Strona głównaCelebryciYoutuberzyLiza od Frania - pochodzenie, Instagram, rodzice, TikTok

Liza od Frania – pochodzenie, Instagram, rodzice, TikTok

Życie Instagramerek i Tik Tokerek obraca się wokół liczby obserwujących, lajków i łapania kontaktów. Jeśli nie kręci się dramy, to ciężko utrzymać się w topce. Od kilku dni Internet huczy na temat Lizy od Frania – ludzie tworzą nawet kanały na YouTube, na których znajdziesz różne fragmenty z jej streamów czy Insta Story. Kim jest Liza od Frania? Jakie jest jej pochodzenie? Czy wiemy, kim są jej rodzice? 

Liza – kto to jest?

Liza – kto to jest? Otóż Liza jest nową twarzą YouTube, Twitcha, Instagrama i TikToka. Dziewczyna prowadziła swoje social media wcześniej, jednak w Polsce popularność zdobyła dzięki związkowi z Franiem, który znany jest ze streamów. Liza i Franio poznali się na Malcie – podobno jego widzowie umówili ich na randkę. Nie wiadomo czy Liza i Franio rzeczywiście byli w związku.

Liza – pochodzenie

Jakie jest Lizy pochodzenie? Dziewczyna ma egzotyczną urodę i temat pochodzenia ciekawi wiele osób. Liza pochodzi z Ukrainy, a obecnie mieszka w Polsce.

Liza – rodzice. Kim jest mama i tata Lizy?

Rodzice Lizy – co o nich wiemy? Internetowe źródła podają, że mama Lizy jest Ukrainką, a tata Nigeryjczykiem. Nie ma sieci więcej informacji, czym zajmuje się mama i tata Lizy. Na jednym z filmików na YouTube, który jest fragmentem streama Frania, pojawia się mama Lizy. Kobieta dzwoni w nim do Lizy, bo pokłóciła się ona z Franiem. Na końcu filmiku Franio przeprasza Lizę i wręcza jej kwiaty. 

Liza – Instagram

Na Instagramie Liza ma ponad 100 tysięcy obserwujących. Jedna z ostatnich dram związana jest z Telegramem, czyli portalem, na który można załączać krótkie filmiki. Liza ma do niego link w swoim bio na Insta. Dziewczyna na Telegramie mówi po ukraińsku i jeden z YouTuberów i streamerów (kolega Frania – Szymool) poprosił znajomą, żeby przetłumaczyła mu filmiki na język polski. Podobno Tik Tokerka wywyższa się w nich i mówi, że nie chce dalej działać z Franiem. Według Szymoola Liza odcina się od Frania, bo Fagata ma na nią zły wpływ. Jak jest naprawdę – niewiadomo.

Liza – TikTok 

Liza na Tik Toku miała sporo obserwujących jeszcze zanim zaczęła spotykać się z Franiem – obecnie śledzi ją tam aż milion osób. Tik Tok Lizy skupia się raczej na trendach, czyli na nagrywaniu tego, co jest aktualnie popularne. Na większości filmików tańczy znane użytkownikom Tik Toka układy. 

Liza i hejt

Z tego co zauważyłam, Lizę w sieci hejtuje naprawdę sporo osób. Ludzie zarzucają jej, że wykorzystuje Frania i potrzebowała go tylko do wybicia się. Nie wiemy jednak, jak naprawdę wyglądała ich znajomość – to, co pokazywali na streamach, wcale nie musiało być prawdziwe. Liza jak większość osób działających w sieci ma parcie na szkło – dziewczyna chce wykorzystać swoje 5 minut. To, że zadaje się z Fagatą jest jej sprawą. W  świecie social mediów znajomości są ważne. Jest to całkiem oczywiste, że ludzie z Instagrama czy Tik Toka chcą być popularni, bo za sławą idą pieniądze. Dla wielu osób zarabianie w social mediach jest życiowym celem – dodajesz zdjęcie w ramach współpracy i X tysięcy leci na Twoje konto. Nie wiem, czy Liza chce tak funkcjonować, ale nawet gdyby, to co w tym złego? Każdy z nas ma inne cele w życiu – to normalne. 

Liza ma teraz swój czas i to, jak go wykorzysta, zależy od niej i od ludzi, którymi się otacza. Nie ma co wydawać w jej temacie jakichś osądów, bo tak naprawdę nikt z nas nie zna Lizy ani Frania. Nie wiemy, jak wyglądała ich relacja w realu, o co tak naprawdę się pokłócili i czy byli w związku na serio. Dziwi mnie to, że ludzie, którzy jej nie lubią, nadal oglądają jej Instagrama, Tik Toka i streamy z jej udziałem. Ja uważam, że jeśli ktoś działa nam na nerwy, to nie ma co sobie podnosić regularnie ciśnienia – klikamy unfollow i po sprawie. Nie warto jest zaprzątać sobie głowy ludźmi, za którymi nie przepadamy. Naszą energię lepiej jest wkładać w osoby, na których nam zależy i które lubimy – wyjdzie to na zdrowie nie tylko nam, ale i innym, bo po co tworzyć kolejną dramę?

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne