Strona głównaCelebryciFreak FightyAdrian Cios - wiek, wzrost, waga, kim jest? Dziewczyna, gdzie mieszka

Adrian Cios – wiek, wzrost, waga, kim jest? Dziewczyna, gdzie mieszka

Kto by pomyślał parę lat temu, że walki celebrytów będą cieszyły się aż taką popularnością? Gale MMA z udziałem znanych osób to dziś żyła złota. Możecie się zastanawiać, kto to w ogóle chce oglądać. Publiczność chętnie wykupuje bilety i dostępy do oglądania emisji tego typu wydarzeń. Nie brakuje także influencerów, chcących wziąć w nich udział, ponieważ wiążą się z tym ogromne zarobki i jeszcze większa sława, nawet w przypadku przegranej. Nie ważne jak, ważne, żeby w ogóle mówili – to motto, którym kieruje się chyba większość wszelkiego rodzaju celebrytów. Jest ich na pęczki, więc jeszcze przez wiele sezonów będzie miał kto walczyć. 

Czy kojarzycie Adriana Ciosa? Część z Was pewnie tak, natomiast nie każdy śledzi poczynania znanych osób oraz wydarzeń, w których biorą udział. Tutaj z pomocą przychodzi nasza redakcja. Przedstawimy Wam postać mężczyzny i sprawimy, że nie będzie on już taki tajemniczy. Kto to jest? W jakim wieku jest Adrian i gdzie mieszka? A może chcielibyście się także dowiedzieć, jakiego jest wzrostu, czy ma dziewczynę i jak aktualnie wygląda jego rekord? Nie szukajcie odpowiedzi na Wikipedii, po prostu przeczytajcie poniższy artykuł. 

Adrian Cios – wiek, wzrost, waga, kim jest?

Adrian Cios w Prime MMA

Na samym początku dobrze jest wyjaśnić, kim jest Adrian Cios. Jak się okazuje, mężczyzna jest trenerem personalnym, a także zawodnikiem sportów sylwetkowych. Ponadto jest oczywiście zawodnikiem Prime Show MMA, a jego najbliższa walka odbędzie się 1 października bieżącego roku w Radomskim Centrum Sportu. Przeciwnikiem w pojedynku będzie o 8 lat starszy Cichy. 

Chcąc w pełni odpowiedzieć na pytanie Kto jest Adrian Cios, nie moglibyśmy pominąć faktu, że mężczyzna wziął udział w Mistrzostwach Polski i w Mistrzostwach Europy właśnie w zawodach sylwetkowych. Przez wielu profesjonalistów i sportowców określany jest jako jeden z najlepszych zawodników swojego pokolenia w tej dziedzinie, co z pewnością jest miłym wyróżnieniem. 

No dobrze, a co z jego wymiarami jak wzrost czy waga? Nie są one bez znaczenia, zwłaszcza dla zawodników Prime Show MMA. Adrian ma 1,74 m wzrostu, a jego waga to 84 kg. W jakim wieku jest Cios? Urodził się 04.03.1998 roku, więc jest w wieku 24 lat, a jego znak zodiaku to Ryby. 

Sprawdź: Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk – rekord, kto to, Fame MMA, Wikipedia

Adrian Cios – gdzie mieszka, czym się zajmuje?

Gdzie mieszka Adrian Cios? Udało nam się ustalić, że pochodzi z Gorlic (woj. małopolskie), natomiast nie mamy pewności, czy dalej tam żyje. Nie udzielamy nieprawdziwych informacji, ponieważ nie chcemy wprowadzać czytelników w błąd. Nie od dziś wiadomo, że to Warszawa jest centrum polskiego show-biznesu i większość gwiazd oraz celebrytów zmierza właśnie tam w celu rozpędzenia swojej kariery. Czy podobnie jest w przypadku Adriana? Ciężko powiedzieć. Nie udało nam się ustalić, gdzie aktualnie mieszka. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dalej prowadzi życie w swoim rodzinnym mieście, ale nie wykluczone, że zdążył się przeprowadzić do polskiej stolicy. 

Na pytanie Czym aktualnie się zajmuje Adrian Cios? częściowo odpowiedzieliśmy już w poprzedzającym akapicie. Warto wspomnieć też, że trener jakiś czas temu założył własną siłownię, a swoją przyszłość wiąże ze sportem, czyli tym, co lubi najbardziej. 

Nic więc dziwnego, że wiele internautek chciałoby wiedzieć, czy ten wysportowany zawodnik MMA ma dziewczynę. Podobnie jak z miejscem zamieszkania, niełatwo jest znaleźć jakiekolwiek informacje na jej temat. Mimo wszystko Adrian rzadko opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym i nie ma w tym nic złego. Rozumiemy, że nie każdy chce to robić, dlatego przyznajemy, że nie udało nam się ustalić, czy Cios ma dziewczynę i kto to mógłby być. Na próżno szukać także wiadomości na Wikipedii, ponieważ nie powstała jeszcze strona o nim, jego osiągnięciach i dziewczynach. Kto wie, być może to kwestia czasu? Zresztą należy wziąć pod uwagę, że Wikipedia nie zawsze posiada zaktualizowane i prawdziwe informacje, w przeciwieństwie do nas. 

Zobacz: Maciej Big Jack Jarema – wzrost, wiek, ile ma lat, dziewczyna, kto to, imię, ile waży, kim jest, rodzice

Adrian Cios – walki, jaki ma rekord?

Wspomnieliśmy już, że młody zawodnik sportów sylwetkowych może pochwalić się uznaniem ekspertów. Swoją przygodę z MMA zaczął niedawno i jego rekord nie jest jeszcze zbyt okazały, ale jak wiadomo, wszystko wymaga czasu. Dotychczas stoczył 3 walki i zapewne na tym się nie skończy. Rekord Adriana na kilka dni przed Prime Show MMA 2022 w Radomiu wygląda następująco:

  • wygrane walki: 1
  • przegrane walki: 2
  • zremisowane walki: 0  

Za chwilę jednak może się okazać, że dane przestaną być aktualne i ich bilans się zmieni – możliwe, że na korzyść Ciosa. Przekonamy się już niedługo. 

Jest to jeden w kilku artykułów, dotyczących zawodników, biorących udział w nadchodzącym wydarzeniu. Dzięki nim staramy się Wam przybliżyć, kim są uczestnicy Prime Show MMA, ponieważ wiemy, że nie zawsze możliwe jest znalezienie najważniejszych informacji w jednym miejscu. Nie ulega wątpliwości, że bohater tekstu może jeszcze sporo osiągnąć, a w przyszłości doczekać się swojej strony na Wikipedii.Ciekawi nas, co Wy uważacie o Adrianie Ciosie? Będzie go wspierać podczas walk, czy życzycie mu szybkiej przegranej? Koniecznie zostawcie komentarz.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne