Strona głównaCelebryciFreak FightyLexy Chaplin – pochodzenie, wiek, chłopak, wzrost, waga, Wikipedia, ojciec, rodzice, imię...

Lexy Chaplin – pochodzenie, wiek, chłopak, wzrost, waga, Wikipedia, ojciec, rodzice, imię i nazwisko

Bycie gwiazdą internetu to marzenie wielu młodych ludzi. Na takie miano zdecydowanie zasługuje bohaterka tego artykułu – Lexy Chaplin. Jej popularność stale rośnie, a co za tym idzie, każde jej większe działanie jest szeroko komentowane w sieci. Kto to jest? Jaki jest jej wiek, wzrost i waga? Czy ma chłopaka? Kim jest jej rodzina (ojciec i mama)? Jakie jest jej pochodzenie i prawdziwe imię i nazwisko? Co o niej powie nam Wikipedia? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi poniżej. Zapraszamy!

Zobacz: Mikołaj „Mixer” Magdziarz – wiek, wzrost, waga, kto to, dziewczyna, skąd pochodzi, Wikipedia

Lexy Chaplin – kto to jest? Wiek, wzrost, waga

Kto to jest Lexy Chaplin? To pytanie zadają sobie osoby, które nie są na bieżąco z polskimi internetowymi wydarzeniami ostatnich lat. Lexy to bardzo popularna influencerka. Zasłynęła z bycia członkinią pierwszej edycji youtubowego projektu „Team X”, w którym uczestniczyła wraz ze Stuu (Stuartem Burtonem), Marcinem Dubielem, Kacprem Błońskim i Julią Kosterą. Obecnie tworzy solo i dobrze sobie radzi. To, co ją wyróżnia, to na pewno między innymi mieszanie języka polskiego i angielskiego w wypowiedziach oraz radość z życia i naturalność. Lexy prowadzi kanał na youtubie, gdzie osiągnęła 1,23 miliona subskrypcji. Natomiast jej Instagram (@lexychaplin) śledzi aż 2,2 miliona fanów. To pokazuje jak wielką sławę osiągnęła ta dziewczyna.

Chaplin ma za sobą występy na galach freak fightowych. Jej rekord obecnie wynosi 2-1. Wygrała z influencerkami – Natsu i Fagatą. Już niedługo stoczy czwartą walkę w swojej karierze. Odbędzie się to 18 marca 2023 roku w Spodku w Katowicach na gali HIGH League 6. Jej przeciwniczką będzie Paulina Hornik.

Lexy Chaplin urodziła się 8 lipca 1999 roku, zatem jej wiek to 23 lata. Do niedawna Lexy nie udostępniała publicznie informacji na temat jej wzrostu i wagi, natomiast w związku z tym, że zdecydowała się na udział we freak fightach, mogliśmy się dowiedzieć, że ma 170 cm wzrostu, a jej waga to 56 kg.

Źródło: instagram.com/lexychaplin/

Ostatnio wokół jej osoby pojawiło się wiele kontrowersji. Po pierwsze dlatego, że promuje loterię promocyjną pod nazwą „Amerykańska przygoda z Lexy”, gdzie nagrodą główną jest wyjazd z Lexy do USA (dla laureata i osoby towarzyszącej) oraz nagroda pieniężna – 50 000 zł. Udział w loterii może wziąć osoba, która ukończyła 13. rok życia. Warunkiem udziału jest zakup produktu promocyjnego, którym jest e-book z nieopublikowanymi wcześniej zdjęciami Lexy. Album w rozmiarze M ma 27 stron, L – 37, XL – 47, a PRO – 59. Im droższy produkt, tym więcej losów otrzymuje uczestnik. Zakup najtańszego e-booka za 39,99 zł to jeden los. Natomiast zakup najdroższego za 169,99 zł to 10 losów. W stronę Chaplin pojawiło się sporo słów krytyki. Odbiorcami Lexy są głównie osoby w bardzo młodym wieku. Wielu ludzi uważa, iż mimo że jej działanie jest legalne, to nie jest zbyt moralne, ponieważ reklama hazardu nie powinna trafiać do młodzieży. Internautom nie podoba się również sposób, w jaki dziewczyna namawiała do zakupu e-booków. Tytuł filmu, w którym promuje swój projekt to „wysłuchaj proszę”, sugerując, że chce przekazać coś bardzo ważnego. Zwroty typu „Może to właśnie będziesz ty!” albo „Masz bardzo mało do stracenia, a bardzo dużo do zyskania” padały z ust Lexy kilkanaście razy. Niektórzy mówią, że jest to zwykłe naciąganie młodej widowni (lub ich rodziców) na pieniądze. Dodatkowo wątpliwości wzbudza zapis w regulaminie loterii, mówiący o tym, że podczas realizacji nagród może być obecna Lexy Chaplin. Czy to oznacza, że nie jest to absolutnie zagwarantowane?

Drugą sprawą, która poruszyła internautów jest niedawno podjęta współpraca Lexy z influencerką kojarzoną ze sportem i zdrowym stylem życia – Maritą „Deynn” Surmą Majewską. Do niedawna kobiety miały ze sobą konflikt. Dlaczego? Otóż niegdyś mąż Deynn, Daniel Majewski, określił Chaplin rasistowskim słowem „murzynka”, co zabolało dziewczynę. Zdecydowała wtedy głośno skomentować zaistniałą sytuację i wyrazić swoje niezadowolenie. Kilka gorzkich słów skierowała wtedy nie tylko do Daniela, lecz także do Marity. A teraz Lexy została twarzą produktów Deynn (suplementów diety). Internauci uważają, że jest to marketingowy strzał w kolano. Między innymi również dlatego, że Deynn trafia do starszych odbiorców, którzy są bardziej świadomi w zakresie wiedzy na temat stosowania suplementów diety oraz dlatego, że Lexy raczej nie kojarzy się ze zdrowym odżywianiem.

Zobacz: Jarosław pasha Jarząbkowski – wiek, wzrost, gdzie mieszka, dzieci, żona

Lexy Chaplin – pochodzenie, skąd pochodzi? Narodowość

Jakie jest pochodzenie Lexy Chaplin? Influencerka urodziła się w Niemczech. Jej mama jest Polką, a ojciec pochodzi ze Stanów Zjednoczonych.

Lexy Chaplin – co nam powie jeszcze Wikipedia?

Czy Wikipedia wspomina o Lexy Chaplin? Zdarza się tak, że słyszymy w mediach czyjeś imię i nazwisko lub ksywkę, ale nie mamy pojęcia kto to jest. Naturalnym rozwiązaniem jest wyszukanie hasła w Wikipedii. Jednak mimo ogromnej popularności Lexy Chaplin, nie znajdziemy tam artykułu na jej temat. Może niedługo ktoś zdecyduje się na stworzenie wpisu o tej influencerce, ale na razie musimy szukać informacji poza Wikipedią.

Lexy Chaplin – ojciec, rodzice, mama

Ojciec Lexy Chaplin jest amerykańskim wojskowym. Ze względu na charakter pracy, rodzina youtuberki często zmieniała miejsce zamieszkania. Gwiazda internetu mieszkała we Włoszech i w Stanach Zjednoczonych. Rodzice Lexy rozwiedli się w 2011 roku. Po rozstaniu rodziców, Lexy wraz z mamą i trójką rodzeństwa przeprowadziła się z USA do Polski. Rodzina zamieszkała w Kościerzynie. Lexy wspomina, że początki w Polsce były dla niej trudne, dzieci dokuczały jej w szkole ze względu na pochodzenie.

Źródło: instagram.com/lexychaplin/

Fanów youtuberki zapewne szczególnie interesuje czy ma chłopaka. Lexy była niegdyś związana z influencerem Marcinem Dubielem. Aktualnie nie potwierdziła żadnego związku, więc nie wiadomo, czy ma chłopaka.

Lexy Chaplin – imię i nazwisko

Wielu internautów zastanawia się, czy Lexy Chaplin to prawdziwe imię i nazwisko influencerki. Okazuje się, że tak, właśnie takie imię i nazwisko ma wpisane w dowodzie.

Zobacz: Denis Labryga – wikipedia, wiek, waga, wzrost, gdzie mieszka, kto to

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne