Strona głównaCelebryciAfera budowlana - o co chodzi? Rafalala. Polak, Zabielski, Ferrari

Afera budowlana – o co chodzi? Rafalala. Polak, Zabielski, Ferrari

Afera budowlana, to ostatnio jeden z głównych tematów na licznych portalach plotkarskich. Temat ten powrócił po latach jak bumerang z powodu konfliktu pomiędzy Adrianem Polakiem oraz Amadeuszem Ferrarim, który miał miejsce w Lutym tego roku. Jeśli jesteście ciekawi, o co chodzi oraz o co chodzi w połączeniu afera budowlana a Rafalala, zapraszamy do artykułu.

Afera budowlana – o co tam dokładnie chodzi? 

O co chodzi w aferze budowlanej? Termin ten odnosi się do filmików sprzed lat, które zostały umieszczone na Snapchacie Rafalali. Ich treść, przedstawiała podobno wykorzystywanie seksualne, które miało miejsce na terenie budowy. Afera budowlana i Rafalala to temat, który ostatnio notorycznie omawiany jest przez wiele mediów. Wielu ciekawych tej sprawy osób, zastanawia się, czy można gdzieś zobaczyć cały film, który przedstawiałby tę sytuację. Z dostępnych jednak informacji wynika, że film w pełnej wersji nie jest nigdzie dostępny. Tak samo zresztą, jak nagranie, ukazujące to zdarzenie.

Adrian Polak i afera budowlana 

Adrian Polak, afera budowlana, o co chodzi w tym wątku? Według Rafalali to właśnie on, był jedną z głównych bohaterów, którego można zobaczyć na filmikach, związanych z tematem, którym jest afera budowlana. Rafalala tak twierdzi. Jednak czy to prawda? Nie wiadomo. Pewne jest, jak już zresztą powiedzieliśmy wcześniej, że wiele osób chciałoby zobaczyć ten film. Wykop, popularny serwis internetowy niestety, nie posiada go w swoich zasobach. Czego jeszcze można dowiedzieć się, wpisując Adrian Polak i afera budowlana? Można znaleźć wpisy, w których twierdzi on, że film ten był tylko i wyłącznie podpuchą, aby sprowokować Rafalalę. Ma jednak złą wiadomość dla tych, którzy liczą, że będzie druga część tej sytuacji. Nie jest ona przewidziana. 

Rafalala i afera budowlana 

Co jeszcze można by dodać, na temat afery budowlanej? Cały film oraz nagranie, nie są nigdzie dostępne. W związku z tym wiele osób zastanawia się w ogóle, czy są one prawdziwe. A może są jedynie pomówieniem? Potwierdzać może to fakt, że Sylwester Wardęga (niezależny, internetowy twórca filmowy), wystosował nawet publiczne oświadczenie, w którym przepraszał rzekomych bohaterów filmu za naruszenie ich dobra poprzez prześmiewcze wpisy na swoich mediach społecznościowych. Rafalala natomiast, słynie z tego, że im treści są bardziej kontrowersyjne, tym bardziej ochoczo, zamieszcza je w sieci. Jeśli jednak liczy, że będzie druga część afery budowlanej, czeka ją rozczarowanie. Nic takiego, nie jest już przewidziane.

Ferrari i afera budowlana 

W związku z opisywaną przez nas sprawą bardzo często pojawia się też postać Ferrari. Afera budowlana, miała się też odbyć rzekomo z jego udziałem. Czy to jednak prawda? Nie wiadomo. Film, który mógłby to potwierdzić, tak jak już wspomnieliśmy niejednokrotnie, nie jest nigdzie dostępny. Tak samo jak jakiekolwiek nagranie na ten temat. Amadeusz Roślik (Ferrari), jest osobą, która wymieniana jest jako ta, która miała dopuścić się wykorzystywania dziewczyny. Dlatego też tak wiele osób szuka szczegółowych informacji na temat Ferrari i afera budowlana. Ostatnie doniesienia jednak, pokazują, że najprawdopodobniej był to prank, który miał na celu, wywołanie kontrowersji wokół jego „bohaterów” oraz przyniesienie im większego rozgłosu i sławy.

Filip Zabielski a afera budowlana 

Kolejnym wątkiem, którego poszukują osoby, interesujące się omawianym przez nas zagadnieniem jest Filip Zabielski a afera budowlana. Wielu ciekawych tej kwestii, chciałoby zobaczyć cały film przedstawiający opisywaną przez nas aferę. Jest to również często poruszany temat, zwłaszcza, na forach internetowych. Zniecierpliwione osoby, które ciekawią się tym wątkiem, szukają w wielu miejscach, gdzie mógłby być umieszczony ten film. Wykop niestety go nie posiada. W internecie krąży więc wiele pomówień na ten temat. Do najpopularniejszej należy ta, mówiąca o tym, że słynni fighterzy (bohaterowie tego artykułu), mieli wykorzystywać odurzoną dziewczynę na terenie budowy. Dlatego też tak wiele osób, wpisuje w wyszukiwarkę: Filip Zabielski a afera budowlana. On rzekomo również brał w tym udział. Jednak tak jak już powiedzieliśmy wiele razy w tym artykule, film, który mógłby to potwierdzić, nie jest nigdzie dostępny.

Wyjaśniliśmy, czym jest popularna i znajdująca się w ostatnim czasie na językach wielu, afera budowlana. Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć film, przedstawiający owo zdarzenie, nie ma żadnego miejsca w internecie, gdzie mógłby on się znajdować. Osoby, które chciałyby zobaczyć ten film, wykop upatrują jako ostatnią deskę i źródło ratunku na ten temat. Jednakże tam również nie jest on dostępny. W związku z tym potencjalna druga część, która mogłaby się pojawić, raczej nie jest możliwa. 

Wszystko wskazuje na to, że afera budowlana była zwykłą prowokacją, mającą na celu podpuszczenie Rafalali oraz wywołania skandalu. Okazuje się, że wyszła skutecznie. Do dziś omawiana jest przez wiele osób, które chętnie zweryfikowałyby czy były one, aby na pewno, tylko żartem.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne