i chciała, aby był on trwały i się nie zmywał.

Jeśli chodzi o przeszłość Zusje, to dziewczyna była kiedyś uzależniona od narkotyków i alkoholu, o czym wprost mówi w wywiadach. W jednym z nich powiedziała, że nie żałuje tamtego okresu, bo dzięki swojej przeszłości, jest teraz w tym miejscu. Na odwyk namówiła ją mama, która nie mogła patrzeć, w jakim stanie była Zusje. Kamila od 4 lat jest czysta – nie bierze narkotyków ani nie pije alkoholu.

Zusje w Fame MMA – walki

Zusje w Fame MMA stoczyła 4 walki – wygrała dwie. Poniżej dowiesz się, z kim rywalizowała i z kim wygrała.

Walki Zusje w Fame MMA:

  • Fame MMA 6: Marta Linkiewicz – przegrana
  • Fame MMA 8: Dagmara Szewczyk – wygrana
  • Fame MMA 9  Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – przegrana
  • Fame MMA 12: Marta Rentel „Martirenti”  – wygrana

Jeśli chodzi o High League, to Zusje walczyła tam tylko raz – z Lil Masti, która wygrała. Zawodniczki były przed walką skłócone, czego największe świadectwo dały podczas ważenia na dzień przed wejściem do oktagonu. Obie rzucały się na siebie i obrażały. Jednak Kamila Zusje Smogulecka kiedyś też była skłócona z Martirenti, z którą teraz się przyjaźni, więc nie wiadomo – może z Lil Masti również się pogodzi. 

Zusje jest niewątpliwie jedną z barwniejszych postaci z freak fight show. Teraz już wiesz, z kim była Zusje i ile ma lat. Wiedziałeś, że Zusje to Luxuria? Czy też myślałeś, że Kamila Zusje Smogulecka miała wiele operacji plastycznych? Daj znać w komentarzu, jaki fakt z jej życia jest dla Ciebie najbardziej zaskakujący – czekamy!

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne