Strona głównaCelebryciFreak FightyKarol Karolek Dąbrowski - wiek, wzrost, waga, kto to, dziewczyna, walka, rzyga

Karol Karolek Dąbrowski – wiek, wzrost, waga, kto to, dziewczyna, walka, rzyga

Karol ,,Karolek’’ Dąbrowski to popularny polski youtuber, który prężnie działa nie tylko w tym serwisie, ale także choćby i na Instagramie. Swoją internetową karierę rozpoczął w 2010 roku i od tamtej pory jego popularność tylko wzrastała. Jeżeli chcecie lepiej go poznać, to przeczytajcie koniecznie nasz artykuł o nim.

W tekście znajdziecie różne informacje na temat ,,Karolka’’. Kto to w ogóle jest, jaki ma wiek, wzrost i wagę, czy ma dziewczynę, z kim będzie mieć swoją walkę na FAME MMA oraz o co chodzi w filmiku sprzed lat, na którym Dąbrowski rzyga. Sprawdzimy też, czy posiada on osobny artykuł na Wikipedii.

Zobacz: Fame MMA 15 – wyniki walk NA ŻYWO. Kto wygrał? Karta walk

Karol Karolek Dąbrowski – kto to? Wiek, wzrost, waga 

Na początek garść najbardziej podstawowych informacji. Karol ,,Karolek’’ Dąbrowski urodził się 11 września 1995 roku w Poznaniu. Jest zatem w wieku 27 lat. Wzrost wynosi około 175 cm. Waga nie jest dokładnie znana, ale biorąc pod uwagę, że na zapowiadanej na 3 lutego gali FAME MMA 17 Dąbrowski wystąpi w kategorii do 95 kg, można przyjąć, że jego waga oscyluje w tej granicy.

Kto to jest Karol Dąbrowski? Otóż jest on youtuberem, który od ponad 12 lat dostarcza swoim fanom rozmaite filmiki. Początkowo treści, jakie zamieszczał ,,Karolek’’ skupiały się wyłącznie na gamingu. Widzowie mogli oglądać jego gameplay’e z gry Silent Hill 5. Po jakimś czasie Dąbrowski założył własny kanał ,,TheKaroLIFE’’, gdzie (oprócz dalszego grania w gry komputerowe) parodiował odcinki Niekrytego Krytyka. 

Obecnie Dąbrowski bardzo otwiera się na swoich widzów. Wspominając swoją pierwotną działalność na YouTube, śmieje się sam z siebie, co można było zauważyć w trakcie oglądania filmiku ,,Karolek react to old videos’’. Publika jest z całą pewnością zadowolona z formuły, jaką prezentuje youtuber,  co można zauważyć po licznych komentarzach. Internauci zwracają uwagę na coraz lepszy humor właściciela kanału, odnosząc się przy tym do jego wieku. Podobno jest jak wino – im starszy, tym lepsze ma żarty.

Źródło: Instagram thekaroleq95

Oglądający Karola szczególnie lubią filmiki z serii ,,Miszczelendż’’, gdzie Dąbrowski testuje różne rzeczy, np. sosy tabasco, a także nagrania spod szyldu ,,Misz mówi’’. W nich ,,Karolek’’ wykonuje zadania, jakie proponują mu jego widzowie. Niekiedy youtuber uatrakcyjnia swoje treści poprzez udział w nich dodatkowej osoby. Jest nią jego siostra Ksenia. 

Poznanianin koleguje się także z innymi youtuberami – Kapitanem Alienem, Vojtazem, Naruciakiem i Wezą. Z dwoma ostatnimi nagrał on nawet swoją wersję wideoklipu do utworu ,,I want you’’ zespołu Plastic. W tym pseudo coverze chłopaki parodiują w humorystycznej konwencji oryginał.

Jednak sfera internetowa nie jest jedyną, w jakiej działa Dąbrowski. Niedawno okazało się, że 3 lutego 2023 roku, wystąpi on na gali FAME MMA 17. Walka ma odbyć się w umownym limicie wagi do 95 kg. Rywalem ,,Karolka’’ ma być Łukasz ,,Mandzio’’ Samoń. Wiadomo, że walka ma się odbyć w formule kick-boxingu/K-1 w małych rękawicach.

Zobacz: Szymon Nowowiejski Apteka – firma, wiek, wzrost, kto to, kim jest, dziewczyna, Tajlandia

Karol Karolek Dąbrowski – dziewczyna 

,,Karolek’’ od listopada 2014 roku ma partnerkę. Jego dziewczyna została wówczas niejaka Joanna. Nie wiadomo dokładnie kto to i w jakim kobieta jest wieku. Jedyna pewna informacja jest taka, że dziewczyna youtubera pochodzi z Prudnika. W 2022 roku, po 8 latach bycia razem, została ona żoną Dąbrowskiego. Para doczekała się także wcześniej córki. Na podstawie zdjęć, jakie można znaleźć na Instagramie Karola, widać, że tworzy on z żoną bardzo kochające się małżeństwo.

Źródło: Instagram thekaroleq95

Karol Karolek Dąbrowski – rzyga 

Karol Dąbrowski ,,wsławił się’’ tym, że 8 lat temu brał udział w wyzwaniu polegającym na… rzyganiu do miski. Youtuber zamieścił film, który wciąż krąży gdzieś na YouTubie, na którym widać, jak najpierw pije z dwulitrowej butelki ze spritem, a następnie rzyga. Oryginalne nagranie, na jakim przedstawiono moment, w którym youtuber rzyga zostało zablokowane przez serwis, tym niemniej w myśl zasady, że ,,w internecie nic nie ginie’’, na YouTubie dostępne są liczne przeróbki ,,dzieła’’ Dąbrowskiego. Nowe filmiki zostały tak przerobione, by były akceptowane przez algorytmy serwisu, co pozwala niestety na oglądanie tego typu patologicznych zachowań.

Karol Karolek Dąbrowski – co nam powie jeszcze Wikipedia? 

Wikipedia nic nam nie powie na temat Karola ,,Karolka’’ Dąbrowskiego, gdyż mało który youtuber jest na tyle istotną postacią, by mógł on doczekać się osobnego artykułu poświęconego swojej osobie na Wikipedii. Dąbrowski nie jest znany szerszej publice, jego główną widownię stanowią ludzie młodzi. 

Tekst miał za zadanie przybliżenie różnych informacji na temat ,,Karolka’’. Kto to w ogóle jest, jaką ma wagę, wzrost oraz wiek i czy ma dziewczynę. Odpowiedzieliśmy też sobie na pytanie z kim Karol mieć swoją walkę na FAME MMA oraz o co chodzi w filmiku sprzed lat, na którym Dąbrowski rzyga. Dowiedliśmy także, że youtuber nie posiada osobnego artykuły na Wikipedii.

Zobacz: Kamil Łaszczyk – kto to? Wiek, wzrost, waga, Wikipedia

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne