Strona głównaCelebryciPiotr Pająk - wiek, wzrost, waga, kto to, skąd pochodzi?

Piotr Pająk – wiek, wzrost, waga, kto to, skąd pochodzi?

W programach typu Fame MMA chodzi głównie o dymy. Kto potrafi głośniej krzyczeć i sypać większą liczbą obelg, ten przyciąga liczną widownię. Ludzie kochają, kiedy coś się dzieje, ale najważniejsze w tym wszystkim jest szczęście włodarzy. To taka reakcja łańcuchowa. Jest afera, to jest oglądalność… a jak jest oglądalność, to są pieniądze i zadowoleni włodarze 😉

Wydawać by się więc mogło, że freak fight shows inwestują wyłącznie w patoinfluencerów, którzy mają cięty język… ale nie jest to do końca prawda. W szeregach topowych federacji znajdziemy oczywiście wielu patocelebrytów, ale przewija się tam też kilka osób, które od dłuższego czasu pasjonują się sztukami walki.

Jedną z takich osób jest nasz dzisiejszy bohater – Piotr Pająk. Kto to? Mężczyzna od ponad dekady interesuje się sportami takimi jak brazylijskie jiu-jitsu, MMA czy kick-boxing, a swoją pasję łączy z podróżami. Piotr Pająk to ciekawa postać, która już 1 października spróbuje swoich sił w Prime MMA Show 3. Jeśli interesuje was jego waga, wzrost, wiek i dokładna data urodzenia oraz to, skąd pochodzi, gdzie mieszka i kim jest jego dziewczyna, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł! Co na jego temat mówi Wikipedia? Czy jego tatuaże coś znaczą? Kto to Piotr Pająk? Zostańcie z nami. 

Zobacz: Jacek Murański – kto to, żona, wiek, Wikipedia, wzrost, skąd pochodzi?

Piotr Pająk – wiek, waga, wzrost

Piotr Pająk to mężczyzna z doświadczeniem, dlatego wiele osób, które wiedzą kto to, zastanawiają się, ile ma lat i chcą poznać jego dokładną datę urodzenia. Pająk jest dobrze zbudowany, ale jak dokładnie wygląda jego waga i wzrost? Tego dowiemy się za chwilę.

Piotr Pająk nie ukrywa, że to, ile ma lat, jest symbolem jego doświadczeń i przebytych podróży. Jego wiek i data urodzenia nie są tajemnicą, a na swoim kanale na YouTube chwali się imprezami urodzinowymi, które były organizowane w różnych krajach. Ile ma lat Piotr Pająk i jaka jest dokładna data jego urodzenia? Pająk urodził się 28 lutego 1989 roku, w tym roku skończył więc 33 lata. Wiek to tylko liczba – Piotr stale podróżuje i odkrywa świat, a także rozwija swoją pasję związaną ze sztukami walki.

Zobacz: Mateusz Tarzan Leśniak – wzrost, waga, wiek, Wikipedia, walka

Jak wygląda waga i wzrost mężczyzny? Przed ostatnią walką na gali Fame MMA Pająk ważył 77 kg, jego waga zmieniła się jednak od tego czasu i obecnie pokazuje 83 kg. A co ze wzrostem? Piotr Pająk mierzy 176 centymetrów wzrostu.

Piotr Pająk – skąd pochodzi, gdzie mieszka? Wikipedia Ci tego nie powie

Chcielibyśmy podać wam parę ciekawostek na temat Piotra Pająka, ale Wikipedia nie ułatwia nam tego zadania. Portal Wikipedia po raz kolejny zawodzi i nie znajdziecie tam artykułu również o tym zawodniku Fame MMA. Czyżby był to temat zbyt błahy, by został poruszony na takiej stronie jak Wikipedia?

Dzięki nam wiecie już, ile ma lat Piotr Pająk i jaka jest jego data urodzenia, więc teraz spróbujemy się dla was dowiedzieć gdzie mieszka i skąd pochodzi mężczyzna. Tak naprawdę można powiedzieć, że Pająk jest obywatelem świata. Nie da się stwierdzić, gdzie mieszka, bo ciągle jest w rozjazdach. Piotr oczywiście wszystko dokumentuje na swoim kanale na YouTubie – możecie go znaleźć pod nazwą Podróże Wojownika (tego Wikipedia też wam nie powie). Dla Pająka publikowanie nagrań z licznych podróży jest sposobem na życie – mężczyzna nie ukrywa, że utrzymuje się z YouTuba i dziękuje każdemu, kto go wspiera. 

Sprawdź: Tomek Olejnik – wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, rodzice, mama, kto to?

W sierpniu pojawił się na jego koncie film, w którym opowiada, gdzie mieszka obecnie – pokazał na nim piękny apartament w Tajlandii. Udało nam się też dowiedzieć, skąd pochodzi Piotr Pająk. Zastanawiacie się, jak to wszystko się zaczęło i co robił Wojownik przed podróżowaniem? Piotr nie ukrywa tego, skąd pochodzi – jego miasto rodzinne to Bielsko-Biała.

Piotr Pająk – brat, dziewczyna, tatuaże, co o nim wiemy?

Mamy w rękawie jeszcze kilka innych faktów, których nie powie wam Wikipedia. Poruszymy 3 kwestie – brat, dziewczyna i tatuaże. Czy wiecie, że Piotr ma brata bliźniaka? Faceci są naprawdę podobni, ale nie łączy ich tylko wygląd i data urodzenia. Oboje uwielbiają sporty walki i wspólnie trenują. Brat, z którym można dzielić pasję, to super sprawa. Co najlepsze, jego brat ma na imię Paweł. No to mamy Piotra i Pawła 🙂 

Wiemy też, gdzie mieszka Paweł Pająk – mężczyzna, tak jak jego brat, pokochał Tajlandię i to właśnie tam postanowił się osiedlić. W jego życiu bardzo ważną rolę odgrywa pewna dziewczyna, a właściwie dziewczynka – Paweł ma córeczkę o imieniu Zuzia.

A czy w życiu naszego wojownika, Piotra, też obecna jest jakaś dziewczyna? Odpowiedź brzmi TAK! Piotr Pająk jest w związku z piękną kobietą, która również uwielbia podróże. Obecnie przebywa w Białymstoku, ale częściej można ją zobaczyć w Tajlandii. Kto to? Dziewczyna Pająka ma na imię Ala, a na Instagramie działa pod pseudonimem traveLALA. Ile ma lat dziewczyna Pająka? Na ostatnim lajwie powiedziała, że w tym roku skończyła 28 lat. Widać, że pasja do podróży połączyła ukochanych, którzy już zaplanowali kolejny wspólny wyjazd.

Dobra, a co z tatuażami? Tatuaże Piotra pokrywają znaczną część jego ciała – widać, że tatuaże naprawdę jarają Pająka, a na jego YouTubie znajdziecie kilka filmików, na których pokazuje, jak robi sobie dziary. W 2019 roku pokazał, jak zdecydował się na tajski tatuaż wykonywany bambusem! Mężczyzna zapewnia, że takie tatuaże przekazują moc i szybkość. Brzmi ciekawie, ale czy to bezpieczne?

Piotr Pająk – walki

Jak już wiecie, Piotr Pająk od dawna jest związany ze światem sportu, a walki to dla niego chleb powszedni. Ciekawostką jest to, że ma tytuł mistrza MMA, a także purpurowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. Czad, co?

Piotr Pająk ma na swoim koncie różne walki, ale w świecie freak fightów nie jest jeszcze tak rozchwytywany. Ostatnio opowiadał o tym, że Fame, z którym ma podpisaną umowę, nie może dla niego znaleźć przeciwnika. Wydawał się być tym bardzo sfrustrowany. Pewnie dlatego zdecydował się na udział w Prime Show MMA 3, gdzie dojdzie do jego walki z Rutkiem.

Pająk wzrost popularności osiągnął przez 2 głośne walki z Alanem Kwiecińskim. Jak pewnie wiecie, Alan również jest doświadczonym zawodnikiem. Jaki był wynik ich walki? Pierwszy pojedynek na Fame MMA wygrał Kwieciński, a kolejny Pająk. 

I jak, jesteście fanami Pająka? Koniecznie dajcie znać czy czekacie na jego pojedynek na Prime Show MMA. Mężczyzna z pewnością nie może się doczekać tej walki, a my nie wątpimy w to, że jest do niej świetnie przygotowany.

Sprawdź jeszcze

Popularne