Strona głównaOpinieSalon samochodowy AAA Auto - sprawdzamy opinie

Salon samochodowy AAA Auto – sprawdzamy opinie

Samochody mogą się psuć czasem z najmniejszych nawet powodów. Nawet kiedy kupujemy nowe modele, nie mamy gwarancji, że sprawdzą się one idealnie i w 100%, przetrzymując próby czasu. Warto jest wybierać salony, które cieszą się dobrymi opiniami, oraz mają szeroką ofertę pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. 

Jedną z firm, która zajmuje się skupem i sprzedażą samochodów, jest AAA AUTO. Jest to niezwykle popularna firma, która ma wiele salonów na terenie całej Polski, przez co w internecie można znaleźć o niej pokaźną sumę opinii. Jakie opinie mają poszczególne placówki AAA AUTO? Sprawdzamy!

aaa auto pinie

AAA AUTO co to za firma? 

AAA AUTO jest dealerem samochodów – ich placówki znajdują się w wielu miastach nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Jak działa AAA AUTO? Firma kupuje używane samochody, a później je sprzedaje. Nie można dzięki niej wystawić używanego samochodu, który ktoś od nas kupi – to AAA AUTO kupuje od nas nasze auta i później je sprzedaje. Firma reklamuje się takim właśnie działaniem i ma to sens – nie kupiliby zepsutego, ledwo jeżdżącego auta, które na pewno się nie sprzeda. AAA AUTO po zakupie sprawdza parametry mechaniczne tych aut i zajmuje się przygotowaniem ich do sprzedaży. Kupujący otrzymują gwarancję ubezpieczeniową na stan techniczny samochodu na 12 miesięcy. W AAA AUTO możesz sprzedać, kupić i wymienić swój samochód.

AAA AUTO opinie sprzedających 

AAA AUTO opinie sprzedających – jakie są? Sprzedaż samochodu to duże wydarzenie – nie wystawiasz przecież używanego stołu na OLX, tylko samochód, którego wartość jest o wiele większa. W sieci znalazłam opinie sprzedających na AAA AUTO, które sugerują, że cały proces przebiegł bezproblemowo. AAA AUTO w opiniach sprzedających zaproponowało im uczciwą cenę za samochód. Pracownicy AAA AUTO po telefonicznej konsultacji często proponują cenę, za jaką kupią auto – w wielu przypadkach finalnie się ona nie zmieniła. Wiadomo, że jeśli ktoś oszukuje i przedstawia swój samochód, jako lepszy niż jest w rzeczywistości, to po sprawdzeniu go, musi liczyć się z tym, że zaproponowana kwota może być niższa. Jednak czasem komisy najpierw kuszą wysoką ceną, a po tym jak ktoś się do nich już pofatyguje, nagle ją obniżają. Wiele osób zgadza się na to, bo chce mieć już cały proces sprzedaży auta z głowy. W AAA AUTO najczęściej cena się nie różni – czasem minimalnie, ale nie do tego stopnia, że ktoś czuje się okłamany czy oszukany. 

AAA AUTO – opinie w konkretnych miastach

Jak już wspominałam, AAA AUTO ma różne placówki. Każdą z nich tworzą inni ludzie, z innym podejściem do klienta, dlatego opinie o nich się różnią. Poniżej znajdziesz opinie o placówkach AAA AUTO w Piasecznie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu (w tym na Bielanach Wrocławskich), Łodzi i Zabrzu. 

AAA AUTO Piaseczno opinie

Jakie AAA AUTO w Piasecznie ma opinie? W większości bardzo dobre. Osoby sprzedające i kupujące samochody chwalą profesjonalizm obsługi, która umie doradzić i rozwiać wszelkiego rodzaju wątpliwości. Skup AAA AUTO jest oceniany wysoko również ze względu na ceny, po jakich udało się sprzedać ludziom swoje auta tam – większość jest usatysfakcjonowana kwotą, która została im przez AAA AUTO zaproponowana. 

AAA AUTO Katowice opinie 

AAA AUTO Katowice – opinie o tej placówce również uwzględniają wysoką kulturę pracowników. Wiele osób pisze, że pomogli oni im wybrać najlepsze auto, bez naciągania ich na dodatkowe koszta. AAA AUTO w Katowicach opinie ma dobre również ze względu na szybkość działania – proces sprzedaży i zakupu samochodu przebiega tam bezproblemowo i bardzo sprawnie. 

AAA AUTO opinie forum

Opinie z forów o AAA AUTO są bardzo zróżnicowane. Część placówek wypada lepiej od innych. Jednak jak już wspominałam – każde miejsce tworzą ludzie. AAA AUTO jest uczciwą firmą i wiele osób jest z ich usługi bardzo zadowolonych. Jednak każdy z nas ma inne standardy – ciężko żeby tak duża firma miała tylko pozytywne opinie. Czasem zdarza się, że nie spełniła ona czyiś oczekiwań. 

AAA AUTO Kraków opinie 

AAA AUTO Kraków – opinie o tej placówce są zarówno pozytywne, jak i negatywne. Klientowi AAA AUTO w Krakowie zepsuł się samochód, który niedawno od nich kupił – uszkodzoniu uległa turbina. We wstępie pisałam, że firma daje gwarancję na 12 miesięcy – użytkownik forum zdecydował się z niej skorzystać. Ze strony komisu nie było żadnego problemu – nikt nie próbował odebrać mu tego prawa i nie robił problemów. Naprawił on auto na koszt AAA AUTO i do teraz jest z nim wszystko w porządku. Jeśli chodzi o AAA AUTO w Krakowie i opinie negatywne, to jedna z osób uważa, że umowa, którą otrzymała, zawierała liczne błędy.

AAA AUTO Wrocław opinie ‘

Jakie AAA AUTO we Wrocławiu ma opinie? Różne – zdania o tym komisie są podzielone. Użytkownicy forów piszą, że przy zakupie pojawiają się nagle ukryte koszta, o których nie było mowy w ogłoszeniu. Z plusów w opiniach o AAA AUTO we Wrocławiu znalazłam to, że komis ma bardzo dobrych pracowników, którzy są uprzejmi i naprawdę znają się na samochodach. 

opinia o komisie aaa auto

AAA AUTO Łódź opinie

AAA AUTO Łódź – opinie o tej placówce są bardzo skrajne. Część osób chwali obsługę komisu, a część mocno na nią narzeka. Jedna z osób, która była w AAA w Łodzi w opinii napisała, że nie dostała przed przyjazdem informacji o wszystkich defektach samochodu – na miejscu okazało się, że jest ich więcej. Nie było w nim kamery cofania, która miała być w wyposażeniu. Jednak pozytywne opinie o AAA w Łodzi też są – dużo osób nie miało tam żadnych problemów z kupnem i sprzedażą auta.

AAA AUTO Bielany Wrocławskie opinie

Jakie AAA AUTO Bielany Wrocławskie ma opinie? O części napisałam już wyżej – we Wrocławiu jest tylko jeden komis AAA AUTO i mieści się on właśnie na Bielanach Wrocławskich. Jakie jeszcze o AAA AUTO na Bielanach Wrocławskich opinie udało mi się znaleźć? Niedoszły klient AAA AUTO odradza firme – specjalnie przyjechał po samochód, którego, jak się okazało, nie było na Bielanach Wrocławskich. Opinie pozytywne dotyczą m.in. fachowej obsługi.

AAA AUTO Zabrze opinie

AAA AUTO w Zabrzu opinie ma w większości pozytywne. Kilka osób korzystało z usług firmy już kilka razy i poleca AAA AUTO. Opinie o Zabrzu dotyczą również ogromnego wyboru samochodów na miejscu.

AAA AUTO oszuści – o co chodzi?

AAA AUTO oszuści – czy to prawda? W opiniach czasem pojawiają się sformułowania, że AAA AUTO to oszuści lub naciągacze. Jednak w żadnej z nich nie znalazłam twardych dowodów na to, że zostali oni rzeczywiście oszukani. Czasem sprzedaż lub zakup auta nie idą po naszej myśli, jednak aby nazywać kogoś oszustem, trzeba mieć do tego poważne powody. Nie znalazłam informacji, że AAA AUTO kiedykolwiek oszukało kogoś na pieniądze. 

Jest wiele rzeczy, które decydują o tym, że kupowany przez nas samochód, jest dla nas odpowiedni, dlatego też warto dowiedzieć się, w jakim stanie jest okaz, który pragniemy kupić. Każdy dokonywany przez nas zakup powinien być dobrze przemyślany, ponieważ samochód jest inwestycją, która się nam nie zwraca, a do tego im więcej usterek ma, tym mniej nam się opłaca. Wiele jest osób, które zostały oszukane co do stanu samochody, który kupowały, dlatego właśnie do tego rodzaju transakcji podchodzi się coraz ostrożniej.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

5 KOMENTARZE

  1. Zdecydowanie nie polecam, kupowaliśmy u nich samochód, umowa podpisana, wpłata dokonana, przy odbiorze otrzymaliśmy protokół, w którym napisane, że są dwa komplety kluczyków, tymczasem przekazują nam tylko jeden. Sprzedawca twierdzi, ze tak kupili, ale nie mają na to żadnych dokumentów, drugi bąka, że może zagubiły się u nich. Manager sugeruje, ponieważ wykupiliśmy u nich ubezpieczenie, żeby odebrać niby z dwoma kluczykami i zgłosić do ubezpieczenia zagubienie i wtedy nam wymienią zamki w ramach ubezpieczenia. Chyba ten pan nie zdaje sobie sprawy, ze namawia do przestępstwa. Najlepsze, ze nie chcą podpisać papieru, ze samochód jest nie odebrany przez nas ze względu na brak kluczyka. Mamy zgłosić się do działu prawnego i może oddadzą nam kasę (40 tyś zł) w ciągu dwóch tygodni. Na pytanie czemu nie zostaliśmy poinformowani o fakcie jednego kluczyka pada odpowiedź, przecież Pan nie pytał! Chyba warto zainteresować takim autohandlem odpowiednie instytucje, ciekawe ile wyłudzeń zainicjowali?!

Popularne