Strona głównaCelebryciFreak FightyAndrzej Andrew Gazda - wiek, wzrost, waga, dziewczyna, pochodzenie, rodzice, kim jest,...

Andrzej Andrew Gazda – wiek, wzrost, waga, dziewczyna, pochodzenie, rodzice, kim jest, kto to, Wikipedia

Wielkimi krokami zbliża się debiut Andrzeja “Andrew” Gazdy na gali High League 5. Już 10 grudnia 2022 roku zmierzy się z Przemysławem “Sequento” Skulskim. Kim jest nowy zawodnik? Czy ma jakąś dziewczynę? Czy jego wzrost, wiek i waga dają mu przewagę nad przeciwnikiem?  

Andrzej Gazda – wiek, wzrost, waga, kto to? 

Już 10 grudnia będziemy mieli okazję oglądać starcie Andrzeja Gazdy z Przemysławem Skulskim. Z tej okazji pewnie zastanawiacie się kto to jest Andrzej “Andrew” Gazda Otóż jest to nowy uczestnik cieszących się dużą popularnością High League 5. Wydarzenie, którego twarzą jest Malik Montana to pojedynki na zasadach MMA, w których biorą udział znane osoby ze świata mediów. Kim jest Andrzej Gazda, że się tam znalazł? Debiutant gali to influencer oferujący treningi online dla tych, którzy chcą poprawić swoją sylwetkę i zyskać dzięki temu pewność siebie. Na swojej stronie internetowej oferuje kilka planów ćwiczeniowych dopasowanych do poziomu zaawansowania, a dla najwierniejszych fanów koszulki z haftem.

Andrzej Gazda i Wielki Chłop

Na swoim portalu Andrzej opowiada, że jego przygoda z codziennym treningiem zaczęła się wcześnie, bo w wieku 15 lat, gdy waga wynosiła 44 kilogramy. Przez następne 3 lata pilnie ćwiczył pod okiem trenera personalnego, co zaowocowało dalszym rozwojem w tym kierunku. Kolejne lata pracy zmieniły Andrzeja “Andrew” Gazdę w dobrze zbudowanego, wysokiego mężczyznę, który w wieku 23 lat stał się inspiracją dla podobnych jemu. Jego treningi można oglądać na TikToku, Instagramie czy YouTube’ie. Sam określa się jako samouka, który przez lata doświadczeń, testowaniu różnych treningów i diet może dzielić się wiedzą z innymi i pomóc osiągnąć wymarzoną formę.  

Wiemy, że wiek Andrzeja to 23 lata, choć niestety nie ma nigdzie w sieci dokładnej daty jego urodzin. Z oficjalnej strony High League dowiadujemy się, że wzrost uczestnika wynosi 187 centymetrów, z kolei waga to 90 kilogramów. Ostateczne dane wagowe zostaną jednak rozstrzygnięte dopiero 9 grudnia, gdy odbędzie się oficjalne sprawdzenie wagi przed wydarzeniem. Bo o ile waga na stronie wydarzenia to 90 kilogramów, to na portalu Andrzeja “Andrew” Gazdy znajdujemy informację, że wynosi ona 92 kilogramy. Kto wie czy jego waga do samej walki się jeszcze nie zmieni. Szczególnie, że solidnie nad nią pracuje, by w ostateczności jego waga wynosiła 100 kilogramów.  

Andrzej Gazda – pochodzenie, gdzie mieszka?

Z wypowiedzi Andrzeja “Andrew” Gazdy wiemy, że nim stworzył własną działalność, próbował różnych rzeczy w swoim życiu. W krótkim wywiadzie na konferencji High League wspomina czasy szkoły, pracy na magazynie i na budowie w Holandii. Podkreśla, że nim osiągnął to, co ma, chwytał się różnych zajęć, tak że wie czym jest ciężka praca i brak pieniędzy. Za to nic nie wspomina o tym, jakie jest jego pochodzenie

Na filmikach możemy zaobserwować, że jeździ BMW z rejestracją powiatu polkowickiego. Być może jego rodzina stamtąd pochodzi? Podczas wywiadu zostaje zapytany o to, gdzie trenuje. Okazuje się, że siłownia, do której chodzi od lat znajduje się w Lublinie. Dane dotyczące jego działalności również wskazują na tę miejscowość. Takie codzienne wizyty w tym samym miejscu mogą sugerować odpowiedź na pytanie gdzie mieszka.

Andrzej Gazda – dziewczyna

Na mediach społecznościowych próżno szukać deklaracji, czy Andrzej “Andre” Gazda jest w związku. Jedynie zdjęcie z 23 października bieżącego roku może nam zdradzać, że w jego serce podbiła już jakaś dziewczyna. Uczestnik gali znajduje się tam z Hanną Hapel, która również jest częstą gościnią siłowni i orędowniczką dbania o kondycję. 

Hannę i Andrzeja możemy również oglądać na ich wspólnym treningu na kanale w serwisie YouTube. Ich zachowanie i rozmowy mogą sugerować, że Hania jest jego dziewczyną. Wspólnie spędzają noce, jedzą śniadania, trenują, być może Hanna Hapel jest jego dziewczyną? Warto też dodać, że na wspólnym treningu zdradzają, że od jakiegoś czasu razem mieszkają. Myślicie, że to znaczy że poza pasją rzeczywiście łączy ich coś więcej?

Andrzej Gazda – rodzice, rodzina, Wikipedia

Andrzej Gazda niewiele zdradza na temat swojej rodziny. Wierni i uważni subskrybenci być może będą w stanie wyłapać coś więcej na temat tego, kim są jego rodzice czy skąd pochodzi jego rodzina. Póki co Wikipedia na ten temat milczy. Jednak z z wideo typu Q&A możemy dowiedzieć się, że nieco wbrew temu, co Andrew pisze na swojej stronie, to przede wszystkim rodzice odpowiadają za początki jego zainteresowania treningami. 

Okazuje się, że na pierwsze treningi z trenerem personalnym wysłała go mama. Pomysł rodzica okazał się strzałem w dziesiątkę. Początkowa niepewność Andrzeja zniknęła, a ćwiczenia zostały jego pasją. Ciekawe czy rodzina jest dumna z tego, co dotychczas osiągnął swoim treningiem.

Na ten moment Wikipedia milczy na temat nowego, obiecującego zawodnika o wielkich ambicjach. Wiemy jednak, że Andrzej Gazda ma szeroko zakrojone plany i z pewnością jego kariera nie skończy się na stronie z treningami online i walkami typu freak show. Deklaruje, że chce być polskim Andrew Tatem, a w zanadrzu ma jeszcze wiele pomysłów, które tylko czekają na dobry czas, by je wcielić w życie. Jeśli forma i chęci go nie opuszczą to kto wie, może faktycznie Wikipedia wzbogaci się o nowy artykuł.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne