Strona głównaCelebryciAgata Fąk Fagata – wiek, wzrost, waga, Wikipedia, urodziny, rodzice

Agata Fąk Fagata – wiek, wzrost, waga, Wikipedia, urodziny, rodzice

Wszyscy znamy case ludzi, którzy do show-biznesu trafili tylko dlatego, że związali się z kimś, kto jest popularny. Fagata jest dokładnie takim przypadkiem –  mimo wszystko dziewczyna ma łeb i umiejętnie wykorzystuje swoje pięć minut sławy. 

Zbliża się 5. edycja High League (której Fagata jest częścią), a co za tym idzie – masa konferencji i kolejnych dram. W tego typu rozrywce sama walka nie jest przecież najważniejsza – liczy się to, jak ją wykorzystasz w rozwoju dalszej celebryckiej kariery. Jeśli chcesz dowiedzieć się, z kim zawalczy Fagata i jak wygląda historia jej pojedynków w oktagonie, to zapraszam do lektury. W artykule rozwijam również wiele innych wątków, dzięki którym będziesz miał pełniejszy obraz jej postaci. 

Agata Fąk Fagata – kto to? Wiek, wzrost, waga 

Agata Fąk Fagata – niby wszyscy wiemy, kto to jest, ale czy na pewno? Wiem, że ludzi z show-biznesu często ciężko jest opisać – mówi się, że są znani tylko z tego, że są znani. Na pierwszy rzut oka zdanie to nie ma to sensu, ale jednak coś w tym jest. 

Zobacz: Move Federation – drużyny, poznaj zawodników

Fagata nie jest znana ani ze swoich talentów (śpiew, aktorstwo, malarstwo), ani ze specjalistycznej wiedzy –  nie jest dziennikarką, sportowczynią czy naukowczynią. Fagacie – jak większości ludziom w internecie – rozpoznawalność przyniosły burzliwe związki, dramy, współprace i udział w freak fight show. 

Odpowiadając więc na pytanie: Agata Fąk Fagata – kto to?, muszę powiedzieć, że jest to typowa influencerka, która dzięki umiejętności robienia wokół siebie zamieszania, nadal trzyma się w topce najpopularniejszych postaci w internetowym show-biznesie. 

Wiele osób dziwi, że ludzie googlują wzrost, wiek i wagę celebrytów. Dla mnie nie jest to zaskakujące: lubimy znać takie szczegóły, bo zostaliśmy wychowani w kulturze, w której wygląd jest bardzo ważny. Znani ludzie są przeważnie ładni, a skoro jest to ich cecha wspólna, która na dodatek w jakiś sposób ich definiuje (ładne ciało i twarz pomagają w robieniu kariery i często są determinantem współprac), to dlaczego mielibyśmy nie chcieć znać takich danych? W dodatku Agata Fąk Fagata jest uczestniczką fright fight show, w których wszystkie te informacje mają znaczenie. Jak więc wyglądają one w przypadku tej celebrytki? Jaki jest jej wzrost, wiek i waga? Kiedy dziewczyna dokładnie obchodzi urodziny?

  • wzrost: 163 cm
  • wiek: 22 lata (urodziny obchodzi: 24 sierpnia)
  • waga: 57 kg (możliwe, że nie jest to jej aktualna waga, ale w ramach gali High League, dzień przed walką, odbędzie się oficjalne ważenie zawodników i zawodniczek) 
Fagata vs Natsu

Agata Fąk Fagata – czego nie znajdziemy na portalu Wikipedia?

Oj, wielu rzeczy o Fagacie na Wikipedii nie znajdziemy – wokół jej osoby jest tyle dramatów, w tym wiele niecenzuralnych, że ciężko, żeby wszystko mogło się tam znaleźć. 

Zobacz: Paulina Hornik – wiek, wzrost, waga, kim jest? Chłopak, dramy

Zacznijmy od tego, jak to się stało, że Fagata stała się taką gwiazdą. Na samym początku artykułu wspomniałam, że dziewczyna należy do grona osób, które wybiły się przez wejście w związek ze znaną już osobą. Agata Fąk Fagata przez pewien czas była dziewczyną Stuu, który jest czołowym polskim youtuberem. Można powiedzieć, że nie ma w tym nic dziwnego –  znani ludzie często wchodzą w związek z osobami spoza ich bańki, które później mimowolnie również stają się popularne.

Jest jednak mały haczyk… Agata Fąk Fagata zaplanowała związanie się ze Stuu, ponieważ nie chciała iść na studia. Jej plan był prosty: uwieść bogatego faceta lub znaleźć sposób na wybicie i łatwe zarabianie dużego hajsu. Są to słowa Fagaty, które zostały nagrane jako wiadomość głosowa. Jej odbiorczynią byłą Masza –  kto to? Inna celebrytka, która w tym czasie była już dosyć rozpoznawalna, ale nie na tyle, aby wypromować Fagatę. To ona wypuściła nagrania do sieci.

Na Wikipedii nie ma jeszcze zakładki o Fagacie – zresztą ciężko byłoby coś tam o niej napisać. Jej życiorys musiałby opierać się tylko i wyłącznie na aferach, w których często ciężko o fakty, bo każda ze stron ma swoje racje. 

Celebrytka jest jeszcze młoda –  ma dopiero 22 lata –  więc to całkiem normalne, że nie jest jeszcze określona. Jako że pieniądze z nieba nie spadają, to kręcenie dram i udział we freak fightach stały się jej sposobem na życie. Jednak moim zdaniem ludzie w jej wieku dopiero szukają siebie, więc nie ma co skazywać jej kariery na porażkę. Zgadzam się z tą częścią jej obserwatorów, która uważa, że jej wejście do show-biznesu było słabe, ale kto wie, może Fagata w przyszłości znajdzie swoje hobby, w którym się wyspecjalizuje, dzięki czemu treści, które tworzy, będą bardziej wartościowe? Ja czekam na zakładkę o Fagacie na Wikipedii – jestem ciekawa, w jaki sposób ktoś inny opisałby jej postać. 

Agata Fąk Fagata – rodzice, rodzina, rodzeństwo

Kim są rodzice Fagaty? Czy influencerka ma rodzeństwo? Skąd pochodzi dziewczyna? Zacznijmy od pewniaka, czyli odpowiedzi na drugie pytanie. Agata ma siostrę, która jest od niej o 4 lata młodsza – w tym roku skończy 18 lat. Celebrytka pokazała ją w jednym ze swoich filmików na YouTube pt.: Zmieniam moją siostrą we mnie.

Kim są rodzice Fagaty? Niestety, ale celebrytka nigdy nie podzieliła się tym, czym dokładnie zajmują się jej rodzice. Wiadomo tylko, że dziewczyna mieszkała z nimi, zanim wyprowadziła się na swoje. Na jednym z tiktoków pokazała ich bajkową postać, którą uzyskać można przez specjalny filtr, który zmienia nasze rysy twarzy, dzięki czemu wyglądamy jak bohaterowie bajek Disneya. Nie wiemy więc, jak jej rodzice wyglądają w rzeczywistości. 

Skąd pochodzi Agata? W filmie na kanale Nitro influencerka powiedziała, że mieszkała w miejscowości Ślesin, która leży pod Koninem w województwie wielkopolskim. 

Agata Fąk Fagata i walki 

Skoro już wiesz, w jaki sposób Agata weszła do świata internetu, to pora zająć się światem freak-fightów, dzięki którym jej popularność nie spada. Jak już wspominałam – zbliża się 5. gala High League, na której Agata zawalczy z Natsu – kto to? Dziewczyna była częścią Teamu X, czyli projektu, którego założycielem jest ex-chłopak Fagaty (Stuu). 

Wiem – cała ta sytuacja jest dość pokręcona, ale jakby nie patrzeć, dzięki temu wokół celebrytów pokroju Fagaty jest ciągle głośno. Niedopowiedzenia, ciągłe wracanie do dram z przeszłości, wyciąganie na siebie brudów, branie udział w freak fightach, które poprzedzają konferencje, na których pada wiele pytań i oskarżeń – na tym właśnie świat influencerów stoi. 

Wcześniej Fagata walczyła z Lexy, z która pokonała ją już w pierwszej rundzie. Ta walka odbyła się w federacji High League. Drugi pojedynek był już na gali Fame MMA – Agata Fąk w oktagonie stanęła z Moniką Kociołek. W tym przypadku to Fagata świętowała zwycięstwo. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już 10 grudnia! 

Już wiesz, skąd pochodzi Fagata, w jakim jest wieku, jaka jest jej waga i wzrost. Gdybym miała opisać wszystkie dramy z jej udziałem, to musiałabym napisać książkę, dlatego skupiłam się na genezie jej związku ze Stuu i tym, w jaki sposób stała się ona popularna. Daj znać w komentarzu, komu będziesz kibicować: Natsu czy Fagacie?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne