Strona głównaZdrowieDziki trener - wiek, opinie, dziewczyna, kto to, wykształcenie, jak się nazywa...

Dziki trener – wiek, opinie, dziewczyna, kto to, wykształcenie, jak się nazywa Michał Bodzioch?

Proces redukcji mimo że nie jest skomplikowany, to jest trudny do przeżycia – lubimy jeść, a zwłaszcza rzeczy, które kalorii mają sporo. Dużo osób utrudnia sobie odchudzanie i szuka magicznych sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów – np. poprzez detox sokowy czy dietę kapuścianą. Jest to oczywiście błędne koło, bo soków ani kapusty nie można jeść codziennie przez całe życie. Najczęściej takie diety sprawiają, że szybko wracamy do starych nawyków i ponowne tyjemy. Ludzie zapominają o tym, że tylko i wyłącznie deficyt kaloryczny spowoduje, że uda im się schudnąć. Wiele osób, mimo że o tym wie, to i tak nie umie się samemu zmotywować do trzymania się ustalonej liczby kalorii. Wtedy dobrze jest poradzić się kogoś, kto zdejmie nam z barków ciężar bilansowania posiłków – dostajesz rozpiskę, ważysz jedzenie, gotujesz i tyle. Jest to również super opcja dla ludzi, którzy nie wiedzą, od czego swoją przygodę z redukcją zacząć – nie każdy ma wiedzę dotyczącą żywienia. Jedną z osób, która oferuje diety oraz plany treningowe jest Dziki Trener – kto to? W poniższym artykule zebrałam wszystkie informacje o Dzikim trenerze – zapraszam do lektury 🙂

Dziki trener – kto to?

Dziki trener, czyli facet, który nie rzuci Ci coachingowym tekstem w stylu: Możesz wszystko – sky is the limit, tylko raczej krzyknie, żebyś ruszył tyłek na trening, jeśli chcesz coś w swoim ciele zmienić. Dziki trener twardo stąpa po ziemi i nie rzuca mało znaczącymi frazesami, które nijak mają się do rzeczywistości – wielu osobom taki sposób komunikacji bardzo odpowiada. 

plan treningowy dziki trener
89 zł za plan treningowy to uczciwa cena.

Mężczyzna ma dwa portale: trenujemy.pl, na którym możesz kupić rozpiskę oraz plan treningowy, oraz smakujemy.pl – zamówisz na niej catering dietetyczny od Dzikiego trenera. Opinii o jego usługach jest całkiem sporo. W ostatnim czasie jest o nim bardzo głośno. Ludzie, którzy rozważają zakup, któregoś z jego produktów (jadłospisu, treningu, cateringu) tworzą na forach wątki takie jak: Dziki trener dieta – opinie, trenujemy.pl – opinie, Dziki trener metamorfozy i przemiany, Dziki Trener – kto to? Dziki Trener i jego dziewczyna, a może żona?, Dziki trener – kto to? Życiorys: Jakie ma wykształcenie? Jak się nazywa? Ludzie są ciekawi nie tylko jego oferty, ale również życia prywatnego – mężczyzna na swoim fejsie całkiem sporo się udziela i na wiele tematów ma kontrowersyjne zdanie. Inne niż spora część społeczeństwa zdanie w połączeniu ze sposobem komunikacji (przekonaj się sam/a o co chodzi z tym specyficznym sposobem wypowiadania się :D) sprawia, że ludzie są ciekawi Dzikiego trenera i googlują go w sieci – dokładnie jak Ty teraz 🙂

Dziki Trener – wiek, wzrost, jak się nazywa? 

Duża część fanów Dzikiego trenera szuka o nim informacji takich jak: wiek, wzrost, czy jak się nazywa mężczyzna naprawdę. Otóż Dziki trener nazywa się Michał Bodzioch. Ma 185 cm wzrostu. Jeśli chodzi o jego wiek, to w tym roku skończy 33 lata.

dziki trener metamorfozy

Dziki Trener, czyli Michał Bodzioch – opinie 

Jakie o Dzikim trenerze opinie znalazłam w Internecie? Oczywiście bardzo różnie. Z racji specyficznego podejścia, mężczyzna ma wielu zwolenników, ale również wrogów. Ludzie o Dzikim trenerze w opiniach piszą, że jest to naprawdę motywujący do działania facet, który jako jedyny ma na nich wpływ i sprawia, że chce im się działać. Wiele osób uważa, że jest on jednak irytujący.

Dziki Trener – plan treningowy – opinie 

Plany treningowe z trenujemy.pl opinie mają w większości bardzo dobre. Ludzie piszą, że treningi są męczące, ale przynoszą oczekiwane efekty. Oczywiście znajdą się osoby, które uważają, że Dziki trener nie zna się na trenowaniu. W jego życiorysie na jednej z jego stron przeczytałam, że mężczyzna od 10 lat związany jest z trenowaniem – taki staż sugeruje, że zna się na rzeczy. 

Dziki Trener – dieta – opinie 

Jakie od Dzikiego trenera diety opinie mają na forach? W większości są dobre – ludzie są na nich najedzeni, dietetycy zatrudniani w jego firmie nie należą do tych, którzy rozpiszą Ci dietę na 1000 kcal. Posiłki nie są monotonne i bez smaku – nie dostaniesz samego kurczaka z ryżem i brokułem 🙂

Dziki Trener – trenujemy.pl – opinie 

O portalu Dzikiego trenera (trenujemy.pl) opinie są również raczej pozytywne. Część oczywiście hejtuje jego osobę, jednak myślę, że jest to bardziej związane z jego osobowością, stylem wypowiadania się, a nie z jego ofertą.

doświadczenie i wykształcenie dzikiego trenera
Wykształcenie? Liczy się doświadczenie!

Dziki Trener – metamorfozy, przemiany

Co ciekawe Dziki trener metamorfoz nie udostępnia. Większość trenerów i osób, które mają firmy oferujące plany dietetyczne, udostępnia przemiany swoich podopiecznych. Jest to dość nietypowe, bo jakby nie patrzeć, osoby, które dużo schudły lub ładnie wyrzeźbiły ciało, są żywymi wizytówkami trenerów i dietetyków. Jest to główny zarzut do Dzikiego trenera.

Dziki Trener – wykształcenie, informacje z Wikipedii 

Jakie wykształcenie ma Dziki Trener? Wikipedia Ci nic o Dzikim trenerze nie powie, bo nikt jeszcze nie stworzył w bazie Wikipedii zakładki z życiorysem mężczyzny. O wykształceniu Michała Bodziocha nie znalazłam nic w Internecie. Jedynie to, że już od wielu lat związany jest ze sportem. Nie wiem, czy ma on wyższe wykształcenie dietetyczne, czy jest po jakiś kursach, czy nie. Moim zdaniem, aby oferować komuś usługę prowadzenia go dietetycznie, powinno się być dietetykiem po studiach – daj znać w komentarzu co Ty o tym myślisz. Jednak Dziki trener zatrudnia dietetyków, którzy rozpisują jadłospisy. Byłoby to nawet dość dziwne, gdyby to Dziki trener się tym zajmował. Jest on bardzo popularny i myślę, że musiałby siedzieć nad tym 24h na dobę. 

Dziki trener i jego dziewczyna, a może żona? Gdzie mieszka Michał Bodzioch?

Dziki trener i jego dziewczyna, czyli temat, który ciekawi wiele fanek mężczyzna. Michał Bodzioch nie wspomina na swoich social mediach o swoim życiu miłosnym, dlatego nie wiemy, czy ma on dziewczynę lub żonę. Gdzie mieszka Dziki Trener? Najprawdopodobniej w Krakowie, jednak nie są to potwierdzone informacje. Możliwe, że podzieli się  informacją gdzie mieszka, w którymś ze swoich przyszłych filmików na fejsie – nagrywa je dość regularnie.

Dziki trener – ojciec? Kim jest?

Ojciec Dzikiego trenera prowadzi zajęcia wychowania fizycznego na Politechnice Krakowskiej. Mężczyzna jest także przewodniczącym sekcji trójboju siłowego na tej uczelni. Zapewne to właśnie ojciec przekazał synowi miłość do aktywności fizycznej.

Dziki trener – przykładowa dieta

Nie ma w Internecie nigdzie przykładowej diety od Dzikiego trenera. Zawsze możesz napisać maila i zapytać o szczegóły współpracy. Na trenujemy.pl wyróżniono trzy pakiety: pierwszy z nich związany jest z wykupieniem samej diety. W cenie masz analizę żywieniową oraz kontakt z Dzikim trenerem. Opcja druga to sam plan treningowy, który obejmuje także kontakt z Dzikim. Trzecia, najbardziej rozbudowana ma w pakiecie: plan suplementacyjny, treningowy i żywieniowy. Dodatkowo: kontakt z Dzikim na live’ach na FB, kontakt prywatny (pewnie mailowy), wskazówki związane z nawadnianiem i analizę żywieniową. Wszystkie 3 opcje są obecnie na przecenie, dlatego jeśli zastanawiasz się nad wykupieniem którejś z nich, to poczytaj o szczegółach współpracy na trenujemy.pl. Opinie o platformie i usługach są w większości pozytywne i naprawdę zachęcają do współpracy z Dzikim trenerem. 

Instagramowi dietetycy

Obecnie bardzo dużo osób z fit świata oferuje swoje usługi w sieci. Oczywiście wiele z nich nie ma wykształcenia dietetycznego, a mimo wszystko bierze się za rozpisywanie diet. To, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i rozpisywanie komuś diety wiąże się z dużą odpowiedzialnością, dlatego sprawdzaj osoby, z których usług korzystasz. Dziki trener zatrudnia specjalistów, którzy bilansują posiłki, jednak nie jest to normą. Wiele instagramerek ogłasza się na swoich profilach, że układają diety, mimo że są tylko po weekendowym kursie, który dał im tytuł specjalisty żywienia. Niestety zawód dietetyka w Polsce nie jest regulowany, co oznacza, że osoba po takim szkoleniu może świadczyć usługi związane z żywieniem. 

Dziki trener na pewno wzbudza kontrowersje – ma swoich fanów i przeciwników. Na pewno nie głosi on żadnych szamańskich metod, nie próbuje wciskać swoim obserwatorom magicznych detoksów sokowych. Jego podejście wydaje się bardzo racjonalne. Opinie o jego usługach są zachęcające, szkoda tylko, że nie udostępnia on żadnych metamorfoz swoich podopiecznych. Możliwe, że ktoś oznaczył swoją przemianę z jego dietą i treningami na Instagramie, jednak mi się żadnego zdjęcia przed i po nie udało znaleźć. Daj znać co Ty myślisz o Dzikim trenerze – jego sposób komunikacji motywuje Cię do ćwiczeń i diety czy raczej odstrasza?

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne